Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrė Jurkevičienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2008-12-05, Nr. MPL-11890, Galiojanti

Jurkevičienė Giedrė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jurkevičienė Giedrė?

2018-09-05, 14:21 | 1

Puiki, labai dėmesinga, profesionali ir visą save atiduodanti savo darbui gydytoja. Jau vien tai kaip gražiai apie vadovą atsiliepia pavaldiniai, daug ką apie jį pasako. Galime tik pasidžiaugti, kad tokių medikų dar turime. Rašau ne šiaip emocijų pagauta, bet iš tikrai ne mažos patirties.

2018-07-01, 14:45 | 1

Pati geriausia ir saziningiausia gydytoja .

2017-09-26, 23:52 | IP: 78.62.198.16

Puiki gydytoja, puikus žmogus, atidi rūpestinga, begalo esu dėkinga už sugrąžintą gyvenimo kokybę.

2016-09-01, 20:44 | IP: *.*.*.*
2015-04-27, 13:16 | IP: 78.62.33.191

Esu širdingai dėkinga šiai gydytojai, nes tik jos rūpestingumo dėka buvo atlikti tyrimai ir suteiktas reikiamas gydymas. Labai gaila, kad gydytoja neturi savo palatos ir atsitiktinės palatos gydytojas(kuriuo visai nėra pagrindo pasitikėti) kišasi į gydymą tarsi norėdamas nukonkuruoti. Būdama jos paciente ne vienerius metus esu labai dėkinga už dėmesingumą , profesionalumą, tikrą norą padėti pacientui.

2015-01-31, 01:43 | IP: 90.134.114.228

Ar doc. G. Jurkevičienei visi pacientai lygūs nebūsiu tokia drąsi kaip nekurie vertinti, nes į žmogaus vidų neįlįsi. Tik lyginti gydytojus man taip pat yra nesunku, kai pati gulėjau skyriuje ir bendravau ne su vienu. Nėra daug tokių gydytojų kaip ši, kur rūpinasi pacientu nuo a iki z. Ne gana kad dokumentus už tave sutvarko, užregistruoja tyrimui, bet dar nepatingi pati pranešti apie tyrimo datą o atvykus kai reikia dar tave palydėti į tyrimą (pati vakar su tuo susidūriau). Ne tik aš bet bent jau mano ligoninėje sutikti Jos pacientai atsiliepė tikrai teigiamai. Apie gydytojos "pasikėlimą" kiek juokinga skaityti, matyt kaip šauksi taip atsilieps. Nors kita vertus visiem mielas nebūsi.

2015-01-25, 22:43 | IP: *.*.*.*
2014-09-11, 23:11 | IP: 77.79.25.169

Esu dėkinga už tai, kad nepasitvirtinus baisiausiam.... Ši gydytoja manęs nepaleido ir palatos gydytojui pasakė, kad tirtų toliau.... Tai puiki specialistė.

2013-10-26, 10:20 | IP: 193.219.57.9

Taip atsakingai į savo darbą žiūrinčių gydytojų kaip doc. Jurkevičienė dar reikia paieškoti. Visada išklausys, patars, padarys tiek tyrimų kiek reikia, o kas svarbiausia niekada nepriiminėja skubotų sprendimų dėl kurių po to tektų gailėtis ir nežaidžia su pacientų sveikata.
Stiprybės ir sėkmės šiai Gydytojai jos nelengvame darbe.

Esate Giedrė Jurkevičienė?
2013-07-30, 18:36 | IP: 84.32.111.192

Profesionaliausia gydytoja kokią tik esu sutikusi. Išmano savo darbą,domisi naujovėmis. Trumpiau tariant, yra gydytoja iš pašaukimo. Gydytoja nusipelniusi būti vadinama iš didžiosios raidės.

Esate Giedrė Jurkevičienė?