Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Goberienė, %

Registracija čia ir dabar
Dr. A.Kildos klinika

Išduota: 2009-05-20, Nr. MPL-14441, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Goberienė Lina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Goberienė Lina?

Registracija čia ir dabar
Dr. A.Kildos klinika
2023-01-12, 15:35 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja - tikra savo srities specialistė. Maloniai bendraujanti, gilinasi į situaciją ir maloniai atsako į užduodamus rūpimus klausimus. Mano atveju buvo kompleksas įvairių ginekologinių problemų, kurias išsprendžiau šios gydytojos dėka. Diagnozės tikslios, atidžiai įvertintos rizikos ir gydymo alternatyvos. Rekomenduoju!

2022-12-19, 22:51 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja, kurios apziura pralenkia lukescius. Paskyre vaistu kuriu ieskojau 7 metus ir pades man iveikti bjauria moteru liga.
Labai dekinga ir siulyciau apsilankyti.
Dar manes gyvenime taip niekas nebuvo konsultaves. Labai pozityvi, maloni, grazi vispusiskai specialiste nusimananti kraujo tyrimuose, zmogaus anatomijoje ir kaip viena liga gali pakenkti visam kunui, nes musu kunas yra visuma.

2022-12-19, 22:50 | Registruotas lankytojas 4

Labai deckinga ir siulyciau apsilankyti.

2022-08-14, 23:08 | Registruotas lankytojas 1

Puiki, labai maloni gydytoja.Viską nuoširdžiai apžiūrėjo, įsigilino į sutuaciją. Nuramino ir nuodugniai paaškino. Esu patenkinta apsilankymu ir lankyiuosi dar kart!

2022-01-17, 12:01 | Registruotas lankytojas 2

Labai nerekomenduoju šios gydytojos, laukti prie kabineto durų reikėjo ilgiau, nei dvi valandas, atėjus apžiūrai bendravo labai nepagarbiai, tik ir stengėsi kuo greičiau pabaigti mano vizitą.
Iš apčiuopos nusprendė, kad turiu vieną sindromą ir tepasakė “pasiskaitysi internete apie tai, neturiu laiko pasakoti”. Vėliau, kita gydytoja paneigė šį teiginį ir sakė, kad šis sindromas įvertinamas tik atliekant ultragarso tyrimą.
Lankiausi pas šią gydytoją dėl kelių problemų. Norėjau, kad padarytų tyrimus, tačiau siuntė juos darytis į labaratoriją. Prirašė įvairiausių ligų, dėl kurių turiu išsitirti ir pasakė, kad dėl mano negalavimų kaltas mano vyras, nes jeigu jis sako, kad jis nesantykiauja su kitom, tai dar nereiškia, kad taip ir yra, bei, kad jis mane viskuo ir užkrėtė, dėl to, dabar turi pats mokėti už mano tyrimus.
Nemandagiai kabinėjosi prie mano tatuiruočių, labai nepagarbiai bendravo.
Labai džiaugiuosi, kad atradau kitą specialistę, kuri mane išgydė ir tai pavyko padaryti tik po to, kai nustojau gerti kontraceptines tabletes, kurias man išrašė L. Goberienė, žinodama apie mano kitas problemas, kurias KT vartojimas tik dar labiau sustiprina…

2021-05-06, 15:12 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja. Pasiskaičius komentarus net sudvejojau ar verta eiti, bet po vizito esu labai patenkinta gydytojos kompetencija, pasitikėjimu ir profesionalumu. Patiko laisvas bendravimas , puikiai suprato mano problemą ir profesionaliai atliko savo darbą. Džiaugiuosi sutikus šią gydytoją, tikiuosi lankytis ir ateityje :)

2021-03-25, 13:01 | Registruotas lankytojas 1

Konsultacijos reikėjo greitai, taigi ėmiau artimiausia laiką, gavau vizitą pas gydytoja L. Goberiene. Paskaičiusi atsiliepimus čia, į vizitą ėjau, kaip čia pasakius, truputi “ant įtampos”. Po konsultacijos patirtis tokia: gydytoja buvo labai maloni, rūpestinga, atsakė į visus klausimus (realiai, tai beveik nieko ir klausti nereikėjo nes absoliučiai viską komentavo, rodė, aiskino), labai išsamiai viską paaiškino, gavau tikrai žymiai daugiau nei tikėjausi iš eilines konsultacijos. Paliko tikrai gera įspūdį.

2021-01-27, 18:44 | Registruotas lankytojas 1

Prisiskaičius komentaru, susidariau bloga nuomone, bet gydytoja, visai kitoks zmogus, nei apie ja raso, maloniai bendrauja, net kelis kartus pasiteirauja, ar tikrai supratau. Patikra atlieka švelniai ir kruopščiai. Galiu tik rekomenduoti, tokia ginekologe. Del tyrimu kainu pakonsultavo ir pasake, kuriuos ji rekomenduoja atlikti, o sprendima priiemiau pati. Viskas sklandziai ir greitai.

2020-12-11, 01:47 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju nėščiosioms šios gydytojos, nes ji atsirenka pacientus. Buvau girdėjusi labai daug gerų atsiliepimų ir pati būdama nėščia nusprendžiau, kad norėčiau lankytis pas šią gydytoją viso nėštumo metu, bet per apsilankymą gavau atsakymą, kad ji turi neva labai daug pacientų ir man čia labai daug reiks lankytis,tai ieškočiau kitos gydytojos. Įdomu pagal ką atsirenka kurias nėščiąsias stebės, o kurias geriau pasiųsti. Na nenorėjo ir liepė ieškotis kitos ginekologės, tai be konfliktų sutikau, juk yra ir kitų specialistų. Teko vėl iš naujo registruotis ir laukti kelias savaites, nes buvo vasara ir atostogų metas. Apsilankius pas kitą specialistę Dainavos poliklinikoje vėl buvo nepasitenkinimai kodėl jau pradėjau lankytis pas ankstesniąją gydytoją dabar jau sugalvojau pereiti pas naują.

2020-10-28, 10:29 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Mano nuomone gydytojai trūksta profesionalumo. Vizito metu man kelis kartus buvo pasakyta, kad jau turėčiau galvoti apie vaikus ir jau laikas jų turėti. Vis grįždavo prie šios temos. Klausė kokios būtent yra priežastys ir kodėl dar neplanuoju. Pasakė, kad nebūčiau karjeriste! Man 27 metai. Nuolat pertraukinėjo, neleido sakinio pabaigti. Vizito teko laukti ilgiau, nes gydytoja kalbėjo telefonu. Net ir jau atėjus pas gydytoją į kabinetą teko klausytis ir laukti, kol baigs šnekėtis. Ir tai tikrai nebuvo svarbus skambutis. Susimokėjau už vizitą 100 eurų ne tam, kad klausyčiau pamokslų apie vaikus ir karjerą. Viso vizito metu jaučiausi labai nemaloniai. Niekada daugiau pas ją negrįšiu.

2020-10-25, 18:35 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai profesonalumo stokojanti gydytoja. Niekada gyvenime neteko iš gydytojo girdėti kaltinimų, auklėjimo. Vizito metu man buvo pasakyta, kad blogai, jog dar nesu gimdžiusi nors man tik 25 metai. Išdirdau frazę, kad galbūt ateis protas. Po vizito likau beprotiškai įžeista ir pikta, kad tokiems specialistams leidžiama dirbti su pacientais. Gailiuosi neiškėlusi scenos, kuri gal būtų atvedusi į protą gydytoją, kad negalima švaistytis tokiais žodžiais.

2020-09-27, 22:44 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Užuot gavus medicinos pobūdžio patarimus, turėjau klausyti kunigo tipo moralų. Klausinėjo klausimų, tačiau neklausė nei vieno atsakymo, nuolat pertraukinėjo, kad pasakytų savo nuomonę. Turėjau sumokėti už ginekologo konsultaciją, tačiau iš valandos, kurią buvau pas gydytoją, apie 80% laiko turėjau klausyti moralų ir tuščių kalbų. Iš gydytojo visuomet tikiuosi bent dalinio objektyvumo ir mandagumo, bet šito tikrai nesulaukiau.

2020-09-03, 07:14 | Registruotas lankytojas 1

Merginos ir moterys, ypatingai tos kurios laukiates, tiesiog apiekite šią gydytoją. Neišsiplėsiu, visi parašyti neigiami komentarai 100 proc atitinka realybę. Tiesiog pridursiu ir patvirtinsiu, kad susigadinsite nervus. Ginekologė visiškai ignoruoja savo pacientus, negaliu kalbėti už visas, tačiau, kaip registratūros darbuotoja leido suprasti, situacija nuolatinė. Bandžiau gydytojai prisiskambinti dvi savaitės. Kai situacija buvo kritinė skambinau tą pračią dieną kas 10 min. Registratūroje darbutoja nukreipia skambutį gydytojai, tačiau gydytoja taip ir nerado laiko pakelti ragelio, net ir skambinant nuolat kas 10 min :) Patekus pas ją, gydytoja sedi šalia visiškai ignoruodama, susirasinėja per FB savo asmeniniais reikalais vizito metu.
Gydytojos kompetencija kitas klausimas, negaliu pakomentuoti, nesu gydytoja, todėl ir einu pas "kvalifikuotą" specialistę, tačiau gydytoja leidžia sau prikišti savo tarybinį,sovietinį požiūrį.
Tiesiog pasaugokit savo ir savo mažylių sveikatą, nes šiai gydytojai tikrai nerūpi nei Jūsų nei būsimo vaikelio sveikata.

2020-01-03, 20:54 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-11-27, 11:48 | Registruotas lankytojas 1

Maloni, dėmesinga gydytoja. Džiaugiuosi, kad kilus problemom po gimdymo kreipiausi į šią specialistę. Tik geriausi atsiliepimai.

2019-07-05, 19:16 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-07-05, 06:38 | Registruotas lankytojas 2
2018-08-01, 08:26 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-07-12, 00:34 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-01-17, 08:07 | Registruotas lankytojas 2

Labai patenkinta likau, dėmesinga, atidi, rami, viską išaiškino, skyrė tyrimus.

2017-11-08, 14:25 | IP: 78.63.198.29

Pagal prieš tai parašytus komentarus susidariau nuomonę, jog dauguma kurios eina pas gydytoja, labai svarbu, kad joms pasišypsotu. Kiekvienam žmogui viena diena būna gera nuotaika, kita diena blogesnė. Aš asmeniškai einu pas gydytoja , kad mane pakonsultuotu bei pagydytu ir visai nekreipiu dėmesio kokioje nuotaikoje daktaras šiandien. Ši gydytoja puiki specialistė. Tiksliai nustato diagnoze, domisi pacientu, bei viska puikiai atlieka kas jai priklauso. Daug prisiskaičiau neigiamu komentarų apie šią gydytoja, bet kažkodėl pas ją eilės menesį į priekį, o prie jos kabineto durų kaskart bent 3-4 moterys laukia. Tai pasidarykit pačios išvadas , ar ieškot kompetetingo specialisto, ar tiesiog žmogaus kuris jums
Pasišypsotu ar maloniai pabendrautu.

2017-09-01, 19:53 | IP: 83.188.62.141

Man puiki gydytoja.Labai rupestinga,atidi,atsakingai ziurinti i pacianta.Maloniai bendraujanti.Viskas puiku.

2017-08-06, 20:47 | IP: 62.80.225.91

Gydytoja L. Goberienė yra begalo šilta kaip žmogus ir rūpestinga kaip gydytoja. Pas ją lankausi mamos rekomendacijomis ir esu įsitikusi, kad abi, tiek aš tiek mama esame patikimose rankose. Gydytoja tikrai verta geriausių žodžių.

2017-05-08, 15:50 | IP: 88.222.98.107

Šauni gydytoja, puiki psichologė, moka nuraminti, viską išsamiai paaiškina.

2017-04-04, 13:13 | IP: *.*.*.*

2016-04-20, 10:50 | IP: 87.247.113.21

Profesionali gydytoja, teisingai nustatė diagnozę,skyrė gydymą, nors iki tol teko vargti ne vienerius metus, vaikštant nuo vieno specialisto pas kitą.

2016-04-13, 16:31 | IP: *.*.*.*

2016-01-27, 16:10 | IP: 188.69.196.238

Labai supratinga, profesionaliai vertinanti situaciją.

2015-03-22, 14:46 | IP: *.*.*.*

2014-11-25, 18:07 | IP: 78.62.83.212

Labai siltas zmogus, konsultuoja kiek reikia, bendravimas labai siltas, viska paaiskina, pakartoja n kartu, jei reikia. Super zmogus ir gydytoja. Tikrai nei karto neparode, kad nori kysio.

2014-10-16, 05:09 | IP: 193.219.163.165

Tikrai labai šiltas žmogus, visiką paaiškina, man labai patio.

2014-09-10, 16:22 | IP: 78.62.199.191

profesionali,rūpestingašvelni,maloniai ir atidžiai bendraujanti

2014-08-08, 08:27 | IP: *.*.*.*

2014-05-20, 05:45 | IP: 84.55.17.164

Puiki gydytoja, maloniai bendraujanti, svelni, ismano ka daro.

2013-12-30, 22:58 | IP: *.*.*.*

2013-06-14, 09:17 | IP: *.*.*.*

2013-06-13, 10:18 | IP: *.*.*.*

2013-04-19, 16:41 | IP: 78.62.122.18

Labai mėgsta pinigus. Tiesiai šviesiai apie juos kalba

2013-03-21, 14:34 | IP: *.*.*.*

2013-03-15, 12:03 | IP: *.*.*.*

2012-12-28, 14:30 | IP: *.*.*.*

2012-10-30, 16:44 | IP: 88.222.186.248

Teko apsilankyti tik karta, bet ispudi paliko labai gera. Puikios nuotaikos, komunikabili gydytoja, viska kuo puikiausiai isaiskino, nuramino. Kaip vyras sake, po apsilankymo grizau svytinti. Buvau prisiskaicius nekokiu komentaru, buvo baisu eiti, bet kiek galu spresti is vieno apsilankymo, tie neigiami komentarai neatitinka mano susidarytos nuomones.

2012-07-31, 07:26 | IP: 84.13.37.158

Gerai savo darba ismananti gydytoja, savo srityje profesionalus zmogu. jeigu negaila pinigu asmeniniams atsiskaitymams, tikrai rekomenduoju. Nori, kad asmeniskai su ja atsiskaitytum pinigais. Nemegsta kavos ir saldainiu, tiesiai sviesiai pasako, kad atsiskaitymo forma - gryni pinigai.

2012-07-26, 17:14 | IP: *.*.*.*

2012-07-13, 15:59 | IP: *.*.*.*

2012-07-11, 16:38 | IP: *.*.*.*

2012-06-06, 14:40 | IP: *.*.*.*

2012-04-06, 16:32 | IP: 78.62.47.193

Labai maloni ir draugiškai bendraujanti gydytoja,nekelianti jokios baimės.Pati drąsiai ir vėl eisiu,taip pat ir kitiems rekomenduosiu.

2012-01-21, 19:28 | IP: *.*.*.*

2011-11-21, 00:28 | IP: *.*.*.*