Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Samulėnienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02404, Galiojanti

Nesidomėjo

2019-07-15, 15:31 | 7

Labai nuoširdi, suprantanti pacientą, taktiška gydytoja. Pasidomėjo gydymosi eiga, paskyrė tolimesnį gydymą.
V.B. S.

2019-06-28, 13:00 | 1

Labai nemaloni, nesileido į jokias kalbas, neatsakinėjo į klausimus, pikta, kad atėjau.

2019-01-24, 17:12 | 2

Labai profesionali ir šilta gydytoja, tik geriausi atsiliepimai.
L.Glinskiene

2018-12-22, 13:28 | 1

Labai neprofesonali gydytoja!!! Atvykus pas ją į apžiūrą išėjo gerti kavos pusvalandžiui ir pasirodžiusi buvo pikta, jog dar laukiu. Apžiūros metu net nesistengė dėti pastangų.

2018-04-12, 16:03 | 1

Gydytoja pašalino augliuką buvusį ant nosies, labai jautrioje vietoje, neliko rando, prirašė tepalo, kuris padėjo. Gydytoja buvo labai maloni, mielai padrąsino, kad nebijočiau ir greitai bei profesionaliai atliko savo darbą. Rekomenduočiau visiems, kuriems reikia gero dermatologo.

2018-03-28, 15:40 | 6

Labai rūpestinga ir maloni gydytoja! :)

2018-03-21, 13:24 | 1

Apie jokį atlygį tokiai medikei net kalbos negali būti, ji neatlieka savo būtinų, minimalių pareigų! Tai buvo blogiausias vizitas pas mediką, kokį esu turėjusi. Užtrukau iki 5 minučių laiko ir tai, toli gražu, nereiškia, jog gydytoja sugeba greitai ir kokybiškai aptarnauti pacientus. Bendravimo maniera, kaip su kokiu gyvuliu, o ne žmogumi. Atrodė, jog gydytoja jautėsi be galo "sutrukdyta" ir rekomendavo lankytis privačioje klinikoje (klausimas, kam man reikalingas PSD, jei iš Kauno klinikų medikės toks patarimas???). Visiškai nesigilina į tai, dėl ko pacientas apsilankė, labai nerekomenduoju šios gydytojos nei kitiems pacientams, nei jokiai privačiai klinikai kaip darbuotojos! P.S. Tokiai medikei turėtų būti gėda kalbėti apie mažus medikų darbo užmokesčius šalyje, nes pagal darbo kokybę Daiva nėra verta gauti daugiau 400-500 eur/mėn.

2017-09-23, 21:18 | IP: *.*.*.*
2017-08-21, 14:17 | IP: *.*.*.*
2017-04-21, 15:43 | 3

Gydytoja darė tik tai,kas buvo parašyta siuntime.Pirmą kartą kreipiausi su siuntimu atlikti biopsiją.Padarė.Pklausiau ką toliau daryti ir,nustebau gysytojos atsakymu-turit visokių tepalų,tepkitės.Kitą kartą registravaus pas kitą gydytoją,bet vėl pakliuvau pas tą pačią.Siuntime nurodyta atlikti lopų testą.Gyditoja pklausė kada esu lankiusis,pasakiau,kad prieš 2 metus. Atsakymas vėl šokiravo -o aš nesiūliau lopų testo ?bet mes prieš 5 metus jų netutrėjom.Bet aš lankiausi prieš 2 metus.gerai,padarė lopo testą,sesutės davė informacinius lapelius,su kuriais nuėjau vėl pas gydytoją pasikonsultuoti.Sutikau gydytoją tarpdury ir ji atšovė-aš juk išeinu.paklausus ką man toliau daryti,atsakymas nuostabus-VADOVAUTIS...Niekada nenorėčiau susitikt su šia arogantiška,perdaug savim pasitikinčia,negaliu pavadint gydytoja.Kai lankiau fototerapijos procedūras,laukiamajam teko pasikalbėt su kitais pacientais,nuomonė tokia pat...