Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Samulėnienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02404, Galiojanti

2019-12-27, 17:34 | 1

Daktarė labai nemaloni, paprašiau pagalbos , nes mano daktarė atostogauja, o man po biopsijos Puliuoja, galvojau bent patars, tik uždarė duris , nieko neišklausė, sakė eit pas tą kuri darė biopsija. Plius sergu diabetu ir manau , skubios pagalbos reikėtų. Pridedu, kad mano daktarė sakė jeigu puliuos ir jos nebus ateit pas kitą daktarę.

2019-11-30, 22:39 | 13

Tiksliai ištyrė, diagnozavo, apibūdino ligą. Patiko. :)

2019-11-30, 22:38 | 13

Tiksliai ištyrė, diagnozavo, apibūdino ligą. Patiko. :)

2019-07-15, 15:31 | 8

Labai nuoširdi, suprantanti pacientą, taktiška gydytoja. Pasidomėjo gydymosi eiga, paskyrė tolimesnį gydymą.
V.B. S.

2019-06-28, 13:00 | 1

Labai nemaloni, nesileido į jokias kalbas, neatsakinėjo į klausimus, pikta, kad atėjau.

2019-01-24, 17:12 | 2

Labai profesionali ir šilta gydytoja, tik geriausi atsiliepimai.
L.Glinskiene

2018-12-22, 13:28 | 1

Labai neprofesonali gydytoja!!! Atvykus pas ją į apžiūrą išėjo gerti kavos pusvalandžiui ir pasirodžiusi buvo pikta, jog dar laukiu. Apžiūros metu net nesistengė dėti pastangų.

2018-04-12, 16:03 | 1

Gydytoja pašalino augliuką buvusį ant nosies, labai jautrioje vietoje, neliko rando, prirašė tepalo, kuris padėjo. Gydytoja buvo labai maloni, mielai padrąsino, kad nebijočiau ir greitai bei profesionaliai atliko savo darbą. Rekomenduočiau visiems, kuriems reikia gero dermatologo.

2018-03-28, 15:40 | 6

Labai rūpestinga ir maloni gydytoja! :)

2018-03-21, 13:24 | 1

Apie jokį atlygį tokiai medikei net kalbos negali būti, ji neatlieka savo būtinų, minimalių pareigų! Tai buvo blogiausias vizitas pas mediką, kokį esu turėjusi. Užtrukau iki 5 minučių laiko ir tai, toli gražu, nereiškia, jog gydytoja sugeba greitai ir kokybiškai aptarnauti pacientus. Bendravimo maniera, kaip su kokiu gyvuliu, o ne žmogumi. Atrodė, jog gydytoja jautėsi be galo "sutrukdyta" ir rekomendavo lankytis privačioje klinikoje (klausimas, kam man reikalingas PSD, jei iš Kauno klinikų medikės toks patarimas???). Visiškai nesigilina į tai, dėl ko pacientas apsilankė, labai nerekomenduoju šios gydytojos nei kitiems pacientams, nei jokiai privačiai klinikai kaip darbuotojos! P.S. Tokiai medikei turėtų būti gėda kalbėti apie mažus medikų darbo užmokesčius šalyje, nes pagal darbo kokybę Daiva nėra verta gauti daugiau 400-500 eur/mėn.

2017-09-23, 21:18 | IP: *.*.*.*
2017-08-21, 14:17 | IP: *.*.*.*
2017-04-21, 15:43 | 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-11-02, 01:34 | IP: *.*.*.*
2016-04-05, 20:00 | IP: 78.62.59.243

Labai profesionali gydytoja. Atėjus dėl vieno besikeičiančio apgamo apžiūri ir visus likusius, suteikia visą reikiamą informaciją apie gydymo galimybes. Puikiai pašalino apgamą, nebuvo jokių nusiskundimų. Labai malonus ir šiltas bendravimas su pacientu. Atsako į visus rūpimus klausimus.