Pacientai, kurie rekomenduoja Larisa Jevsiukova, %

Gydytojas vaikų pulmonologas

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03560, Galiojanti

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-04930, Galiojanti

Jevsiukova Larisa dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jevsiukova Larisa?

1.5

2.1

Nepavyko diagnozuoti problemos

2.2

2019-05-04, 21:14 | 1

Po ilgo laukimo buvo priimti..Vaikui 3,5m ir pavasarį atsinaujino įtariama brochų astma. Daktarė nebuvo maloni, ilgai sėdėjo tik prie kompiuterio, žiūrėjo į ligos istoriją..mūsų pasakojimais susakė kaip naudoti, tai yra paantrino mūsų vaistų naudojimą iki apsilnakymo pas ją ir jokių papildomų patarimų nedavė. Parašė ant lapelio kaip ką naudoti ir jau norėjo atsisveikinti. Paklausus, ar galiu leisti vaiką į darželį, prieš tai sakė, taip, o poto sako, jei tai būtų mano vaikas-nevesčiau...sakau, tai kaip viskgi elgtis-sako kaip norite...Sako: šiuolaikiškos mamos veda vaikus ir su plaučių uždegimu dabar......tada sakau, aišku, kad nevesiu, ji supyko, pradėjo skėryčiotis, sako, jog baikime čia medituoti, nenoriu daugiau jokių diskusijų..sakau, parašykite man išrašą dėl vaikelio, ji sako, nieko aš nerašysiu, ką čia kalbat, tada pradėjo grasint vedėja,tada aš sakau, pati einu...ji iškart sako: aš neišduodu biuletenių...tada sakau, kur man tada dabar eiti biuletenio, sako eikite pas savo šeimos daktarą...sakau, tai juk jis pas jus mane atsiuntė...nes mums prasidėjo astmos priepuoliai...tada ji sako: kiek jums dienų reikia biuletenio..sakau, nereikia man, bet jei mano vaikas negali lankyti, tuomet žinoma reikia. Jei vaikas gali eiti-tuomet einam. Ji pyko, lakstė iš kabineto į kabinetą....tikrai pas ją negrįšime....
Vaikui pirmas gydymo metodas nepadėjo, pradėjome antrajį ir keliausime į Santaras....Sėkmės visiems surandant gerus daktarus..o ne laukiančius pencijos..ir piktus...

2019-01-15, 09:32 | 2

Dukra susirgo, gydesi antibiotikais, kurie buvo paskirti pediatres, nepasveikus, o karkalams nusileidus i plaucius, buvome nusiusti pas sia daktare, po rentgeno nuotrauku, nustate kad plauciu uzdegimas, skyre antibiotiku kursa 2 sav(!!!), ji sugerus, vel uzkilo temparatura, nuvezem i Santaros klinikas (nes buvo priessventinis laikotarpis), ten isgirde kokia doze skyre antibiotiku visi daktarai pakraupe buvo, nes butent to vaisto negalima vaikui ilgiau nei 10 dienu duoti. Ligoninej pasake kad tai virusas, ir gydytumemes patys, arbatos ir numusinet temp. profilaktiskai vel turejo pasirodyti siaip gydytojai, ji paklause, sake vaikas sveikas, gali eiti i darzeli (tuo metu dukra jau buvo nejus 2men), isejo i darzeli ir vel prasidejo kosulys, pakliuvome i santaros klinikas vel, o ten diagnoze, isisenejes ir neisgydytas iki galo plauciu uzdegimas!!!! Tai va kokia sita gydytoja, kuri du men gydo nuo plauciu uzdegimo, o galiausiai issiuncia serganti vaika i darzeli! NIEKADA daugiau pas ja neisim!

2019-01-08, 19:52 | 2

Pas šią gydytoją su dukra lankėmės kelis kartus (siunčia šeimos gydytoja). Kiekvieną kartą vis nusiviliam ir ieškom kitų gydytojų pagalbos. Bet vienas kartas parodė jos nekompetenciją, kai po ligoninės kitą dieną dukrai vėl susirgus buvome išsiųsti pas šią gydytoją, ji be jokių tyrimų nusprendė skirti dukrai trečią antibiotikų kursą iš eilės (beveik be pertraukos). Kai paprašiau paaiškinti kodėl, ji pakėlusi toną paaiškino, kad akivaizdžiai ligoninėje jos neišgydė. Aš pasakiau, kad be tyrimų antibiotikų vaikui nebeduosiu, tad ji skyrė kraujo tyrimą, kuris parodė, jog šį kartą tai virusinis sirgimas ir pripažino, kad reikia gydyti kitais būdais. Tuomet bandė įsiūlyti vaistų nuo sauso kosulio, aš jai tvirtinu, kad kosulys ir taip šlapias ir ligoninėje griežtai rekomendavo šių vaistų vaikui nebeduoti, rinktis neutralesnius, nes jie ir galėjo iššaukti prieš tai buvusią ligą. Ji vis tiek man įteikė reklaminį lapuką su jos siūlytais vaistais. Dėl šios ligos pas šia gydytoją nesugrįžome, tačiau turiu paminėti, jog ji net atšaukus numatytą vizitą pasiskambino ir pasiteiravo kaip mums sekasi gydyti ir pasiūlė vaikui duoti kuo daugiau skysčių ir jei reikalinga galime atvykti gauti siuntimą pas rebilitologą.

2018-04-09, 11:38 | 1

Pakliuvom pas šią moterį (gydytoja nesiverčia liežuvis ją vadinti), nes jau trečias mėnuo 10 mėn kūdikis turi užsitęsusį kosulį. Pirmojo vizito metu gydytoja net nesiteikė pakelti savosėdimosios nuo kėdės ir prieiti prie vaiko. Vadovavosi mūsų pediatrės užrašais. Po savaitės, sutuacijai nepagerėjus ji išrašė antibiotikų. Paklausis kuo serga vaikas, kas yra kad antibiotikus skiria, aprėkė, kad nesikiščiau, ji savodarbą geriau išmano ir kai baigsiu mediciba tada galėsiu klausimėti (???). Jos pasiškinimas buvo “per savaitę nepagerėjo, tai ką man daryt??” - toks jausmas lyg tai būtų stebuklingas sirupėlis ir jokių kitų metodų išvis nėra...
apsilankėm pas kitą pulmonologą. Visas Javsiukovos diagnozes atmetė, paskyrė gydymą ir vaikui jau po pirmos dienos ėmė gerėti!

2016-12-25, 00:30 | IP: *.*.*.*
2016-08-16, 21:17 | IP: *.*.*.*
2012-12-06, 15:43 | IP: 78.63.221.114

Gydytoja gal ir rupestinga. Bet kompetencijos - nulis. Mano dukra serga bronchine astma... ilgo vartojimo vaistus paskyre trumpam periodui. As plika ausim girdziu, kad vaikas sunkiau kvepuoja, yra svokstimas lengvas - ji nieko negirdi, sako kad sveika dukryte. Nuvedem pas kita gyd. - tas viska isgirdo, nieko sakyt nereikejo... Dziaugiuosi, kad laiku susigriebem...

2012-09-02, 16:12 | IP: *.*.*.*

2011-03-09, 15:03 | IP: 78.60.121.250

Nepasakyciau jog gera ir profesionali gydytoja. Nemoka bendrauti su tevais, jiems teikiant informacija apie liga jos gydyma. Labiau rupi darbo metu priimti draugus nei pacientus.... nekompetentinga gydytoja,susidaro ispudis jog ligas tiesiog pripaiso.

2010-07-27, 13:14 | IP: 193.219.41.126

Nuostabi 6ilta gydytoja, lengvai bendraujanti su vaikais, labai profesionali savo srityje ir be galo rūpestinga. anksčiau gydėme pas ją savo jau suaugusią 20metę dukterį Gintarę, dabar astma serga jos 6 metukų broliukas - jis paprastai nemėgsta eiti pas daktarus, o pas šią gydytoją - eitų kad ir kasdien... Niekad nesae nė dėl nieko turėję šiai gydytojai pastabų -r atsakinga ir talentinga medikė