Pacientai, kurie rekomenduoja Gintarė Valkerienė, %

Išduota: 2009-07-01, Nr. MPL-15390, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-06-21, 20:30 | Registruotas lankytojas 2

Puiki daktarė, labai dėmesinga, viską aiskiai parodė ir paaiškino, esu be galo patenkinta. Dariausi ekoskopa nėštumo metu.

2020-05-09, 04:03 | Registruotas lankytojas 1

Gimdžiau pas šia nuostabia gydytoja! Esu labai patenkinta tiek visa priežiura tiek visomis salygomis! Man ji atstojo mama vyra kurie negalejo dalyvauti
Jei gimdyčiau kada dar tai vienareikšmiškai pas šia nuostabiu ranku savininke ????rekomenduoju visom 100%

2019-10-15, 13:09 | Registruotas lankytojas 1

Superine gydytoja, labai maloni, švelni

2019-10-09, 18:25 | Registruotas lankytojas 1

Teko lankytis pas šią gydytoją - pirmą ir paskutinį kartą. Gydytoja tik iš apžiūros nustatė ligas, kurios yra nustatomos tik tyrimų pagalba (tokių ligų plika akimi nepamatysi), papildomų tyrimų atlikti nepasiūlė. Nustačiusi vieną ligą apie ją neišsiplėtė, pasiūlė paskaityti apie ją namuose. Iš kabineto išėjau baimės pilnomis akimis, pasitikėjimo daktarė nesukėlė, todėl greitu metu apsilankiau pas kitą kvalifikuotą daktarę, kuriai papasakojus, ką nustatė pirmoji - kilstelėjo antakiais. Antros daktarės dėka dėl savo sveikatos esu rami, kadangi atlikti tyrimai nepateisino pirmos daktarės ,,aiškiaregysčių". Nelinkiu niekam patirti tokio pobūdžio vizito.

2019-08-02, 15:05 | Registruotas lankytojas 2

Tikrai nuostbi Gydytoją , vską nuosekliai paaiškina , išklauso , pataria , labai esu patenkinta vizitu .

2019-04-01, 11:43 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Ji ir tik ji!????

2019-02-06, 11:50 | Registruotas lankytojas 1

Kai pamatai apie gydytoją daug teigiamų atsiliepimų, pirma mintis- tai "savi" arba "pagal užsakymą". Bet kai pabendrauji su gyd. G. Valkeriene supranti, kad nei nuoširdumo, nei malonaus bendravimo, nei kompetencijos "nesuvaidinsi": arba šie bruožai yra, arba- ne. Pas šią gydytoją lankiausi pirmą kartą. Buvo atlikta mini operacija (polipo šalinimas nuo gimdos kaklelio). Tik patys geriausi atsiliepimai apie gyd. G. Valkerienę. Sėkmės Jums.

2019-02-04, 12:33 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja, labai maloni, švelni. Dar tokio šiltumo gydytojos neteko sutikti. Labai profesionali, nuramino, viska paaiškino. Didelis ačiū!! Rekomenduoju 100% tai nuostabi gydytoja!!

2019-01-21, 13:38 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja labai maloni. Pas ją lankiausi kelioms profilaktinėms patikroms ir gydymo neprireikė. Atsakė į visus rūpimus klausimus, davė siuntimus.
Tiesa, niekada neima tepinėlio, tik apžiūri. Tas truputį neramina, nes prieš tai kur lankiausi pas gydytoją, visada paimdavo tepinėlį patikros metu.

2018-07-20, 13:25 | Registruotas lankytojas 1

Mums buvo pirmas gimdymas ir patekom Gintarei į rankas. Nuoširdi, darbšti, maloni, padrąsinanti, pamokanti. Apie šią daktare tik geriausi atsiliepimai. Saunuole! Ačiū jums!

2018-02-04, 21:18 | Registruotas lankytojas 2

Labai sauni gydytoja. Rekomenduociau visoms. Gera specialiste ir labai maloni.

2017-08-24, 22:07 | IP: 46.36.67.176

Puiki gydytoja, nuosirdi, paprasta, mokanti padrasinti ir pagirti. Kad daugiau tokiu!

2017-07-07, 19:43 | IP: 86.38.227.5

Labai nuosirdi gyditoja

2017-05-01, 16:24 | Registruotas lankytojas 1

Labai šauni gydytoja dirbanti iš pašaukimo. Man teko pirmą kartą su ja susidurti kai įvyko persileidimas. Padarė viską ką galėjo, o pamačiusi verkiančią priėjo ir paguosti. Ko iš kitų daktarų tik pasvajok. Tad tuo laiku pasikeitė nuomonė ir apie V.Balčiūnienę pas kurią lankiausi privačiai ir jei visiškai nebuvo idomu kaip man sekèsi, nors dirbo toj pačioj ligoninèj. G. Valkerienė prižiūrėjo mano trečiąjį nėštumą. Jei tik koks nusiskundimas, tuoj darydavo echoskopija, kitus tyrimus, kad mane nuraminti ir įsitikinti, kad gyventojui pilvelyje viskas gerai ;)Niekada neparodė, jog tikisi atlygio. Atėjus laikui gimdyti pati G. Valkerienė priimti negalėjo, tad supažindino su daktare ir akušere, kurios priims mano leliuką. Ačiū visoms šauni komanda girba Šiaulių Moters ir vaiko ligoninej !

2017-03-17, 17:32 | Registruotas lankytojas 1

Pirmas nėštumas ir patekau pas nuostabią Gydytoją. Labai ačiū, visoms rekomenduoju !