Pacientai, kurie rekomenduoja Romualdas Gružauskas, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2010-01-11, Nr. MPL-15821, Galiojanti

Gružauskas Romualdas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Gružauskas Romualdas?

2020-01-15, 16:14 | 1

Gydytojas jaučiasi aukščiau visu. Kreipiausi dėl riešo skausmo, paskui kojos traumos. Tai pasakė, jog man rieša skauda, nes mano “kauliukai” yra įgimti ir nieko nepadarysim, skaudės visa gyvenima (nuėjus pas kita gydytoja nustatė uždegima). Dėl mano patirtos kojos traumos užsiimant sporto šaka ir nukrentant pasakė, kad man osteochondrozė ir kad turėčiau mesti svorį, dėl to man skauda koja ir didelis krūvis ant jos. Antsvorį turiu, bet nedidelį. Išsakė kaip čia blogai būti tokiai jaunai ir taip atrodyti. Paklausė:”kaip tu jautiesi nuo mano tokiu žodžiu? O tu dažnai verki?”. Iš niekur nieko. Toks jausmas, kad jis tuo mėgaujosi matant, kad man nemalonu ir taip sakant apie mane. Pamokslavo iš asmeninės pusės ir tuo metu norėjau prasmegti skradžiai žemės, o išėjus iš kabineto, apsiverkiau kas man nėra budinga. (Nuėjus pas kita daktara paaiškėjo, kad plyšo kelio kremzlė nuo kritimo ir sėkmingai dabar gydausi).

2019-10-17, 23:38 | 1

Nuoširdžiai dėkoju už profesionalią ateromos šalinimo operaciją chirurgui R. Gruzauskui ir jam padėjusiai asistentei. Didelis ačiū už aukštą profesionalumą, dėmesį ir humoro jausmą.

2018-09-27, 12:27 | 2

katastrofa o ne vizitas! kreipiausi del to kad kelias isejo is vietos.(skausmas, patynimas
1- puse vizito prakalbejo apie reformas ir maza darbo uzmokesti
2- prie kelio- net neprisiliete
3- paprasiau MRT tyrimo, israse ECHO ir rentgena
4- diagnozavo ir gyde sinovita- nors man plyses PKR, ir iplyse meniskai
is tokiu daktaru reikia atimti licenzijas!!!

2017-09-25, 19:07 | IP: *.*.*.*
2017-03-30, 15:43 | IP: *.*.*.*
2017-03-30, 13:20 | IP: *.*.*.*
2017-03-23, 11:06 | IP: *.*.*.*
2016-03-07, 12:49 | IP: 84.15.185.153

Negaliu kalbėti iš profesionalios pusės, nes nesu kompetetinga, bet iš žmogiškosios pusės, labai dėmesingas, atidus ir kruopštus chirurgas. paliko tikrai gerą įspūdį. dėkoju už rūpestį ir atliktą darbą.

2016-02-03, 13:07 | IP: 78.56.155.80

Apie šį gydytoją galiu atsiliepti tik pačiais geriausiais žodžiais. Profesionalus, atidus, kruopštus, rūpestingas, negailintis laiko pakonsultuoti ir patarti. Sesutė, kuri dirba su juo taip pat be galo kruopščiai ir švelniai atliekanti savo darbą. Drąsiai rekomenduoju kreiptis į šį specialistą.

2015-04-27, 20:34 | IP: 5.20.205.106

Labai maloniai nustebino profesionalus ir rupestingas chirurgas ir jo komanda. Aciu!

2015-01-29, 14:03 | IP: 78.60.237.219

Labai malonus, gražiai bendraujantis gydytojas. Sakyčiau, netgi turi humoro jausmą, taigi visą nerimą lengvai pamiršau.
Rūpestingas, skiriantis daug dėmėsio, lengvai sutariamas ir gebantis viską aiškiai paaiškinti. Tiesiog galėčiau rekomenduoti šį specialistą.

2014-07-07, 11:58 | IP: 46.255.40.91

Labai maloniai bendraujantis gydytojas. Sesute taip pat rupestinga ir geros nuotaikos. Diagnoze nustate tiksliai ir vaistai per pora dienu padejo. Jeigu kada ir prireiktu chirurgo konsultacijos, tikrai sugrizciau pas si gydytoja.

2014-04-30, 22:47 | IP: 89.117.4.225

Turbūt įmanoma pasveikti vien nuo apsilankymo pas tokį specialistą. Suprantamai paaiškino kas ir kaip, paskyrė daugiau tyrimų nei tikėjausi, nukreipė ir pas kitus gydytojus - kad būtų tikrai rasta priežastis, o ne atmestinai uždėtas "apsilankymo" pliusiukas. Senokai teko matyti gydytoją, kuris nuoširdžiai ir žmogiškai paklaustų laukiamajame sėdinčio paciento, kaip jo savijauta. Tikrai šauni komanda kartu su sesele, iš širdies dirbantys dėl žmonių ir jų sveikatų!

2013-01-08, 13:43 | IP: 78.60.219.98

Labai geras gydytojas ir jo sesele.Gydytojas viska issamiai paaiskina,atsako i visus klausimus, labai malonus,tvarkingas bei simpatiskas vyras,bet svarbiausiai savo darbo profesionalas, o sesele taip pat rupinasi visais,stengesi visus priimti ir suskyrstiti taip,kad nereiketu ilgai laukti eilei,labai maloni, zodziu gera pas juos lankytis ir daugiau tokiu mediku.....Sekmes Jums ir didelis ACIU.......

2013-01-05, 07:57 | IP: 86.38.183.2

Labai rūpestingas gydytojas.