Pacientai, kurie rekomenduoja Arūnas Stučinskas, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2004-12-02, Nr. MPL-04326, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-04-20, 17:40 | Registruotas lankytojas 10

Tokiu daktaru nedaug, nes ir zmoniu kalba kalba, ir greitai dirba, ir nepeza nesamoniu. Mldc daktaras.

2019-02-02, 19:45 | Registruotas lankytojas 12

Man baisu, kai taip neatsakingai nustato diagnozę, jaunam žmogui pasakyti, kad tau auglys, reikia kuo greičiau operuoti, kaip reikia išgyventi jaunam žmogui , jo artimiesiems,sužinojus tokią diagnozę, gal reiktu geriau įsigilinti į ligą, apžiūrėti, rimčiau ištirti ir tada galvoti kaip žmogui pasakyti, tikrai nemielas daktaras, niekam nerekomeduoju.

2018-08-11, 22:36 | Registruotas lankytojas 7

Žemiškas ir profesionalus gydytojas, išgelbėjęs mano tėčio gyvybę. Ačiū, daktare!

2011-05-31, 22:34 | IP: 88.222.202.140

Malonus.lengva su juo bendrauti kaip su gydytoju.Nes viska paaiskina del ligos

2009-02-23, 01:04 | IP: 212.183.134.64

Man padejo kai nebezinojau ka daryt kaip blogai buvo.

2007-01-07, 18:51 | IP: 88.222.84.60

buvau visai be pinigo, priėmė ir dar mano tėvą pakonsultavo.puikus daktaras.