Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Abraitis, %

Licencijos

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2004-12-30, Nr. MPL-05427, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

80.6% Complete
4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

96.1% Complete
4.8

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

95.3% Complete
4.8

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

95.7% Complete
4.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

94.1% Complete
4.7

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

88.2% Complete
4.4

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

87.6% Complete
4.4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2024-03-30, 21:45 | Registruotas lankytojas 1

Noriu labai padėkoti šiam nuostabiam gydytojui už sveiką sūnų. Labai lengvas, šiltas ir pozityvus žmogus ,pas kurį visuomet laukdavau apsilankymo. Labai esu dėkinga už nėštumo priežiūrą, gerai nuteikiančias prognozes ir dėmesį po gimdymo. Visada jus atsiminsiu ir linkiu kuo didžiausios sėkmės. Miglė Chetagurova.

2024-03-27, 08:05 | Registruotas lankytojas 7

Tikras savo srities profesionalas, tik gydytojo dėka turiu du sveikus stebuklėlius. Tai gydytojas, kuris ne tik moka bendrauti, paaiškinti problemą, bet ir pajuokauti. O svarbiausia rūpinasi, prižiūri, globoja ir pataria, bei atsako į visus iškilusius klausimus. Būsiu visą gyvenimą dėkinga už vieną išgelbėtą sūnų, kitą netikėtai anksčiau atlydėtą.

2023-09-27, 10:53 | Registruotas lankytojas 80

Abraitį pasirinkau ketvirtai operacijai - trečias Cezaris buvo, kai parekomendavo draugė, kurią jis irgi operavo,. dėl rando pataisymo. Tai po jo operacijos pilvas buvo gražesnis negu po pirmos, kurią darė Vilniuje dėl miomų. Labai esu patenkinta. Nu ir ramybė, žinoma - ir prieš operaciją, ir per pačią operaciją. Iš viso nespėjau nė nusigąsti. Labai kietas daktaras galiu pasakyti. Po to reikėjo operuoti pilvo viršų dėl išvaržos - tai Abraičio draugas chirurgas Kiudelis sutvarkė ir tą dalį be pjūvio - laparoskopu. Žodžiu - išsprendžia klausimą geriausiais būdais.

2023-09-22, 15:53 | Registruotas lankytojas 28

Nors ir nepritariu gydytojo išsakytoms mintims apie vakcinaciją ar jo politinėms pažiūroms, bet gydytojas jis yra nuo dievo ir darbe nepolitikuoja. Ir, esu įsitikinusi, vienodai stengiasi dėl kiekvienos moters ir kiekvieno kūdikio vienodai. O svarbiausiai, kad tai yra žmogus, kuris dažnai dirba su itin sudėtingais atvejais - preeklamsijomis, gimdos kaklelio nepakankamumais, antifosfolipdiniais sindromais. Dažnai tai būna psichologiškai palaužtos moters, galbūt jau praradusuos viltį džiaugtis motinyste. Bet su gydytojo pasišventimu, atidžia priežiūra, geru žodžiu, o kartais ir įdomesniu juokeliu, dažnai pasiekiamas taip lauktas rezultatas. Labai pasisekė moterims, kurios patenka į gydytojo globą - jis dėl jūsų padarys viską 100 procentų.

2023-08-17, 11:09 | Registruotas lankytojas 7

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Vytautui Abraičiui už rūpestį ir atsidavimą savo profesijai. Tikrai esu labai patenkinta teikiamu dėmesiu ir aukšta kvalifikacija.
Raimonda L.

2023-04-04, 21:10 | Registruotas lankytojas 2

Pačios didžiausios rekomendacijos! Puikus gydytojas, viską išmano, gilinasi į problemas ir apie jas apšviečia nuo A iki Z. Bendravimas taip pat itin malonus ir nuoširdus.

2023-01-23, 15:03 | Registruotas lankytojas 35

Kai turi su kuo palyginti, galiu visom pasakyti, kad vargu ar dar yra tokių gerų daktarų. Profesionalumas - aukščiausio lygio ir labai geras bendravimas daktaro

2022-12-31, 10:54 | Registruotas lankytojas 1

Kasdiena seimoje minime gydytoja geru zodziu ir dziaugiuosi, kad susipazinome. Sis gydytojas - ne tik auksciausias savo srities profesionalas, bet ir be galo siltas zmogus, drasi ir idomi asmenybe, turinti savo nuomone ir stubura, nebijanti uzduoti nepatogiu klausimu. Laukiantis mazylio teko pakeisti net kelis nestuma priziurincius gydytojus del neetisko ju elgesio. Apsilankius pas gyd. V. Abraiti, iskart supratau, kad galiu juo pasitiketi. O reikejo. Situacija pasikeite, nes is lengvo nestumo, jis smarkiai komplikavosi i sunkia preeklamsija ir teko sulaukti vaikelio menesiu anksciau CP pagalba. Jei ne gydytojo sprendimas patarti gimdyti iskart, nei manes, nei mano sunelio siandien nebutu… Taciau visa tai tebuvo pradzia, sunki preeklamsija nenyko, prasidejo HELLP sindromas, paskui situacija dar labiau komplikavosi, prasidejo HUS sindromas. Praleidome visa menesi ligonineje: vaikelis sveikutis, 10 balu, o mama - su pastoviais kraujo perpylimais ir dializemis. Gydytojas negailejo asmeninio laiko ir energijos padeti man sveikti, sugebedavo kritiskai pazvelgti i situacija ir labai manimi rupinosi. Bebunant ligonineje girdejau, kad tokie atvejai, kaip mano - per kelis desimtmecius vienas kitas, bet nuo saves prideciau, kad tokie gydytojai, kaip Vytautas Abraitis - per kelis simtmecius - vienas kitas. Aciu Jums dar karta.

2022-12-13, 21:06 | Registruotas lankytojas 80

Superinis ir kaip gydytojas ir kaip žmogus. Visom rekomenduoju. Nesitikėjau, kad dar tokių gydytojų iš viso likę

2022-12-12, 22:01 | Registruotas lankytojas 1

https://www.youtube.com/@vytautasabraitis5411

Pasižiūrėkit, ką šitas veikėjas propoguoja savo kanale ir padarykit išvadas :)

2022-10-24, 10:17 | Registruotas lankytojas 27

Vienintelis gydytojas, sugebėjęs mane nuraminti. 2017ais metais pagimdžiau negyv1 vaikelį 34 savaitėje ir per šitą nėštumą tiesiog ėjau iš proto. Atvažiavome pas Abraitį iš Klaipėdos, kur manęs visi tiesiog bijojo. Jis skyrė visą valandą pokalbiui, po kurio išvažiavom tokia ramia širdim, kokia dar niekad nebuvau. Priėmė, nors privačiam kabinete jau ir nebuvo vietos. Mačiau, kad daktaras pavargęs, bet netaupė laiko visai. Būčiau viską atidavus, kad prie Abraičio ir pagimdyti, bet ten klinikoj pas juos kažkokios nesamonės su tais gimdymais. bet net ir nebūdamas šalia - gydytojas padėjo. Aplankė po gimdymo, viską susakė kaip elgtis. Tokie turi būti visi medikai.

2022-10-17, 08:08 | Registruotas lankytojas 4

Esu dėkinga gydytojui už dukters Lilijos gimimą, jei ne konsultacijos 2019 metais dar ilgai ieškočiau priežasčių dėl vykusių persileidimų. Tad, tik sulaukus teigiamo nėštumo testo rezultato 2022-taisiais ir pasitarus su savo ginekologe, jau žinojau pas ką kreipsiuosi dėl viso nėštumo stebėjimo ir likau labai patenkinta išsamiomis konsultacijomis, rūpestingumu jų metu ir nuoširdžiu palaikymu sunkiausiomis akimirkomis. Po ekstra CPO, gaila atliktą ne šio gydytojo, buvau aplankyta vos ne kasdien su dideliu palaikymo pliūpsniu, išmintingais patarimais ir nuotaikingu humoro jausmu užkrečiančiu mus su vyru visad nusišypsoti. Ačiū Jums!

2022-10-11, 21:00 | Registruotas lankytojas 8

Kompetetingas, maloniai bendraujantis specialistas! Vykome pirmojo trimestro echoskopijai, vizito metu netrūko juoko, vaisius buvo išsamiai apžiūrėtas. Tikrai rekomenduoju!

2022-09-14, 17:00 | Registruotas lankytojas 27

Abraičio pliusas, kad padaro viską nuo iki ir prižiūri po operacijos. Mano draugę 25 metus atvairavo iki senatvės. Kartais reikia pavargti kol prieini iki jo, be tikrai verta. Labai atviraui bendrauja - išeini iš jo konsultacijos be kažkokių abejonių. jei reikia kito specialisto - pats ir suieško

2022-08-09, 16:37 | Registruotas lankytojas 8

Atliko CPO dėl sėdmeninės pirmeigos, randas puikiai gyja. Turi savotiška humoro jausmà, bet šiaip puikus specialistas.

2022-07-31, 13:41 | Registruotas lankytojas 1

Tariame didelį AČIŪ, kad gimdymas jusų dėka buvo sklandus. Tariame AČIŪ, kad pasitikėjote, ir mūsų visų lūkesčiai pasiteisino. Esate mūsų atradimas, šiam beprotiškame pasaulyje. Didžiausios rekomendacijos visoms, kurios nori saugiai jaustis gimdymo metu. Kurios nebijo ir pajuokauti ir rimtai aptarti smulkiausius niuansus. Tai žinant, supranti, kad viskas bus atlikta profesionaliai. Gimdymo metu teko šiek tiek įkirpti, kad mūsų berniukas išlįstų, ir tikrai bijojau pamatyti vaizdą dar keletą dienų, kaip ten kas atrodo, bet kai dirba profesionalas supranti, kad nėra abejonių jog viskas bus tobula. Jei nebūtų pasakyta man, kad siūta, nematyčiau net siūlų. Dar kartą Ačiū už jūsų meilę ir atsidavimą šiai profesijai. Labai lauksime susitikimo vėl, kai bus suplanuotas antras mūsų vaikutis :)

2022-07-30, 14:44 | Registruotas lankytojas 15

Šis gydytojas - mano atradimas❤️ Begalo bijojau CPO, bet gydytojas tikras profesionalas, kelios valandos po operacijos jau vaikščiojau, jokiu komplikaciju ar užsitesusiu skausmu. Gydytojas vis domėjosi savijauta, plius ir humoro jausma gera turi!! Džiaugiuosi Jus atradusi ir kuo didžiausios sėkmės!

2022-06-20, 17:51 | Registruotas lankytojas 35

Pats geriausias daktaras. Tikrai neperdedu. Pas vyrą ginekologą eiti truputį bijojau, bet mirus mano gydytojai Bangai - apsilankiau pagal geriausių draugų rekomendacijas. Daktare - jeigu skaitote - mažytė pastaba :) - nežinau tikslios gimdymų priėmimo sietemos Jūsų ligoninėj, bet tiek mano atveju, tiek esu girdėjusi, kad kai jus kviečia jaunesni daktarai išspręsti kilusią problemą - jūs atliekate savo darbą ir einate kažkur kitur. Suprantu - gal tokia tvarka. Bet - patikėkite manim - jei yra galimybė likti bent minutei - neišeikite - tokio saugumo, kaip Jums esant šalia - nesu jautusi. Ir didžiulis moterų noras, kad toks daktaras bent prisiliestų prie jų naujagimio. Čia be pykčio rašau :)

2022-05-12, 10:58 | Registruotas lankytojas 31

Maksimum profesionalumo ir labai žmogiškas požiūris. Atvažiavau pilna įtampos - Abraitis nuramino visiškai. Gaila, kad labai sunku pas jį patekti. Bet nesistebiu - pas tokį gydytoją plaukia daugybė moterų, Ačiū, Gydytojau, linkiu ir toliau taip laisvai ir linksmai konsultuoti :) Jūs gal to nejaučiate, bet tas Jūsų paprastumas ir optimizmas - be galo žmogui svarbus

2022-05-10, 08:22 | Registruotas lankytojas 4

Vizito metu prigasdino, kad nepagimdysiu, kad vaiko didziulė galva, bet nepasakė nieko ar tai anomalija, ar normalu ir taip būna. Paklausus, ką reikėtų daryti ir kokios jo rekomendacijos, liepė kreiptis į savo ginekologę. Skubantis, nemandagus, kvaili juokeliai ne vietoj ir ne laiku. Nerekomenduoju tokio gydytojo.

2022-05-03, 14:51 | Registruotas lankytojas 9

Aukštos kompetencijos,patyręs,tikras savo srities profesionalas.Gydytojas iš pašaukimo!
Dalykiškai ir maloniai bendrauja.Geriausi atsiliepimai.

2022-03-29, 12:15 | Registruotas lankytojas 2

Jei tokių gydytojų turėtumėm daugiau, jokio streso ir panikos pacientėms nebūtų niekada! Kompetencija aukščiausiame lygyje, išsamus atsakymas į kiekvieną klausimą, nuostabi nuotaika, pozityvumas, rūpestis. Esu dėkinga, kad Jūs esate, gydytojau! Nuo nėštumo stebėjimo iki ganėtinai sudėtingo cp. Viskas be priekaištų!

2022-03-17, 21:08 | Registruotas lankytojas 3

Lygiai prieš mėnesį šio gydytojo pagalba pasauli išvydo mano mergaitės. Jei mano sesei reikėtu atlikti cp rekomenduočiau tik pas šį gydytoja. Savo srities specialistas, išlaikęs žmogiškuma, o dar ir puikus humoro jausmas, visos operacijos metu prasijuokiau, nebuvo jokio jaudulio nes žinojau, kad esu geriausio gydytojo rankose. Po operacijos domėjosi kaip laikausi, davė daug patarimu. Po pjūvio praėjo mėnesis, randas sugijo, jokiu skausmu praktiškai nejaučiau, o ir pjūvis juokingas, nepastebimas.

2022-03-02, 21:10 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas! Labai maloniai bendraujantis, isklausantis. Matosi is saves labai geras zmogus. Super. Pagarba sitam zmogui.

2022-01-06, 07:16 | Registruotas lankytojas 3

Puikus gydytojas, su geru humoro jausmu, net operacijos metu sugeba stresą nuimti 100% tiek pacientui tiek visam personalui,tuo pačiu jautiesi tikro profesionalo rankose.

2021-12-17, 14:53 | Registruotas lankytojas 6

Gydytojas iš didžiosios raidės! Greitai diagnozavo ir puikiai išaiškino problemą, Išoperavo didelę miomą įaugusią į sienelę, nepažeisdamas gimdos - taip išaugodamas mano vaisingumą (kiti gydytojai buvo nuteikę blogiausiam) labai ačiū daktarui už puikiai ir profesonaliai atliktą operaciją, nuraminimą, humoro jausmą bei gerą priežiūrą po operacijos. Kol gulėjau ligoninėje Gydytojas kas dieną mane lankė bei rūpinosi sveikata.Tikras profesionalas mylintis savo darbą :) ateityje kreipsiuosi tik į Abraitį.

2021-11-28, 20:57 | Registruotas lankytojas 80

Tikras profesionalas. Sutvarkė mano miomas. Išaiškino normaliai kokie pasirinkimai ir išoperavo. Ir po operacijos rūpinosi. Žodžiu- Gydytojas iš didžiosios raidės. Drąsiai galiu siūlyti bet kuriai

2021-11-05, 15:17 | Registruotas lankytojas 35

Mano tai istorija nežinia kaip be daktaro Abraičio būtų pasibaigus. Labai sunkiai gimdžiau beveik parą, su niekuom nesitariau. Subėgę ten visi jau patys išsigando, mane išgasdino. Tada atėjo Abraitis - keli jo bajeriukai, pamirksėjo kitiems daktarams, akušerei - ir pagimdžiau. mano daktarė Šiauliuose skaitė ligos istoriją ir negalėjo patikėti, kad taip viskas baigėsi. Kitą kai gimdysiu - Abraitį iš po žemių susirasiu. Toks žmogus gimdyme - didžiausia laimė ir saugumo jausmas

2021-09-09, 10:29 | Registruotas lankytojas 5

Nerekomenduoju, atvažiavau su viltimi pagaliau nustatyti problemą, bet nebuvo atsakyta, iš reikalingų keturių tyrimų atliktas vos vienas ir pasakyta, kad esu sveika, bandykite dar kartą, nors persileidimai vienas po kito. Apžiūros jokios neatliko. Nesigilino, kas gali būti, tik pasakė sėkmės. Nusivyliau tokiu gydytojo darbu, niekam nerekomenduoju...

2021-08-31, 15:29 | Registruotas lankytojas 1

Puikus, paslaugus, rūpestingas ir viską paaiškinantis daktaras. Džiaugiuosi, kad gimdžiau pas jį. Humoro jausmas superinis. Rekomenduoju 100%

2021-07-28, 15:24 | Registruotas lankytojas 27

Na man tai visą 25 metus daktaras prižiūrėjo bjaurią ligą - endometriozę. Pirmą kartą operavo dar jaunas gražus daktariukas buvo :). Į tą laiką ir gimdymai pakliuvo, kitos moteriškos smulkmenos. Kuo Abraitis ypatingas - tai atvirumu ir charakterio šiltumu. Visada jam galėjau paskambinti ir pasiklausti, negailėjo laiko. Čia be to, kad tiksliai rado ligą ir ją sėkmingai gydė

2021-07-27, 11:41 | Registruotas lankytojas 7

Labai geras ir profesionalus gydytojas!

2021-05-18, 11:11 | Registruotas lankytojas 2

Savo darbo profesionalas, rūpestingas nuoširdus ir mokantis bendrauti. Esu labai dėkingas už pagalbą žmonai.Linkiu visokeriopos sėkmės.

2021-03-05, 15:57 | Registruotas lankytojas 1

Gimdžiau prie šio gydytojo 2020 m. spalį. Labai geras gydytojas, patiko man jo rūpestis ir bendravimas! Jei gimdyčiau dar kartą tai tik prie šio gydytojo.

2021-02-23, 14:32 | Registruotas lankytojas 3

Gimdžiau prie šio gydytojo 2019 metais, šiandien visdar negaliu pamiršti jo puikaus humoro jausmo,situacijos paaiškinimo, alternatyvų pateikimo. Man buvo atliktas cp, nežinau ar man pasisekė,bet pjūvis puikiai ir greitai sugijo, nejautrumo neliko irgi greitai. Tikrai esu labai dėkinga šiam gydytojui!

2020-12-16, 20:20 | Registruotas lankytojas 80

Kas reta šiais laikais- daktaras Abraitis supranta dėl ko moteris pas jį ateina. Jis kompleksiškai ir atsakingai stengiasi išspręsti žmogaus problemą. Moterys, jei jums nusišypsos laimė Abraičiui patikt- daug šansų, kad tikslus pasieksite

2020-08-21, 09:55 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas iš didžiosios raidės. Net per savo atostogas, kilus klausimams, su juo susisiekus atsako į klausimus ir nuramina. Vizito metu skiria daug laiko, viską aiškiai paaiškina. Po jo konsultacijos neliekia klausimų. Nesu sutikusi profesionalesnio ir tiek savo darbui atsidavusio gydytojo.
Linkiu šiam gydytojui didžiausios sėkmės!

2020-07-30, 21:31 | Registruotas lankytojas 28

Labai šaunus, profesionalus gydytojas. Jis mane prižiūrėjo sunkaus, rizikingo nėštumo metu, teko atlikti ir chirurginę intervenciją. Tai yra kaklelio apsiuvimų asas, gelbėjantis moterims ir mažyliams labai sudėtingų situacijų metu. Taip pat gydytojas yra apsigynęs disertaciją antifosfolipidinio sindromo tema ir turbūt yra kompetetingiausias Lietuvoje šiuo klausimu. Žodžiu, esant problemoms, tikrai verta kreiptis į šį gydytoją, nes jis sugeba į problemą pažiūrėti kitu kampu negu jo kolegos ir labai nuoširdžiai stengiasi dėl pacienčių. Jo dėka džiaugiuosi motinyste ir visą gyvenimą būsiu gydytojui dėkinga, kad esant mažai vilties, jis visomis išgalėmis stengėsi padėti.

2019-12-17, 12:36 | Registruotas lankytojas 1

Visa šeima esame be galo dėkingi šiam nuostabiam gydytojui už mūsų stebuklėlio atėjimą į šį pasaulį! Po cezario su pirmu vaiku, antrą vaikelį tik gydytojo V. Abraičio dėka galėjau pagimdyti natūraliai. Gimdymo planas buvo tobulas, viskas tiksliai įvertinta ir puikiai atlikta! Gydytojas padėjo kuo geriau jaustis, skyrė daug dėmesio, suteikė paramą, todėl gimdymo metu jaučiausi užtikrinta, saugi ir pasitikėjau gydytoju. Ačiū Jums labai!

2019-08-27, 05:13 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas, kuris operatyviai įvertino padėties sudėtingumą ir racionaliai priėme sprendimą atlikti operaciją. Žmogus su geru humoro jausmu ir keliantis pasitikėjimą. Dar kartą AČIŪ!

2019-05-14, 14:23 | Registruotas lankytojas 2

Puikus savo srities specialistas,turintis humoro jausma kuris leidzia esama problema priimti ramiai,todel ir gydymas vyksta sklandziau.Jau pirmo apsilankymo metu teikia pasitikejima.SUPER DAKTARAS.Daugiau tokiu specialistu musu lietuvoje.

2019-02-17, 14:08 | Registruotas lankytojas 9

Puikus gydytojas. Ramiai reaguoja kritinese situacijose, empatiskas. Kartais net atrodo, jog ne su ginekologu, o su biciuliu bendrauji. Betarpiskai bendrauja, nuramina, ypac atsakingai priziuri sveikstant.
Sekmes Jums ir sveikatos!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Abraitis?
2019-01-05, 12:59 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas. Esam dėkingi už priežiūrą gimdymo metu ir po jo. Tik patys geriausi atsiliepimai.
"Angelės" mama

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Abraitis?
2018-12-01, 19:15 | Registruotas lankytojas 9

Mano nestumas laikomas komplikuotu. Kiekviena diena pateikia "staigmenu". Is gydytojo Abraicio ligonineje sulaukiau ir sulaukiu ypac didelio atidumo ir rupescio. Nebuvo ne vieno klausimo, i kuri neatsakytu, kad ir ne pati protingiausia :)
Linkiu sveikatos, laimes ir pasisekimo darbe Gydytojui ir Jo artimiesiems.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Abraitis?
2018-11-04, 23:48 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas taip jau sutapo kad net spec nesitarus abu gimdymus (cezario)atliko jis.Pries pirmaji gulejau klinikose butent jo palatoje tai prieziura ir demesys buvo superinei,su antruoju jis tik atlikonoperacija bet vis lanke ir ruoinuosi kaip seksi.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Abraitis?
2018-10-07, 12:44 | Registruotas lankytojas 1

Superinis gydytojas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Abraitis?
2017-06-16, 14:22 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus ir dėmesingas gydytojas. Su jo pagalba sėkmingai išnešiojau ir pagimdžiau sveiką vaikelį. Didžiausia padėka ir rekomendacijos.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Abraitis?
2017-06-09, 20:10 | IP: 78.31.225.115

Nuotabus, profesionalus gydytojas!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Abraitis?
2017-04-20, 13:32 | IP: 85.206.185.171

Tikras profesionalas. Gimdziau jo priežiūroje rami, pasitikėdama ir saugi. Nuostabus gydytojas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Abraitis?
2017-04-10, 11:43 | IP: 213.102.17.85

Puikus savo srities specialistas!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vytautas Abraitis?