Pacientai, kurie rekomenduoja Ramūnas Raugalas, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2008-07-24, Nr. MPL-11425, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-08-27, 15:55 | Registruotas lankytojas 14

Tikrai puikus gydytojas. Matosi,kad dirba mylimą darbą. Žiūri į viską labai rimtai ir atsakingai. Maloniai bendrauja tiek su vaiku, tiek su jo tėvais. Labai mandagus, taktiškas.

2020-08-27, 15:55 | Registruotas lankytojas 14

2020-06-26, 12:03 | Registruotas lankytojas 2

Gyd. Ramūnui Raugalui esu ir būsiu amžinai dėkinga už išgelbėtą mano 3.5 metukų dukrytės gyvybę. Gydytojas labai rūpestingas, atidus, matosi, kad žmogus myli savo darbą ir atiduoda visą save. Jis kartu su gydytoju Dainiumi Rinkevičiu atliko operaciją mano mergytei, kuri patyrė galvos traumą - kaukolės lūžį ir to pasekoje, smegenyse atsirado kraujosrūva. Operacijos metu, jie turėjo pašalinti iš smegenų susidariusią gematomą. Mano mergytė pasveiko ir grįžo į pilnavertį, normalų gyvenimą. Tai gydytojas iš didžiosios raidės, Ačiū Jums!!!

2020-02-10, 22:22 | Registruotas lankytojas 4

“Aš nežinau kitų pranašumo požymių, išskyrus gerumą.” Gerumas daktaro akyse, rankuose ir širdyje. Tik tokie gydytojai pilni gėrio gali gydyti vaikus. R.Raugalas ir prof. Saulius Ročka - mūsų Emanuelio angelai sargai. Širdingai ačiū, kad esate!

2020-01-29, 23:45 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus gydytojas, negailintis nei asmeninio laiko, nei savo atostogų pacientų lankymui. Nuoširdus, labai profesionalus ir patyręs gydytojas, mano sūnui diagnozavo problemą iš karto pirmo apsilankymo metu. Kiek buvo įmanoma gydė ir tebegydo mano sūnų. Turime sudėtingą diagnozę, bet pirmos operacijos metu, kartu su kolega prof. S.Ročka išgelbėjo mano vaikui gyvybę ir suteikė šansą įveikti auglį. Toliau kartu ieškome sprendimų ir esu be galo jam dekinga už visas pastangas rasti tinkamiausią sprendimą. Dėkui jums, Gydytojau!

2019-06-13, 08:51 | Registruotas lankytojas 2

Auksinių rankų gydytojas. Žmogiškas ir nuoširdus. Lietuvoje tokių nedaug. Ačiū Jums už šviesią ir gražią sūnaus ateitį.

2019-02-28, 14:21 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus gydytojas ir žmogus.

2019-02-27, 22:44 | Registruotas lankytojas 1

Savo srities profas! O šalia to dar ir labai žmogiškas ir malonus. Paprastai aiškiai bendraujantis.
Būsiu jam vusą gyvenimą dėkinga už sūnaus operaciją!

2019-01-17, 13:46 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas ir tikras žmogus! Atsakė į visus rūpimus klausimus, visapusiškai palaikė ir neleido abejoti savimi nė minutės! Jei kas gyvenime atsitiktų nė nesvarstyčiau lankytis pas kitą o šaučiau tiesiai į jo kabinetą!!!

2018-06-28, 17:25 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas Ramūnas Raugalas ir prof.Saulius Ročka yra nežemiškos klasės stebukladariai, kurie mano sūnui prieš 5 metus iš smegenų vidurio pašalino auglį, kuris kol kas neatsinaujina. Dabar vaikas gyvena normalų gyvenimą. Jaučiat, kiek mums baimės ir nerimo kainavo... Auksinių rankų darbas. Tai padaryti ramiai ir užtikrintai-Dieviškas sugebėjimas.

2017-10-03, 23:10 | IP: 84.15.185.72

Puikus gydytojas,puikiai išmanantis savo darbą.Visada labai malonus.visada išklausantis ir mokantis patarti.Ačiū!

2017-07-27, 03:17 | Registruotas lankytojas 3

Puikus gydytojas. Ne tik savo srities specialistas, bet ir medicina iš esmės besidomintis žmogus, atliekantis savo darbą neskubotai ir tvarkingai. Maloniai bendrauja ir labai dėmesingai išklauso. Padėjo ne tik dėl ligos tolesnio ieškojimo ir tyrimo, bet ir davė gerų patarimų.

2017-01-24, 18:45 | IP: 78.57.20.34

Labai rūpestingas ir supratingas gydytojas. Kantriai išaiškina situaciją ir kantriai išklauso visus klausimus. Puikus savo srities specialistas. Atsilyginti norėjau pati iš dėkingumo.

2016-10-29, 13:51 | IP: 84.15.190.32

Labai malonus,ismanantis savo darba ,konkretus. Retai kada besutiksi toki daktara

2016-08-23, 16:09 | IP: 78.59.203.35

Nuostabus gydytojas . Padejo mums visapusiskai. Aciu jums.