Pacientai, kurie rekomenduoja Kęstutis Skauminas, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-01144, Galiojanti

Skauminas Kęstutis dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Skauminas Kęstutis?

2017-08-09, 00:23 | 2

Puikus, malonus gydytojas, geras specialistas. Operacija pavyko sėkmingai, pooperaciniu laikotarpiu nuolat teiravosi apie sveikatos būklę. Labai rekomenduojame šį specialistą.

2017-07-03, 18:59 | 1

Iki susitimo su neurochirgu Kęstučiu Skauminu netikėjau, kad Lietuvoje yra toks gydytojas profesonalas:talentingas chirurgas, dėmesingas ir atidus pacientams.
Man 74 metai,turėjau galvos smegenų auglį kumščio dydžio,kurį jisai išoperavo be jokių sveikatai žalingų pasėkmių.
Esu be galo jam dėkinga, jo pastangų, sugėbėjimo , talento dėka jaučiuosi kaip antrą kartą gimusi.

2017-06-03, 21:27 | IP: 89.10.100.145

Patikimas saziningas atlieka savo darba saunu aciu jam

2016-11-17, 15:00 | IP: 88.119.156.252

Labai geras gydytojas. Pirma išklauso lygonio su kokiomis problemomis atėjo, po to įvertino ką rodo USB atmintuke įrašytos nuotraukos. Pasikonsultavus su gydytojų konsiliumu nukreipė gydymą pas onkologus. Paprastas ir lengvai bendraujantis. Kad daugiau tokių gydytojų būtu.

2016-07-21, 19:56 | IP: 87.247.67.17

labai geras gydytojas , as tik kreipciausi pas ji , nes jis operavo mano vyra , kaip chirurgas superinis , nors mano vyras mire , bet cia ne jo kalte yra kiti gyd kurie atsikrato sunkiais ligoniais o gydytojuj Skauminuj bet kada gali paskambint visada patars ir ko nesupranti viska paaiskins . ACIU

2016-07-12, 00:40 | IP: 89.117.98.113

Pasakiška gydytojas. Iš pašaukimo. Labai prižiūrėjo ir prieš operacijas ir po jų. Labai dėkinga šiam gydytojui.

2011-04-21, 17:27 | IP: 193.219.170.17

Profesionalumas labiausiai pasimato šiame žmoguje. Nemalonus bendravimas. Susidaro įspūdis, kad gydytojas laiko save aukščiau kitų.

2011-03-17, 11:31 | IP: 78.158.31.1

norėčiau padėkoti šiam nuostabiam daktarui, už išgelbėtą tečio gyvybę. Dar niekada iki šiol nebuvau sutikusi tokio žmogiško,rūpestingo ir profesionalaus daktaro. Nors prieš operaciją buvo prognozės nelabai linksmos,bet daktaras padedamas profesoriui Tamašauskui padarė viską,kad mano tėtis dar gyventų valdydamas ir rankas, ir kojas. Ačiū jam, aš visą gyvenimą atsiminsiu ką padarė šis daktaras.

2011-01-17, 08:57 | IP: 217.17.86.167

Puikus gydytojas!! Esu nuoširdžiai dėkinga už nuoširdų rūpestį. Šiam gydytojui ligoniai nėra "konvejeris".

2010-08-22, 12:07 | IP: 78.62.48.83

Labai profesionalus gydytojas. Nuoširdžiai bendraujantis.