Pacientai, kurie rekomenduoja Donatas Šlaitas, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2010-06-30, Nr. MPL-15929, Galiojanti

Išduota: 2007-05-24, Nr. MPL-09257, Panaikinta

2018-01-21, 17:06 | 9

Puikus specialistas ir labai nuoširdus žmogus.Man Klaipėdoje ginekologė atliko pošlapinės juostos implantacija(TOT).Po jos man pasidarė dar blogiau,tad kreipiausi pas šį specialistą.Išsamiai apžiūrėjęs ir atlikęs visus tyrimus gydytojas patarė kaip galima šią problemą išspręst.Buvo atlikta operacija po kurios aš jaučiuosi labai gerai ir esu be galo dėkinga šiam nuostabiam specialistui.Visoms moterims turinčioms bėdų su šlapimo nelaikymu patarčiau nedaryti tokios klaidos,kaip aš padariau (dėl šios problemos nesikreipti pas nekompetetingus ginekologus),nes šią moterišką problemą turi spręst urologai ir tik urologai.

2017-11-16, 17:20 | IP: *.*.*.*
2017-07-18, 21:31 | IP: 83.188.49.42

Puikus specialistas.

2017-03-15, 14:48 | IP: *.*.*.*
2017-01-29, 23:49 | IP: *.*.*.*
2017-01-17, 17:59 | IP: *.*.*.*
2016-12-01, 23:29 | IP: 81.7.110.190

Nuostabus gydytojas, esu be galo dėkinga už laiku nustatyta diagnoze ir man išgelbėtą gyvybę.
Janina Batėnienė

2016-05-15, 12:59 | IP: *.*.*.*
2016-03-09, 16:26 | IP: 84.15.185.124

Labai gerai ismanantis savo darba gyd. Atsakingai ir idemiai apziuri, viska paaiskina, labai zmogiskas ir puikus savo srities specelistas! Daugiau tokiu Lietuvoje!!!

2015-07-07, 21:30 | IP: 188.69.196.9

Profesionaliausias gydytojas, kuri teko sutikti.
Nepasikeles, paprastas, puikiai gebantis ir norintis issaiskinti esama situacija.
Siulantis ypac greitus problemos sprendimo (mano atveju operacijos) budus.
Savaite palaukiau, isoperavo. Paprasius tel. nr. esant poreikiui pasikonsultuoti, be problemu dave.
Skambinant visada atsakydavo i skambuti ir isaiskindavo situacija, priimdavo apziurai jo budejimo metu be papildomu registraciju ir laukimu. Tikras gydytojas, dirbantis del paciento geros savijautos.
Jokiu "namioku" i dovanas. Net keista. Atrodo taip nebuna...bet tiesa.
Zodziu, ilgai ieskojau sios srities specialisto skaitydamas info internete, taciau buvo per sudetinga issirinkti. Gydytoja D.Šlaitą pasirinkau po rekomendacijos.
100 proc. esu uz Gydytoja D.Šlaitą ir viems rekomenduoju. Ačiū Jam.

P.S. nera net ka lyginti su visa pagarba dr. R. Adomaiciu, sios medicinos srities specialistu, kuris puikiai geba reklamuotis; pas kuri teko lankytis taip pat.

Gyd. Šlaitas dirba.
Kitam gi dr. moki didziulius pinigus, o rezultate bevaises kalbos ir lieka kalbomis :(
Maniau, kad brangiausias - geriausias... :)