Pacientai, kurie rekomenduoja Darius Aukštikalnis, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2008-12-23, Nr. MPL-12008, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Aukštikalnis Darius dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Aukštikalnis Darius?

2020-09-18, 14:03 | Registruotas lankytojas 2

Puikus savo srities specialistas, labai dekinga daktarui už viską!
Sveikatos ir sėkmės!

2020-08-20, 19:44 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas- Profesionalas! Kai kiti gydytojai nesiėmė operuoti komplikuotos kataraktos(po ragenos transplantacijos), gyd. Aukštikalnis net nesudvejojas ėmėsi darbo ir grąžino regėjimą! Tai gydytojas iš Didžiosios Raidės. Labai jam ačiū!!!

2020-07-09, 23:16 | Registruotas lankytojas 4

Retas gydytojas. Tokį susikaupimą savo darbui retai pamatysi. Dirba itin atidžiai, juvelyriškai, iki aukščiausios kokybės

2020-07-09, 23:16 | Registruotas lankytojas 4

2020-02-10, 10:23 | Registruotas lankytojas 7

Esu labai dėkinga daktarui už sugrąžintą gerą regėjimą ir tuo pačiu pilnaverčio gyvenimo džiaugsmą. Po komplikuotos kataraktos operacijos ir buvusios traumos, tai galima pavadinti stebuklu. Man 58 metai, aš jaunystėje taip gerai nemačiau kaip dabar, visą laiką buvau trumparegė. Visą operaciją jaučiau profesionalius, tikslius daktaro judesius. Kadangi iš profesijos esu inžinierė, man buvo netgi įdomu stebėti kaip tiksliai ir nuostabiai paklūsta daktaro rankomis valdoma medicininė įranga. Dr. Aukštikalnis kalba nedaug, bet padaro viską ką įmanoma padaryti turimu atveju. Juo pasitikėti, galima neabejojant. Kuo daugiau tokių auksarankių mikrochirurgų, tuo laimingesnė bus mūsų Lietuva. Didelis dėkui Jums.

2019-10-02, 13:54 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai dekingą už atliktą vitrektomijos operaciją, už profesionalumą, kompetenciją. Linkiu ponui D.
Aukštikalniui daug daug sveikatos, jegų ir laimingų dekingų pacientų.
Pagarbiai,
Galina Borisevičienė

2019-05-07, 12:46 | Registruotas lankytojas 3

puikiai atliko kataraktos operaciją 82 metų mamai. Gydytojas nedaugžodžiauja, bet yra puikus savo srities specialistas. Esame labai dėkingi mamos ir savo vardu

2019-03-09, 20:19 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų auksines rankas, kurios man parodė pasaulį naujomis spalvomis gyvenimo saulėlydy. Dabar vėl galiu skaityti knygas. Knygos - man didžiausia atgaiva šiuo metu.
Pagarbiai,
Bronė D.
Ignalinos raj.

2019-02-22, 06:34 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras chirurgas. Visiškai pasitikiu jo darbu. Jau du kartus padarė su mano akimi stebuklus. Nieko gera nežadėdamas, padaro viską tiesiog puikiai, ir viskas jam pavyksta. Kas turi problemų su tinklaine, jis turbūt geriausias, bent jau Vilniuje

2019-02-22, 06:34 | Registruotas lankytojas 2

2018-11-13, 20:07 | Registruotas lankytojas 1

Auksinės rankos ir geranoriška širdis

2018-09-19, 06:52 | Registruotas lankytojas 1

NeŽinau, net kaip jaustis:D Kai kardiolitoj, atėjus su katarakta, pasakė, kad tuo neužsiima. Ir atsspausdino lapą su kita privačia klinika. Nebendravo, pasipūtęs, arogantiškas, labai neprofesionalus. Maniau, jis kataraktos asas, o pasirodo nieko bendro su katarakta neturi..:D Gaila veltui išmestų pingų, net apžiūros normalios neatliko. Niekam nerekomenduoju. Manau, kad gydytojas neturi jokios kompetencijos ir nemoka bendrauti,

2018-07-28, 08:58 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras GYDYTOJAS. Profesionalus, konkretus, maloniai ir suprantamai bendraujantis. Puikiai atliko tėčiui (89 m.) komplikuotą operaciją.
Nuoširdžiai dėkojame už sugražintą dienos šviesą ir norą gyventi.

2018-05-10, 20:25 | Registruotas lankytojas 2

Rašau tetos Onos Filipavičienės iš Anykščių vardu. Mano teta prašė nuoširdžiai padėkoti gydytojui D.Aukštikalniui ir jo komandai už sėkmingai atliktą operaciją, rūpestį, dėmesį bei profesionalumą. Dėkui Jums!

2017-11-28, 16:46 | IP: 78.56.7.146

Puikus,profesionalus chirurgas ir gyditojas ismanantis savo darba. Auksciausio lygio profesionalas. Malonus,protingas bei supratingas daktaras. Atsko i rupimus klausimus,nors ir neissamei,bet cia jau del laiko stokos. Tikrai visiems rekomenduoju.