Pacientai, kurie rekomenduoja Darius Aukštikalnis, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2008-12-23, Nr. MPL-12008, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Aukštikalnis Darius dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Aukštikalnis Darius?

2023-12-08, 13:22 | Registruotas lankytojas 3

Noriu padėkoti gydytojui už puikiai atliktas dvi operacijas. Gydytojas labai profesionalus ir dėmesingas! Labai malonu, jog yra tokių nuoširdžių žmonių! Sėkmės darbuose! Romas Steponavičius

2023-06-05, 10:22 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiausia padėka gydytojui dr. Dariui Aukštikalniui, už ištyrimą, diagnozę, lešiukų parinkimą, akies operaciją - man sugrįžo vaizdai ir spalvos!!! Sunku negražbyliauti - tai aukščiausia kvalifikacija, sunkus darbas, atsakomybė, susikaupimas. Galima tik įsivaizduoti, kiek žinių, sunkaus darbo į tai sudėta. Išties, apie tokius gydytojus yra sakoma, kad tai daktaras nuo Dievo.
Su pagarba ir dėkingumu.
Ramutė Ado.

2023-04-27, 15:17 | Registruotas lankytojas 5

Ačiū gerb. gydytojui Dariui Aukštikalniui už jautrumą, profesionalumą ir puikiai atliktą operaciją.
Tai nuostabus gydytojas !!!
Doleroza.

2022-10-21, 12:17 | Registruotas lankytojas 2

Daktas elgesi kaip hamas. Per konsultacija nebendravo beveik . Bendravimas grubus ir elgesys netaktiškas. Nerekomenduoju!!!!

2022-01-04, 16:19 | Registruotas lankytojas 9

Kol pasakojau savo problemas gydytojas visą laiką žiūrėjo pro langą, atsukęs man nugarą. Buvau nusivežusi iš kito gydytojo dokumentus, tai nurašė viską ir viskas daugiau nieko. Pasijaučiau taip lyg jam net neįdomu klausyt buvo manes. Baigiau pasakoti savo nusiskundimus, atsisukęs pasakė jau baigėt? Tuo ir baigėsi mano nusiskundimai.

2021-10-06, 21:23 | Registruotas lankytojas 1

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gydytojui ir visai juo komandai už nuostabų atlikta darbą. Buvo atlikta sudėtinga akies operacija.Jeigu nie savolaike ir profesionali pagalba bučiau likęs aklas.Tikras gydytojas nuo dievo kuriam rūpi žmogaus sveikata o nie pinigai.Pagarbai Jan Labovič.

2021-07-17, 14:53 | Registruotas lankytojas 2

Aš noriu padėkoti už gerai atliktas abiejų akių kataraktos operacijas.Su pagarba
AlmaAbromavičienė.

2021-07-17, 14:53 | Registruotas lankytojas 2

AlmaAbromavičienė.

2021-05-04, 19:51 | Registruotas lankytojas 2

Dėkoju gydytojui Dariui Aukštikalniui už kantrų, precizišką, laiku nematuojamą darbą atliekant akies operacijas, už trumpas, bet aiškias ir konkrečias rekomendacijas, subtilų humorą.
Pagarbiai - Zenonas Lapinskas, sukėlęs daug rūpesčių ir reikalavęs daug dėmesio.

2021-05-02, 05:54 | Registruotas lankytojas 1

Praėjus 10 savaičių po operacijos atvykau pas gydytoją į konstancija, nes operuotas

akyje jaučiau diskomfortą . Kantriai išlaikusi 50 min. už durų, pagaliau buvau pakviesta. Papasakojau gydytojui apie nusiskundimus. Gydytojo atsakymas buvo toks " jūs atėjote pas mane reikšti pretenzojų". Apie operuotas akies problemą daugiau nebuvo kalbama. Tik buvo trumpas komentaras, kad reikia operuoti kitą akį. Tačiau paprašius įtraukti į operacijų eilę atsakymo nebuvo. Reziumuojant mano konsultacija baigėsi tuo, kad verkdama išėjau iš kabineto rankose lakydama dirbinių ašarų receptą, sugaišau maždaug 5 val. Emociškai signiuždyta sumokėjus už konsultaciją 55 eurus , aš 67 m. moteris
dar turėjau vėlai vakare grįžti 110 km. Į namus.
Gydytojas nemalonus ,
, nejaučia tis pagarbos pacientui, arogantiškas.

2021-04-16, 15:04 | Registruotas lankytojas 3

Atliko vitrektomijos operacija. Man jis- Daktaras Hausas, gal nemokantis biciuliautis ar nekalbus, bet tikras Profesionalas, daktaras nuo Dievo.

2020-12-05, 22:21 | Registruotas lankytojas 1

GRUODŽIO 2 DIENĄ GERB.GYDYTOJAS DARIUS AUKŠTIKALNIS MAN ATLIKO KATARAKTOS OPERACIJĄ.ESU NUOŠIRDŽIAI DĖKINGA UŽ SUGRĄŽINTĄ REGĖJIMĄ,UŽ ŠIO GYDYTOJO GERĄ ŠIRDĮ,UŽ JO "AUKSINES" RANKAS,KURIOS DARO STEBUKLUS. TEPADEDA JAM DIEVAS VISUOSE JO GYVENIMO KELIUOSE IR DARBUOSE. Pagarbiai Teresė Ina Z.

2020-09-18, 11:03 | Registruotas lankytojas 2

Puikus savo srities specialistas, labai dekinga daktarui už viską!
Sveikatos ir sėkmės!

2020-08-20, 16:44 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas- Profesionalas! Kai kiti gydytojai nesiėmė operuoti komplikuotos kataraktos(po ragenos transplantacijos), gyd. Aukštikalnis net nesudvejojas ėmėsi darbo ir grąžino regėjimą! Tai gydytojas iš Didžiosios Raidės. Labai jam ačiū!!!

2020-07-09, 20:16 | Registruotas lankytojas 4

Retas gydytojas. Tokį susikaupimą savo darbui retai pamatysi. Dirba itin atidžiai, juvelyriškai, iki aukščiausios kokybės

2020-07-09, 20:16 | Registruotas lankytojas 4

2020-02-10, 08:23 | Registruotas lankytojas 7

Esu labai dėkinga daktarui už sugrąžintą gerą regėjimą ir tuo pačiu pilnaverčio gyvenimo džiaugsmą. Po komplikuotos kataraktos operacijos ir buvusios traumos, tai galima pavadinti stebuklu. Man 58 metai, aš jaunystėje taip gerai nemačiau kaip dabar, visą laiką buvau trumparegė. Visą operaciją jaučiau profesionalius, tikslius daktaro judesius. Kadangi iš profesijos esu inžinierė, man buvo netgi įdomu stebėti kaip tiksliai ir nuostabiai paklūsta daktaro rankomis valdoma medicininė įranga. Dr. Aukštikalnis kalba nedaug, bet padaro viską ką įmanoma padaryti turimu atveju. Juo pasitikėti, galima neabejojant. Kuo daugiau tokių auksarankių mikrochirurgų, tuo laimingesnė bus mūsų Lietuva. Didelis dėkui Jums.

2019-10-02, 10:54 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai dekingą už atliktą vitrektomijos operaciją, už profesionalumą, kompetenciją. Linkiu ponui D.
Aukštikalniui daug daug sveikatos, jegų ir laimingų dekingų pacientų.
Pagarbiai,
Galina Borisevičienė

2019-05-07, 09:46 | Registruotas lankytojas 3

puikiai atliko kataraktos operaciją 82 metų mamai. Gydytojas nedaugžodžiauja, bet yra puikus savo srities specialistas. Esame labai dėkingi mamos ir savo vardu

2019-03-09, 18:19 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų auksines rankas, kurios man parodė pasaulį naujomis spalvomis gyvenimo saulėlydy. Dabar vėl galiu skaityti knygas. Knygos - man didžiausia atgaiva šiuo metu.
Pagarbiai,
Bronė D.
Ignalinos raj.

2019-02-22, 04:34 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras chirurgas. Visiškai pasitikiu jo darbu. Jau du kartus padarė su mano akimi stebuklus. Nieko gera nežadėdamas, padaro viską tiesiog puikiai, ir viskas jam pavyksta. Kas turi problemų su tinklaine, jis turbūt geriausias, bent jau Vilniuje

2019-02-22, 04:34 | Registruotas lankytojas 2

2018-11-13, 18:07 | Registruotas lankytojas 3

Auksinės rankos ir geranoriška širdis

2018-09-19, 03:52 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-07-28, 05:58 | Registruotas lankytojas 4

Labai geras GYDYTOJAS. Profesionalus, konkretus, maloniai ir suprantamai bendraujantis. Puikiai atliko tėčiui (89 m.) komplikuotą operaciją.
Nuoširdžiai dėkojame už sugražintą dienos šviesą ir norą gyventi.

2018-05-10, 17:25 | Registruotas lankytojas 2

Rašau tetos Onos Filipavičienės iš Anykščių vardu. Mano teta prašė nuoširdžiai padėkoti gydytojui D.Aukštikalniui ir jo komandai už sėkmingai atliktą operaciją, rūpestį, dėmesį bei profesionalumą. Dėkui Jums!

2017-11-28, 14:46 | IP: 78.56.7.146

Puikus,profesionalus chirurgas ir gyditojas ismanantis savo darba. Auksciausio lygio profesionalas. Malonus,protingas bei supratingas daktaras. Atsko i rupimus klausimus,nors ir neissamei,bet cia jau del laiko stokos. Tikrai visiems rekomenduoju.

2017-02-13, 16:05 | IP: 81.29.18.78

Labai labai dėkinga gydytojui už galimybę gerai matyti. Tokio puikaus rezultato net nesitikėjau. Jūsų rankos ir patirtis kasdien kuria stebuklus. Sveikatos Jums linkiu didžiulės.

2017-02-04, 12:48 | Registruotas lankytojas 1

Auksarankis specialistas. Užsiregistravus operacijai teko palaukti beveik porą metų, bet tada viskas vyko organizuotai ir greitai. Operacija buvo sunki (susijusi su stiklakūnio pašalinimu iš akies), atlikta idealiai. Ir prieš operaciją, ir po jos daktaras pats tikrino akies būklę, išsamiai išklausinėjo apie viską, kasjam atrodė svarbu. Nereikėtų už tai jo laikyti grubiu ar "pasikėlusiu" - įvertinkite, kad jo pagalbos laukia dešimtys tokių, kaip jūs. Praėjus pusmečiui akį tikrino kitas specialistas, įvertinimas - darbas atliktas idealiai. Ačiū, daktare! Atleiskite, kad išvykdamas neturėjau galimybės Jums apdėkoti, Jūs jau operavote kitą pacientą.

2017-01-30, 00:34 | IP: 78.158.2.188

Esu labai dėkingas puikiam Profesionalui. Telydi sėkmė visur ...

2016-12-22, 17:40 | Registruotas lankytojas 3

Kataraktos operacijai pasirinkau gerb. dr. D. Aukštikalnį, rekomenduotą mano poliklinikos gydytojos. Taip pat puikių atsiliepimų apie aukštą profesinę šio specialisto kvalifikaciją girdėjau ir iš kitų su juo susidūrusių žmonių, jau nekalbant apie gražius atsiliepimus interneto erdvėje. Operacija buvo atlikta UAB Kardiolita (Laisvės pr. 64 A, Vilnius), kur pacientams sudarytos puikios sąlygos, o personalas - malonus ir dėmesingas. Klinika nesunkiai surandama ir patogiai pasiekiama.
Daktaru pasitikėjau 100 proc., operacija truko neilgai, buvo neskausminga, jos metu girdėjau ramų ir negarsų daktaro balsą, operuojamoje akyje stebėjau kažkokius vaizdus - bandžiau įsivaizduoti kas ten vyksta. Na ir kas, kad operacijos daromos konvejeriu? Kažką iš komentuojančių tai įžeidė. Nereikia taip susireikšminti, o tik pasidžiaugti patekus pas aukščiausio lygio specialistą.
Svarbiausia - patekti pas puikų specialistą, o visa kita - tik smulkmenos.
Nuoširdžiai dėkoju Daktarui už sklandžiai ir sėkmingai atliktą operaciją, esantiems pasirinkimo kryžkelėje - rekomenduoju rinktis būtent šį mikrochirurgą oftalmologą - gerb. dr. Darių Aukštikalnį.

2016-11-18, 17:19 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities žinovas, jam Dievas davė auksines rankas. Labai ačiū už be priekaištų atliktą operaciją. Sėkmės Jums daktare.

2016-10-17, 21:43 | IP: 88.223.51.158

Gydytojas puikus. Jis emesi operuoti, kai pries tai du gydytojai atsisake. Jis puikus specialistas, genijus, auksarankis. Atgauti regejima po dvieju metu tamsos - nepakartojama. Truksta zodziu isreiksti padeka uz jo padaryta darba. Operacija ivyko greitai, nespejau, nei issigasti:), o gydytojas toks kuklus ir inikes i darba, kad viena darba atlikes imasi kitu pacientu, neversdamas ju laukti, todel isejau is ligonines tik prabeganciam pasakant "aciu". Gerb. gydytojau aciu, aciu-1000 kartu

2016-10-16, 12:18 | IP: *.*.*.*

2016-05-16, 06:54 | IP: 84.240.15.67

Ačiū už viską pulnaja prasme. Nenuvyle nekuo. Puikus gydytojas ir savo srities profesionalas. Po to kai 8 gydytojai visai nedave vilties ir nesiėme gydymo šis gydytojas net neabejojo kad galima padėti. Ačiū už naują pasaulį

2016-04-25, 08:58 | IP: 88.119.248.44

Esame dėkingi gydytojui už profesionalumą gydant Mamos akį.Atidumas, profesionalumas,išlaikytas bendravimas su pacientu. Jaučiame didelį norą padėti ligoniui susigrąžinti gyvenimo kokybę.Mums visai nereikia gydytojo gražbyliavimo, saldaus bendravimo. Svarbiausia PROFESIONALUMAS. Puikus gydytojas. Labai džiaugiamės rekomendacija, pasirinkimu.

2016-03-08, 08:25 | IP: 84.15.185.247

Superinis gydytojas. Po akies traumos padare 5 operacijas, metu eigoje(labai labai greitai). sio gydytojo deka matau vis dar abiem akim. Grieztai atsisake "padekos". PAGARBA.

2016-02-11, 20:19 | IP: 78.56.33.184

Puikus Specialistas ir didziosios raides! Aciu, uz profesionaliai atlikta vitrektomijos operacija ir nors tikrai nedvejodama dar syki atiduociau regejima i jusu rankas, tikiuosi to nebeprireiks :-)

2015-08-12, 14:11 | IP: 195.14.174.46

Puikus gydytojas, rūpestingai apžiūrėjo, suteikė skubiai konsultaciją. Neima kyšių - ir labai džiaugiuosi, kad mano akimis tapo Gydytoju iš didžiosios raidės. Pagarba šiam Gydytojui ir kitiems, kurie atlieka savo darbą taip pat profesionaliai ir be "slaptų vokelių".

2015-08-06, 11:56 | IP: 85.89.243.230

PROFESIONALAS. Garbingas - NEima kyšio! Konkretus ir malonus žmogus, juo pasitiki nuo pirmo žodžio ir lieki labai dėkingas gavęs pagalbą (šiuo atveju lešiuko inplantavimas dėl kataraktos).

2015-07-14, 12:23 | IP: 78.56.77.0

Nepaprastai kompetentingas gydytojas. Susidaro įspūdis, kad būtent jis priima pačius svarbiausius sprendimus sunkiausiose situacijose. Turi nepaprastą nuojautą, yra labai sąžiningas ir patikimas. Skaičiau perdėm supaprastintus atsiliepimus apie šį gydytoją dėl konvejerinio darbo ar grubumo. Konvejerinis darbas atsiranda dėl to, kad daug žmonių laukia jo pagalbos, nes kiti tiesiog jos negali suteikti. O grubumo nereiktų painioti su tikslumu ir profesionalumu. Tas, kuris profesionalus, visada yra ir tikslus, ir griežtas. Mano vyro situacija labai sudėtinga, dar vyksta gydymas, kuriam vadovauja gydytojas Darius, ir nežinia, kaip gydymas baigsis, bet aš ir vyras nepaprastai vertiname dr. Dariaus Aukštikalnio profesionalumą ir atsidavimą. Tai pavyzdys visiems gydytojams ir kitiems žmonėms, kaip siekiama profesinių aukštumų. Vida

2015-02-04, 08:33 | IP: 88.119.92.159

Nuostabus gydytojas iš didžiosios raidės. Visą gyvenimą liksiu dėkinga už sugrąžintą regėjimą. Puikiai išmanantis savo darbą, nedaugžodžiaujantis ir pasitikintis savimi,kas padeda daug ramiau jaustis ir pacientui. Dirba iš pašaukimo, o ne dėl ,,dovanėlių". Ačiū Jums,Daktare, už viską.

2014-06-28, 13:40 | IP: 78.60.58.71

Kruopščiai , nuoširdžiai ir profesionaliai atliko kataraktos operaciją,už tail esu labai dėkinga. Grįžau gavusi ne tik daug šviesos, bet ir žmogiškos šilumos.

2013-12-08, 09:47 | IP: 90.130.138.88

aukštos kvalifikacijos specialistas,konkretus,puikiai išmano savo darbą,operacijas atlieka profesionaliai,kalba mažai,o daro daug,dėkingi už suteiktą pagalbą,linkime sėkmės ateityje,gerai,kad Lietuvoje dar yra tokių puikių gydytojų

2013-10-24, 13:16 | IP: 79.133.238.14

Vienas iš geriausių Santariškių oftalmologų. Ačiū jums Daktare už rūpestingumą, atidumą.

2013-09-01, 16:59 | IP: *.*.*.*

2012-10-18, 11:57 | IP: 78.57.161.230

Profesionalus, taktiskas, ne tusciazodziautojas

2010-03-12, 14:28 | IP: 78.62.163.6

Savo darbą išmanantis profesionalas.Atidus, malonus, dėmesingas.Ačiū jam.

2009-03-01, 14:23 | IP: 78.62.24.94

Labai geras gydytojas, atsakingai atlieka savo darba, isgelbejo regejima mano tevui. Didziausia pagarba siam gydytojui.

2008-08-23, 18:24 | IP: 88.118.141.181

puikus gydytojas,esu labai dėkinga,jaučiuosi po operacijos labai gerai.