Pacientai, kurie rekomenduoja Olga Gavrilova, %

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12755, Galiojanti

2020-02-05, 17:46 | 2

Dar niekada nebuvau taip pazeminta gydytojo ir isjuokta kad esu pasirinkus tam tikra veikla gyvenime del kurios kilo ginekologiniu problemu, visiskai neisejo susisneketi, viska atliko grubiai, pakeltu tonu, nesileido i jokias kalbas, isejau asarose, niekada niekam nerekomenduoju sitos ginekologes

2020-02-05, 17:46 | 2

2019-12-04, 13:20 | 2

Lankiausi pas gyd. Gavrilovą. Atsinešiau onkocitologinio tyrymo atsakymą, jog jis nėra geras ir reikia atlikti išsamesnį tyrymą t.y kolposkopiją ir biopsiją.
Gydytoja išsitraukė iš stalčiaus lankstinuką apie "Papilo Care" gelį, pasiūlė mėnesį laiko naudoti gelį, kuris kainuoja 7vnt. 26Eur ir jo yra TIK Eurovaistinėje, jų užtenka savaitei, bet man parekomendavo padalinti į dvi savaites, todėl reikės mėnesiui ne 4, o 2 pakuočių.
Po mėnesio atvykti, tuomet per 12-13-14 ciklo dienas padarys ŽVP tyrimą, jei ras 16,18 arba 33 tipo virusą, dar mėnesis REKLAMINIO gelio ir tuomet padarys onkocitologini tyrimą.
Nors išvadoje kurią atsinešiau aiškiai parašyta, jog reikalinga kolposkopija ir biopsija, o ne gydymas iš lankstinuko.
Pasijaučiau, lyg gydytoja, būtų vykdanti akcija su medicinos atstovais, už "padėkas". Lankstinuką, pasakė atnešti atgal, kito vizito metu.
Aš šoke nuo tokio vizito.
Man išreiškė nepasitenkinimą, jog esu dariusis tik 2 onkocitologinius tyrimus, jog yra programa pasitikrinimui, kurią privaloma vykdyti. Pasakiau, jog mūsų valdžia, kažkodėl kompensuoja tik pigiausia, ir ne labiausiai tikslų onkocitologinį tyrymą, "Šluotelės" metodu, o ne skystoje terpėje, kuris tikslesnis. Tai pakeltu tonu ėmė kalbėti, kokias aš čia nesamones, kalbu ir kas man tai pasakė, pasakiau, jog gydytoja, kuri darė onkocitologinį. Tuomet, atkirto, jog kokia čia gydytoja, ji akušerė! Davė suprasti, jog akušeriai ne gydytojai ir nusišneka.
Bet po gydymo reklaminiais geliais, jei reikės onkocitologinio, tuomet darys skystoje terpėje, jei jau aš tokiom nesamonėm tikiu.
Aplenkti reiktu dideliu ratu tą jos 67 darbo kabinetą.

2019-09-17, 18:45 | 3

Rekomenduoju pas šią gydytoją nesilankyti jokiais atvejais. Nors ir mačiau tuos neigiamus atsiliepimus, nusprendžiau kaip mokesčius mokantis asmuo kreiptis pagalbos į šią įstaigą, pas šią specialistę, dėl nedidelių problemų, gal kokį tepinėlį reiktų padaryt gal kokią žvakutę išrašyti?. (tai buvo klaida) pirmo susitiko metu pervertė ambulatorinę kortelę, kuri gana tuščia vien dėl to kad, lankiausi privačiai, man atrėžė: "tai ko čia atėjai?". pirmą kartą pamatė pacientę, kuri žindo 14 mėn, nes "kūnas NORI TURĖTI menstruacijas", o paskui visiškas būrimas iš akių ar rankų, nes neatliko jokių tyrimų kuriais remdamasi galėtų sakyti: "ovuliacijos nėra" "ciklo nėra" "hormonų disbalansas". Kito susitikimo metu paneigdama visus tuos marazmus jau buvau nėščia, tai prigrasino persileidimu, apsigimimais dėl žindymo. Kokiose konferenciojose lankosi ši gydytoja, kur ir kaip atnaujina žinias labai abejoju.

2018-06-05, 18:48 | 1

NIEKADA nesilankykite pas sia gydytoja! Jeigu tik pas ja viena tera laisvos vietos, vistiek NIEKADA nesilankykite, ieskokite kt ginekologo!As kreipiausi del pilvo skausmu, ji mane apziurejo ant kedes ir pasake, kad jokiu ginekologiniu nusiskundimu nera, dave siuntima vid.org. echoskopui ir chirurgo konsult. Echoskopu net NEAPZIUREJO! Zodziu, ilga istorija baigesi tuo, kad atvykus i priimamaji del pasikartojanciu pilvo skausmu skubos tvarka mane teko operuoti del pilve susikaupusio kraujo, kurio priezastis buvo negimdyvinis nestumas.

2017-11-19, 12:17 | IP: *.*.*.*
2017-06-23, 17:18 | 1

Nemaloni, nemandagi, grubi, savo kolegas žeminanti moteris. Niekam nerekomenduoju pas ją eiti.

2017-02-27, 17:29 | IP: *.*.*.*
2017-01-24, 22:05 | IP: *.*.*.*
2016-12-10, 17:03 | IP: *.*.*.*
2016-04-05, 18:02 | IP: 90.140.182.118

Gara gydytoja, labai dėmesinga!

2016-02-25, 18:50 | IP: 86.100.94.209

Labai gera ir profesionali gydytoja, nepuola gydyti cheminiais vaistais , rupestinga , neiskeisciau jos i nieka

2016-02-23, 22:38 | IP: 86.100.162.249

Šauni,rupestinga.apžiūri,pataria,nenumuoja ranka.sako man aš tavęs nepaliksiu taip,pamacius tyrimo atsakyma.man ji tinka ir patinka.paciente v.t.

2016-02-23, 18:38 | IP: 85.232.134.43

Labai patiko si gydytoja. Prieme ir po darbo valandu. Per nesusipratimą gimdymo namuose neturejau talono. Apziurejo lb rupestingai. Aiskiai viska isdeste. Vien tik geri atsiliepimai. Ir toliau lankysiuos pas sia gydytoja.

2015-08-04, 01:24 | IP: 78.57.206.173

Labai šauni gydytoja, patekau pas ją po cp operacijos išsiimt siūlų, iš pradžių pasirodė pikta ir nenuotaikoj. Bet poto viską apžiūrėjo pasakė kad turiu ateit pakartotinai po mėnesio kad apžiūrėtų ar vskas gerai liepė kraujo tyrimus pasidaryt nors nebuvo parašę gydytojai kad reiks ateit po mėnesio pasirodyt. Apžiūrėjo švelniai ir rūpestingai. Esu daugiau negu patenkinta