Pacientai, kurie rekomenduoja Olga Gavrilova, %

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12755, Galiojanti

2019-09-17, 18:45 | 3

Rekomenduoju pas šią gydytoją nesilankyti jokiais atvejais. Nors ir mačiau tuos neigiamus atsiliepimus, nusprendžiau kaip mokesčius mokantis asmuo kreiptis pagalbos į šią įstaigą, pas šią specialistę, dėl nedidelių problemų, gal kokį tepinėlį reiktų padaryt gal kokią žvakutę išrašyti?. (tai buvo klaida) pirmo susitiko metu pervertė ambulatorinę kortelę, kuri gana tuščia vien dėl to kad, lankiausi privačiai, man atrėžė: "tai ko čia atėjai?". pirmą kartą pamatė pacientę, kuri žindo 14 mėn, nes "kūnas NORI TURĖTI menstruacijas", o paskui visiškas būrimas iš akių ar rankų, nes neatliko jokių tyrimų kuriais remdamasi galėtų sakyti: "ovuliacijos nėra" "ciklo nėra" "hormonų disbalansas". Kito susitikimo metu paneigdama visus tuos marazmus jau buvau nėščia, tai prigrasino persileidimu, apsigimimais dėl žindymo. Kokiose konferenciojose lankosi ši gydytoja, kur ir kaip atnaujina žinias labai abejoju.

2018-06-05, 18:48 | 1

NIEKADA nesilankykite pas sia gydytoja! Jeigu tik pas ja viena tera laisvos vietos, vistiek NIEKADA nesilankykite, ieskokite kt ginekologo!As kreipiausi del pilvo skausmu, ji mane apziurejo ant kedes ir pasake, kad jokiu ginekologiniu nusiskundimu nera, dave siuntima vid.org. echoskopui ir chirurgo konsult. Echoskopu net NEAPZIUREJO! Zodziu, ilga istorija baigesi tuo, kad atvykus i priimamaji del pasikartojanciu pilvo skausmu skubos tvarka mane teko operuoti del pilve susikaupusio kraujo, kurio priezastis buvo negimdyvinis nestumas.

2017-11-19, 12:17 | IP: *.*.*.*
2017-06-23, 17:18 | 1

Nemaloni, nemandagi, grubi, savo kolegas žeminanti moteris. Niekam nerekomenduoju pas ją eiti.

2017-02-27, 17:29 | IP: *.*.*.*
2017-01-24, 22:05 | IP: *.*.*.*
2016-12-10, 17:03 | IP: *.*.*.*
2016-04-05, 18:02 | IP: 90.140.182.118

Gara gydytoja, labai dėmesinga!

2016-02-25, 18:50 | IP: 86.100.94.209

Labai gera ir profesionali gydytoja, nepuola gydyti cheminiais vaistais , rupestinga , neiskeisciau jos i nieka

2016-02-23, 22:38 | IP: 86.100.162.249

Šauni,rupestinga.apžiūri,pataria,nenumuoja ranka.sako man aš tavęs nepaliksiu taip,pamacius tyrimo atsakyma.man ji tinka ir patinka.paciente v.t.