Pacientai, kurie rekomenduoja Audra Trinkienė, %

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-02122, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Trinkienė Audra dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Trinkienė Audra?

2.1

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.9

1.6

1.4

2020-10-05, 20:15 | Registruotas lankytojas 2

Trinkienė mano šeimos gydytoja jau daug metų. Tikrai nedaugžodžiauja ir bendrauja grubokai, bet nepasakyčiau kad nemandagiai. Man tas nekliūna, svarbiausia, kad gerai atliktų savo darbą. Visada duoda siuntimą, jei mano, kad reikia, dar nebuvo tokio atvejo, kad reikėtų "kaulyti" siuntimo. Paskutiniu metu turiu sudėtingesnę situaciją, kuomet jau tolimesnį gydymą turi skirti specialistas, tai rekomendavo, kur galėčiau kreiptis, kur, jos manymu, geriau būtų kreiptis.

2019-05-09, 01:00 | Registruotas lankytojas 1

Kompetencijos-0

2019-03-29, 16:54 | Registruotas lankytojas 4

Labai norėčiau kad ši gydytoja atnaujintu savo kompetencijas. Be to kad yra grubi ir paviršutiniška ji yra visiškai neprofesionali. Paciento sveikata jai nerūpi, ji nesidomi ir nesiklauso. Per kelis apsilankymus nesugebėjo nustatyti diagnozę ir nuo skirto netinkamo gydimo vos nemiriau.

2018-12-17, 09:42 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali gydytoja. Rekomenduoju.

2018-05-21, 17:18 | Registruotas lankytojas 1

Stipriai nerekomenduoju lankytis pas šią gydytoją. Šiurkšti ir nedėmesinga, nesigilina į problemas, neduoda siuntimų. Seselė prastai valdo eiles.

2017-09-26, 22:08 | IP: *.*.*.*
2017-06-02, 15:14 | IP: 84.15.178.141

Esu Nusivylusi šia gydytoja. Nežinau ar dėl žinių stokos ar dėl žiūrėjimo pro pirštus ji nesugebėjo padėti išgydyti žmogaus. Man patiko jos pasakyta frazė (aš nežinau ką su tavimi daryti tu visas sveikas, neskaitant koju). Asmuo blogai vaikščiojo ir labai ilga laiką gydėsi. Jam buvo atlikta kolanoskopija pažymoje parašyta be pakitimu. O praėjus vos keliom savaitėm lazdynų ligoninėje buvo išoperuotas 4stadijos žarnyno auglys. Dėja jau buvo per vėlu. Navikas buvo išplites per visus organus ir asmuo mirė. Kyla klausimas kodėl medicina jei yra taip pažengusi nesugeba nustatyti ligos. Kai asmuo skundžiasi įvairiais ligos simptomais. Esu nusivylusi šia gydytoja. Nekaltinu jos, bet juk galima buvo kažką daryti.

2017-05-09, 12:15 | IP: *.*.*.*
2017-02-28, 13:43 | IP: *.*.*.*
2017-01-22, 14:30 | IP: *.*.*.*
2016-08-25, 17:34 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-08-09, 16:09 | IP: *.*.*.*
2016-07-25, 20:45 | IP: 84.240.18.50

demesinga, rupestinga, aukstos kvalifikacijos gydytoja

2016-05-05, 19:28 | IP: *.*.*.*
2016-05-01, 16:23 | IP: *.*.*.*