Pacientai, kurie rekomenduoja Adolfas Razgaitis, %

Neturime informacijos

Razgaitis Adolfas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Razgaitis Adolfas?

2019-02-02, 21:22 | Registruotas lankytojas 4

Labai geras gydytojas, vaikui išrašė tinkamus vaistus, labai kompetetingas, ačiū jam

2018-03-12, 18:57 | Registruotas lankytojas 2

Pats geriausias n metu daktaras, vienintelis profesionalus savo srityje Marijampolėje!

2015-07-23, 11:48 | IP: *.*.*.*

2015-06-18, 20:23 | IP: 5.20.37.44

Gydytojas pasirodė keistas – naudoja senoviškus instrumentus, ausies angą tikrino su adata (!), kuri buvo apsukta vata

2014-02-26, 17:52 | IP: 78.58.142.77

as esu jam labai dekinga tik jo rupestingumu nuosirdumu ir kantrybe esu laiminga kad pagaliau man isoperuota ir sveika ausis. jis 32m mane gyde ir tik vienintelis zinojo mano liga nors dauguma kitu daktariu mane tik nugydydavo. as visuomet jam busiu dekinga.

2013-06-14, 01:14 | IP: 84.46.171.74

Labai geras daktaras.