Pacientai, kurie rekomenduoja Saulius Raugelė, %

Širdies chirurgijos gydytojas

Išduota: 2008-06-25, Nr. MPL-10963, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Raugelė Saulius dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Raugelė Saulius?

2020-01-23, 16:30 | Registruotas lankytojas 1

Didelis Ačiū gydytojui už suteiktą mano vyrui pilnavertiškesni gyvenimą kiek buvo įmanoma.Vožtuvas buvo sėkmingai pakeistas.Gydytojas rūpinosi lyg savo artimu be jokio atlygio.Ačiū!!!!Sėkmės darbe bei asmeniniame gyvenime.

2016-12-15, 19:49 | IP: 88.222.218.3

Nuoširdus,malonus,dėmesingas,rūpestingas Daktaras,kuriam esu dėkinga už atliktą operaciją, po kurios galėsiu toliau gyventi pilnavertį gyvenimą. Šis Daktaras tikrai vertas būti vadinamas Daktaru iš didžiosios raidės. Labai didelis ir nuoširdus Ačiū ,Jums Daktare. Su pagarba Bronė Baužienė , Mažeikiai

2016-09-07, 17:24 | IP: 88.119.253.66

Labai Labai geras žmogus ir gydytojas

2016-05-03, 07:16 | IP: 193.219.155.6

Šis gydytojas dirba tikrai pagal pašaukimą, nuoširdus rūpestingas ir atsakingas. Tikrai vertas Gydytojo vardo, džiaugiamės kad tokie žmonės lieka Lietuvoje ir gelbsti mūsų gyvybes, AČIŪ JUMS.

2016-04-21, 15:18 | IP: 212.12.210.106

Aciu uz atlikta sirdies operacija, po kurios jauciuosi kasdien vis geriau. Jusu deka galesiu gyventi pilnaverti gyvenima.

Antanas Kaubrys, Telsiai.

2016-03-13, 19:14 | IP: 62.80.242.31

Ačiu labai, Daktarė už mano mamytės širdele!!!

2016-03-08, 19:18 | IP: 86.100.165.211

Labai profesionalus, kompetetingas, rūpestingas daktaras, kuris suteikė viltį gyventi.

2015-03-13, 16:16 | IP: 86.100.100.108

Labai malonus gydytojas dirba profesionalia ir atsakingai valstybinėje ligoninėje.
Seima Koniuk labai dekinga uz profesionaluma ir rupestinguma.Didelis jums Aciu!

2014-06-24, 04:56 | IP: 86.100.94.81

Daktaras iš didžiosios raidės! Ačiū Jums už tėčio sveikatą ir gyvybę! Labai malonus žmogus, nuoseklus, protingas ir rūpestingas, lengvai ir maloniai bendraujantis. Pasako tiek kiek reikia, nei perdaug, nei per mažai. Nesusireikšminęs, nuoširdus daktaras! Dėkui Dievui, kad tokių daktarų dar yra. Sveikatos Jums ir Jūsų šeimai.

2014-02-01, 18:16 | IP: 86.38.207.57

labti giaras giditoias. keite aortos vostuva, praeia 4 menesus po operacies iaucu savia puikei, kolkas niabuvo niekiu komplikaciju. syule padare visei maza, kuri kur beveik ir nesimato

2014-01-03, 19:19 | IP: 77.79.57.19

DDĮKOJU MANO DAKTARE, JUMS UŽ SVEIKATĄ UŽ SUGRĄŽINTĄ MAN GYVYBĮS RAKTĄ. SU NAUJAI METAIS DAUG DAUG LAIMĖS IR DŽIAUGMO LINKI JUMS STASĖ

2013-06-20, 15:24 | IP: 78.61.38.254

Rupestingas gydytojas, puikiai atliko savo darba, rupinosi iki operacijos ir po jos, likome patenkinti siuo specialistu, labai rekomenduojame kitiems

2013-04-22, 16:12 | IP: 77.79.57.19

ESU LABAI LAIMINGA PATEKUSI PAS ŠĮ GYDYTOJĄ JIS NUOSTABUS, JEI NE TAS GYDYTOJAS BŪČIAU NEIŠGYVENUSI. JIS ATLIKO NUOSTABIĄ OPERACIJĄ DĖKUI JUMS GYDYTOJAU.TEGUL JUMS VISADA ŠVIEČIA SAULĖ. STASĖ SKYRIENĖ

2013-03-31, 07:25 | IP: 78.61.221.116

profesionalumas ir nuoširdumas (dėmesingumas) - išskirtiniai šio gydytojo bruožai. Operacijos sėkme abejota - gavome tik 40 proc., kad pavyks. Laimei, viskas puikiai pavyko ir gydytojas pats asmeniškai namiškius informavo apie operaciją telefonu. Tai - tikras Gydytojas

2013-01-16, 20:27 | IP: 78.61.243.38

Tęko pas jį konsultuotis.Likome labai patenkinti.Norėjome atsilyginti,bet buvo kategoriškai atsisakyta.

2012-05-25, 22:26 | IP: 94.217.103.255

Bendraudamas su siuo Chirurgu, matai pries save protinga, patikima pasnekova, kuris realiai pateikia situacija, nebijo nerozinemis spalvomis nupiesti pooperacinio laikotarpio ir galimu operacijos rezultatu. Mano supratimu taip ir turi atrodyti ir elgtis savos srities profesionalas.

2011-07-07, 15:33 | IP: 78.61.197.108

Tai labai puikus gydytojas,bendauja nuoširdžiai su ligoniu,nejaučia jokio skirtumo ar tai jaunas, ar senas.aš buvau jo operuota ir esu jam labai dėkinga. man 74 metai

2010-11-28, 14:56 | IP: 86.100.83.200

Esu 76 metų moteris, kuriai 2010 11 19 buvo atlikta širdies operacija. Buvo pakeistas širdies vožtuvas. Esu labai dėkinga šiam daktarui, nes jis išgelbėjo man gyvybę. Operacija buvo labai sudėtinga, bet savo darbą jis atliko... Nors jis ir jaunas yra, bet savo darbą išmano. Ačiū JUMS labai daktarėli.

2010-09-30, 11:12 | IP: *.*.*.*

2010-09-18, 14:45 | IP: 83.171.4.141

Šis gydytojas man operavo širdį, esu 20ties metų, dabar jau reabilitacijoje ir sveikstu :) esu be galo patenkinta šituo gydytoju, pasistengė sutvarkyti viską: ir didžiulį defektą ir susiuvo viską tvarkingai, kad kuo mažesnis randelis paliktų - kas iš sesučių pjūvio žaizdą pamato, sako jog labai mažytis randukas tebus, nes labai dailiai padaryta :) nuostabus gydytojas, lankė, klausė kaip jaučiuosi, viską išsamiai aiškino ir rūpinosi :)))