2019-10-19, 11:15 | 1

Vizitas buvo, geras, viskas atlikta puikiai. Daktaras A.Ruzgys nuostabus daktaras. Ačiū Daktarui.

2019-06-22, 20:08 | 1

Tai nuostabus gydytojas, vakar turėjau žvairumo operaciją, kuri buvo atliktai švelniai tariant nepriekaištingai, esu labai laimingas, kad pakliuvau pas tokį dėmesingą ir gerą gydytoją.Visapusiškas atsidavimas savo darbui!

2019-02-01, 16:08 | 10

Dr. Andrius Ruzgys mano sūnų gydo jau 22 metus. Per visą šį laikotarpį esame patenkinti paslaugomis. Puikus gydytojas. Labai tiksliai nustatė diagnozę ir paskyrė tinkamą gydymą. Esame jam dėkingi.

2018-12-02, 13:39 | 1

Gydytojas Ruzgys nesugebėjo sekmingai išoperuoti vienos akies viršutinio voko Ptozės. Nors bandė net 2 kartus. Po pirmos operacijos efekto praktiškai nebuvo. O po antros net blogiau!!! Esu labai nusivylusi šiuo gydytoju. Gal dėl to, kad operacija buvo daroma su ligonių kasų kompensacija, t.y. man nemokamai.

2018-08-29, 11:06 | 4

Puikus gydytojas. Lankomės su sūnumi jau daugiau nei 10 metų. Visada prisimena, viską išaiškina, atsako į visus klausimus, labai malonus, paslaugus. Puikiai moka bendrauti su mažais vaikais, tik geriausi atsiliepimai.