Pacientai, kurie rekomenduoja Andrius Ruzgys, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2008-12-23, Nr. MPL-12022, Galiojanti

2019-06-22, 20:08 | 1

Tai nuostabus gydytojas, vakar turėjau žvairumo operaciją, kuri buvo atliktai švelniai tariant nepriekaištingai, esu labai laimingas, kad pakliuvau pas tokį dėmesingą ir gerą gydytoją.Visapusiškas atsidavimas savo darbui!

2019-02-01, 16:08 | 6

Dr. Andrius Ruzgys mano sūnų gydo jau 22 metus. Per visą šį laikotarpį esame patenkinti paslaugomis. Puikus gydytojas. Labai tiksliai nustatė diagnozę ir paskyrė tinkamą gydymą. Esame jam dėkingi.

2018-12-02, 13:39 | 1

Gydytojas Ruzgys nesugebėjo sekmingai išoperuoti vienos akies viršutinio voko Ptozės. Nors bandė net 2 kartus. Po pirmos operacijos efekto praktiškai nebuvo. O po antros net blogiau!!! Esu labai nusivylusi šiuo gydytoju. Gal dėl to, kad operacija buvo daroma su ligonių kasų kompensacija, t.y. man nemokamai.

2018-08-29, 11:06 | 4

Puikus gydytojas. Lankomės su sūnumi jau daugiau nei 10 metų. Visada prisimena, viską išaiškina, atsako į visus klausimus, labai malonus, paslaugus. Puikiai moka bendrauti su mažais vaikais, tik geriausi atsiliepimai.

2018-02-20, 13:58 | 2

Nuostabus gydytojas. Visiems patarciau katarakta operuotis pas gyd. A. Ruzgi. Rupestingas, labai malonus ir siltas, po operacijos dar uzejo paziureti, ar viskas gerai. Patare kaip elgtis po operacijos. Esu labai suzaveta skyriaus darbu, visi labai malonus. Dekoju gydytojui uz jo nuostabias rankas ir malonia sypsena. Dekoju uz padaryta operacija. Reikes keisti dar antra lesiuka ir eisiu tik pas si gydytoja.

2017-08-23, 17:40 | IP: 78.175.129.222

Gydytojas yra tiesiog puikus. Profesorė Danienė prieš 17 metų mums taip pat, pritarė. Ačiū Andriui Ruzgiui, kuris ilgamečiu darbu ir profesionalumu išgydė mano sūnų.

2017-06-18, 00:12 | IP: 78.61.185.46

Dariausi akių operaciją žvairumui panaikinti pas šį gydytoją. Begalo džiaugiuosi, jog operacijq darė būtent šis gydytojas. Operacija pavyko puikiai: rezultatas nuostabus-žvairumas visiškai dingo. Po operacijos nebuvo jokių komplikacijų, akys labai greit sugijo. Po kelių savaičių dar kartą nuodugniai apžiūrėjo ar viskas gerai. Gydytojas labai maloniai bendrauja, išsamiai atsakė į visus mano klausimus. Esu neapsakomai dėkingas šiam Gydytojui už jo profesionaliai atliktą darbą. Jei leidžia galimybės, darantis akių operaciją rekomenduočiau tik šį gydytoją. Ačiū Jam.

2017-05-28, 00:17 | 6

Nors gydytojas formaliai nekonsultavo manęs, noriu palikti teigiamą atsiliepimą dėl jo išskirtinio rūpestingumo.

Kai skubos tvarka atvykau į jo kabinetą, gydytojas Ruzgys jau buvo beišeinąs po darbo pabaigos. Bet, kol jo kolegė konsultavo prieš tai atvykusį pacientą, šis gydytojas su manimi preliminariai aptarė mano regą, kad pagreitinti priėmimą. Aš manau, kad tai parodo didelį rūpestingumą dėl pacientų.

2016-04-26, 13:20 | IP: 188.69.196.160

Profesionalumas, operatyvumas, demesingumas, taktiskumas. Dziaugiuosi, patekus pas si gydytoja. Linkiu gydytojui kuo didziausios sekmes!

2016-01-24, 10:10 | IP: 5.20.61.50

Nuostabus, rūpestingas, profesionalus gydytojas. Pats atliko savo darbą profesionaliai ir dar pasirūpino tolesniu gydymu, netgi savo asmeninio laiko sąskaita. Ačiū, didelės Jam sėkmės ir sveikatos.