Pacientai, kurie rekomenduoja Danutė Gėgžnienė, %

Išduota: 2008-11-14, Nr. MPL-11806, Galiojanti

Gėgžnienė Danutė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Gėgžnienė Danutė?

2.2

2.2

2020-02-19, 06:51 | 2

Atėjau su dilgėline. Buvo visas kūnas isbertas ir niežejo. Pasiskaičius internete diagnozę pasakiau daktarei, kad man kogero dilgėline ir paprašiau siuntimu tolimesniems tyrimams. Daktarė apšaukė mane ir sakė pakeisk skalbimo priemones, tai juo jų alergija. Siuntimu negavau, išėjau apsiverkus ir pažeminta. Iškart persiprašau pas kitą dakate kuri kaip pat davė siuntimą pas specialistus ir dabar esu sveika.

2019-11-05, 09:05 | 6

Nerekomenduoju, nes bendravo chamiskai, neatsake i mano klausymus. Ilgai laukiau vizito.

2019-03-15, 20:30 | 2

Gydytoja nekompetetingai žiūri į darbą.Turint problemų su aukštu spaudimu paprašius siuntimo pas kardiologą pradėjo šaukt ir keiktis. Vietoj kardioligo rekomendavo purvo vonias....ir prakalbėjo apie savo šeimos spa pomėgius.Niekam nerekomenduočiau.

2019-02-07, 22:07 | 1

Klykianti ir diagnozės nenustatė .be talino nors ir sergantis neieisi .labai nemaloni.užsipuls ir daugiau nieko.

2019-01-14, 08:13 | 1

Labai šilti vizitai labai greitai daktarė priėmė

2018-04-28, 20:16 | 3

Sutinku su visais blogais komentarais.. Tokio nekompetentingo specialisto dar nebuvau sutikus.. Pradėjus gausiai slinkti plaukams, patarimas buvo : "Pradėkite taupytis ant peruko"! Jūs įsivaizduojate?! Persirašius pas kitą specialistę buvo ištirta anemija ir paskirtas ilgas pusės metų gydymas. Gėda, jog mūsų šalyje yra tokių gydytojų..

2018-04-18, 16:34 | 1

Visi komentarai teisingi. Persirašiau pas kitą gydytoją, nes kiek galima sau nervus gadintis. Patariu nesusidurti

2017-11-16, 17:14 | IP: *.*.*.*
2017-08-24, 21:55 | IP: *.*.*.*
2017-06-06, 21:36 | IP: *.*.*.*
2017-05-24, 02:58 | IP: *.*.*.*
2017-05-17, 16:22 | IP: *.*.*.*
2017-04-13, 19:55 | IP: *.*.*.*
2017-04-13, 16:28 | IP: *.*.*.*
2017-03-28, 18:27 | IP: 78.57.219.26

Esu nusivylusi ja, labai įžuliai ir nekompetetingai bendrauja:yra pavadinusi višta,aprėkusi,kad nemokyčiau kaip reikia jai dirbt,o esu tik pasakiusi,kad aš jums tik palieku atsakymą,tai apšaukė mane. Su dideliais nugaros skausmais ir verkianti paprašiau, kad padarytų kraujo CRB,tai pasake,kad yra per brangu...kažkoks apsurdas!!!!Yra buvęs man uždegimas,dėl to ir prašiau. Mėgsta savo nuožiūra skirt vaistus,neįsigilinus iki galo į problemą. Vienu žodžiu, ieškau kitos gydytojos,kad nuo jos pabėgt.