Pacientai, kurie rekomenduoja Rimtautas Gudas, %

Išduota: 2006-06-30, Nr. MPL-08235, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.2

2020-07-04, 07:22 | Registruotas lankytojas 2

Sveiki visi.Kas turit problemu su epikolindilitu,ar kojų meniskais lėkit nelaukit.2 metus vargau su alkūne.Sutvarkė ir dabar antra diena po operacijos ir aš laimingas ,nes neskauda.AČIŪ R.Gudui.

2020-07-04, 07:22 | Registruotas lankytojas 2

2019-12-17, 20:20 | Registruotas lankytojas 2

Greičiausiai, kam teko susidurti su šiuo genijumi, patvirtins, jis nerealus specialistas ir nuostabus žmogus. Lenkiuosi su didele pagarba ir padėka linkėdama sveikatos ir asmeninės laimės

2019-07-27, 07:58 | Registruotas lankytojas 12

Daktaras "nuo Dievo". Operavausi pas jį du kartus, tikrai superinis specialistas, labai geras chirurgas. Vienintelė bėda- labai užsiėmęs, nes tikrai vienas geriausių Lietuvoj. Bet jei susitarsite, tikrai nepaves- žodžio žmogus.

2018-05-19, 22:52 | Registruotas lankytojas 1

Sis gyditojas tikrai yra nuostabus zmogus, pries 2 menesius atliko kryzminiu raisciu operacija, su kiekviena diena jauciuosi vis geriau. Didele pagarba siam Gyditojui.

2017-10-18, 17:15 | IP: 62.80.225.71

Pas Prof. R.Gudą apsilankiau spaudziamas peties skausmu.Turejau visus reikiamus tyrimus todel gerb.Gydytojas viska perziurejes patare operuoti peties trukusius raumenis.Paaiskino itikinamai kodel tai butina ,ir pareiske savo nuomone,kad tai man turetu padeti.Operacija buvo numatyta lapkricio 21d -t.y reikes laukti keleta men eileje.Taciau Gerb.Gyd. R.Gudas man paskambino ir pasiule atvykti spalio 2 d.peties operacijai,nes paaiskino,kad atsirado tokia galimybe.Man tai buvo labai maloni zinia.Todel as asmeniskai pats isitikinau,kad Prof.R.Gudas yra gana jautrus Žmogus,nes per pirmaji apsilankyma pas gydytoja man pasake,kad man ilgokai teks palaukti planines operacijos ir sake suprantantis kad man kenteti peties skausma bus sunku. Tuo metu Gydytojas atlikti operacija greiciau neturejo galimybes.Nuosirdus aciu,gerb.Gydytojui,kad paankstino operacijos termina,atsiradus galimyei..Spalio 2 d prof.R.Gudas mane operavo,operacija truko ilgai,nes teko sutvarkyti keleta peties rotatoriu trukimu.Po operacijos,atliktos artroskopu,Gydytojas mane aplanke palatoje,pasiteiravo apie mano savijauta,paaiskino kaip toliau man teks reabilituotis .Jau 2 sav.po operacijos.Jauciuosi gerai.Esu laimingas,kad gyvenime sutikau toki nuostabu Gydytoja-chirurga traumatologa,Tai ne tik puikus gydytojas savo srities specialistas,bet ir jautrus Zmogus.Tokiu zmoniu reta.Didele pagarba Nuostabiam Gydytojui,,Žmogui.

2017-08-08, 15:07 | IP: 82.140.130.70

Tikras Gydytojas. Idealus. Savo profesijos fanas. Nuolat tobulėjantis Sveikatos Gelbėtojas. Tik Jo dėka mano sūnus neliko invalidas. Apie jokius asmeninius atlygius ne tik nesileidžia į kalbas, bet net ir vengia situacijų, palankių asmeninim atsilyginimui. Ir Gydytojas, ir Žmogus iš didžiosios raidės. Tokie Žmonės prašviesina gyvenimą, teikia viltį ir tikėjimą. Dieve, laimink šį Gydytoją.
Pagarbiai Vanda Mažeikienė.

2017-06-27, 13:37 | Registruotas lankytojas 1

Jei būti gydytoju, tai tik tokiu, kaip prof.gyd.Rimtautas Gudas. Nuoširdžiai domėjosi problema, puikiai ir kruopščiai atliko savo darbą. Dar kartą AČIŪ, daktare.

2017-05-29, 16:48 | IP: 79.133.225.131

Sventas zmogus! Dziaugiuosi, jog sis gydytojas man atliko metalo pasalinimo is peties operacija, akivaizdziai matosi, jog zmogus dirba is pasaukimo, padeda zmonems.

2017-03-14, 00:02 | Registruotas lankytojas 1

labai maolnus daktaras, šiltas bendrauti, matosi, kag savo srities specialistas, profesionalas, su didele patirtimi.

2017-02-17, 23:47 | Registruotas lankytojas 1

Dekojam visiems dievams, kad galejom patekti pas toki gera specialista. Po peties operacijos, ranka puikiai gyja . Visiems rekomenduosime operuotis tik pas R. Guda. Stiprybes Jums Profesoriau ! Pacientas is Telsiu.

2016-11-16, 11:34 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas,SEKMES JUMS,didelis aciu.

2016-06-16, 15:36 | IP: 89.116.116.84

šaunus gydytojas

2016-05-16, 14:29 | IP: *.*.*.*
2016-03-12, 12:20 | IP: 62.80.224.232

Nuosirdziai dekoju Jums Profesoriau, kad sutikote operuoti ir uz kruopsciai atlikta kojos operacija ir parodyta demesi.
Po 1d nejauciu skausmo , gerai priminu koja.Kas liecia pinigus - jokios uzuominos, reiskia Profesorius yra saziningas ir nekisininkas .Profesorius yra profesonalas, labai gerai ismanantis ir atsiduodantis darbui.
Linkiu Profesoriui stiprios sveikatos ir stiprybes Jusu sunkiame profesiniame darbe,.Radviliskis Vita.