Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Rimtautas Gudas, %

Licencijos

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2006-06-30, Nr. MPL-08235, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

42.7% Complete
2.1

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

85.3% Complete
4.3

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

85.3% Complete
4.3

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

78.9% Complete
3.9

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

80% Complete
4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

79.5% Complete
4

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

86% Complete
4.3

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-07-27, 08:58 | 9

Daktaras "nuo Dievo". Operavausi pas jį du kartus, tikrai superinis specialistas, labai geras chirurgas. Vienintelė bėda- labai užsiėmęs, nes tikrai vienas geriausių Lietuvoj. Bet jei susitarsite, tikrai nepaves- žodžio žmogus.

2018-05-19, 23:52 | 1

Sis gyditojas tikrai yra nuostabus zmogus, pries 2 menesius atliko kryzminiu raisciu operacija, su kiekviena diena jauciuosi vis geriau. Didele pagarba siam Gyditojui.

2017-10-18, 18:15 | IP: 62.80.225.71

Pas Prof. R.Gudą apsilankiau spaudziamas peties skausmu.Turejau visus reikiamus tyrimus todel gerb.Gydytojas viska perziurejes patare operuoti peties trukusius raumenis.Paaiskino itikinamai kodel tai butina ,ir pareiske savo nuomone,kad tai man turetu padeti.Operacija buvo numatyta lapkricio 21d -t.y reikes laukti keleta men eileje.Taciau Gerb.Gyd. R.Gudas man paskambino ir pasiule atvykti spalio 2 d.peties operacijai,nes paaiskino,kad atsirado tokia galimybe.Man tai buvo labai maloni zinia.Todel as asmeniskai pats isitikinau,kad Prof.R.Gudas yra gana jautrus Žmogus,nes per pirmaji apsilankyma pas gydytoja man pasake,kad man ilgokai teks palaukti planines operacijos ir sake suprantantis kad man kenteti peties skausma bus sunku. Tuo metu Gydytojas atlikti operacija greiciau neturejo galimybes.Nuosirdus aciu,gerb.Gydytojui,kad paankstino operacijos termina,atsiradus galimyei..Spalio 2 d prof.R.Gudas mane operavo,operacija truko ilgai,nes teko sutvarkyti keleta peties rotatoriu trukimu.Po operacijos,atliktos artroskopu,Gydytojas mane aplanke palatoje,pasiteiravo apie mano savijauta,paaiskino kaip toliau man teks reabilituotis .Jau 2 sav.po operacijos.Jauciuosi gerai.Esu laimingas,kad gyvenime sutikau toki nuostabu Gydytoja-chirurga traumatologa,Tai ne tik puikus gydytojas savo srities specialistas,bet ir jautrus Zmogus.Tokiu zmoniu reta.Didele pagarba Nuostabiam Gydytojui,,Žmogui.

2017-08-08, 16:07 | IP: 82.140.130.70

Tikras Gydytojas. Idealus. Savo profesijos fanas. Nuolat tobulėjantis Sveikatos Gelbėtojas. Tik Jo dėka mano sūnus neliko invalidas. Apie jokius asmeninius atlygius ne tik nesileidžia į kalbas, bet net ir vengia situacijų, palankių asmeninim atsilyginimui. Ir Gydytojas, ir Žmogus iš didžiosios raidės. Tokie Žmonės prašviesina gyvenimą, teikia viltį ir tikėjimą. Dieve, laimink šį Gydytoją.
Pagarbiai Vanda Mažeikienė.

2017-06-27, 14:37 | 1

Jei būti gydytoju, tai tik tokiu, kaip prof.gyd.Rimtautas Gudas. Nuoširdžiai domėjosi problema, puikiai ir kruopščiai atliko savo darbą. Dar kartą AČIŪ, daktare.