Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Dundulytė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2007-08-31, Nr. MPL-09863, Panaikinta

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12901, Galiojanti

Dundulytė Jūratė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Dundulytė Jūratė?

2019-02-27, 15:11 | 1

Apsilankymas pas šią gydytoją privertė pasijausti svarbia, išklausoma, apžiūrėta. Su manim gyd. Dundulytė elgėsi kaip tikra, ptofesionali specialistė. Man buvo atsakyta į visus mane rūpinančius klausimus, suteikta informacija apie mano apžiūros rezultatus. Džiaugiuosi "atradusi" šią gydytoją.

2018-04-17, 13:18 | 2

Gyd. Dundulytė yra puiki savo srities specialistė. Mūsų šeima yra labai dėkinga Gydytojai už supratingumą, patarimus ir nuoširdumą gydant mūsų vyrą ir tėtį Kęstutį P. iš Kelmės. Ačiū Jums, Gydytoja

2018-01-23, 15:46 | 1

Labai patiko. Atvykau pries 20 min prie kabineto. Tuoj pat buvo padaryta sirdies kardiograma, kad uzejus pas gydytoja jau turetum rankose atsakyma. Nuostabu. Jokiu papildomu nervu ar ilgo laukimo prie kabineto.Gydytoja miela, paslaugi, ismananti savo darba, duodanti daug patarimu, isklausanti, uzjaucianti.

2017-10-09, 23:21 | 1

Labai maloni ir rūpestinga gydytoja, dirba kruopščiai. Esu labai patenkintas.

2017-03-12, 21:35 | IP: 78.57.209.228

Nuostabi gydytoja. Nors esu jauna, bet man, pagaliau, pavyko rasti gydytoją - žmogų, kuris geba išgirsti, gilinasi į kiekvieną smulkmeną, padeda. Atliko visus galimus tyrimus. Tai griežta, bet švelni moteris. Tikrai teko apsilankyti pas ne vieną kardiologą, bet tai, bent kol kas, vienintelė, kuri kreipia dėmesį į viską ir žiūri pacientą, padeda. Skiria dėmesio ir laiko tiek, kiek reikia! Esu jai dėkinga!

2017-03-09, 20:33 | 1

Tai nuostabiausia zmogiskiausia gydytoja kuria sutikau per savo 58 metus. Visiems savo draugams pazistamiems rekomenduoju sia gydytoja

2016-12-19, 15:09 | 3

Dalykiškas, malonus bendravimas.
Jau po pirmo vizito tiksliai paskirti vaistai, labai padėjo.

2016-09-15, 22:29 | IP: 78.62.176.54

Puiki gydytoja, gerai matanti paciento problemas ir turinti didelę patirtį.

2015-08-18, 17:59 | IP: 94.244.71.52

Puiki Daktare viena geriausiu specialisciu Lietuvoje.

2014-01-31, 18:49 | IP: 84.55.12.211

Tik šios daktarės dėka manyje surado,klastingą,širdies ligą.Tai reikli,
sau,nuoširdi,paprasta,savo srities žinovė.

Esate Jūratė Dundulytė?