Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Dundulytė, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12901, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Dundulytė Jūratė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Dundulytė Jūratė?

2020-07-06, 20:36 | Registruotas lankytojas 5

Labai maloni ir rupestinga gydytoja .dirba kruopsciai ,Esu labai patenkintas,

2019-12-20, 09:47 | Registruotas lankytojas 12

Puiki savo srities gydytoja-profesionalė. Taip, jeigu jau atėjote pas šią gydytoją - turėkite kantrybės, gali tekti laukti 1-3 val. Pacientų daug, o gydytoja viena. Rami, lėta, išsamiai išsiaiškina anamnezę, nediagnozuoja ir nekomentuoja, kol nepadaryti visi reikiami tyrimai. Grįžus su visų paskirtų tyrimų atsakymais, viską paaiškina, atsako į visus neraminančius klausimus.
Ačiū Gydytojai, jei reikės - dar sugrįšiu.

2019-11-29, 14:56 | Registruotas lankytojas 4

Norėjau padėkoti dar kartą Jums Daktare už nuostabų bendravimą, tikslų situacijos suvokimą, įvertinimą ir profesionalumą.
Linkiu daug sveikatos ir ilgų darbo metų!

2019-10-22, 14:27 | Registruotas lankytojas 6

Baisiaiau ir būti negalėjo! Teko prasedėti valanda laiko be rezultatų...

2019-02-27, 13:11 | Registruotas lankytojas 1

Apsilankymas pas šią gydytoją privertė pasijausti svarbia, išklausoma, apžiūrėta. Su manim gyd. Dundulytė elgėsi kaip tikra, ptofesionali specialistė. Man buvo atsakyta į visus mane rūpinančius klausimus, suteikta informacija apie mano apžiūros rezultatus. Džiaugiuosi "atradusi" šią gydytoją.

2018-04-17, 10:18 | Registruotas lankytojas 2

Gyd. Dundulytė yra puiki savo srities specialistė. Mūsų šeima yra labai dėkinga Gydytojai už supratingumą, patarimus ir nuoširdumą gydant mūsų vyrą ir tėtį Kęstutį P. iš Kelmės. Ačiū Jums, Gydytoja

2018-01-23, 13:46 | Registruotas lankytojas 1

Labai patiko. Atvykau pries 20 min prie kabineto. Tuoj pat buvo padaryta sirdies kardiograma, kad uzejus pas gydytoja jau turetum rankose atsakyma. Nuostabu. Jokiu papildomu nervu ar ilgo laukimo prie kabineto.Gydytoja miela, paslaugi, ismananti savo darba, duodanti daug patarimu, isklausanti, uzjaucianti.

2017-10-09, 20:21 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni ir rūpestinga gydytoja, dirba kruopščiai. Esu labai patenkintas.

2017-03-12, 19:35 | IP: 78.57.209.228

Nuostabi gydytoja. Nors esu jauna, bet man, pagaliau, pavyko rasti gydytoją - žmogų, kuris geba išgirsti, gilinasi į kiekvieną smulkmeną, padeda. Atliko visus galimus tyrimus. Tai griežta, bet švelni moteris. Tikrai teko apsilankyti pas ne vieną kardiologą, bet tai, bent kol kas, vienintelė, kuri kreipia dėmesį į viską ir žiūri pacientą, padeda. Skiria dėmesio ir laiko tiek, kiek reikia! Esu jai dėkinga!

2017-03-09, 18:33 | Registruotas lankytojas 1

Tai nuostabiausia zmogiskiausia gydytoja kuria sutikau per savo 58 metus. Visiems savo draugams pazistamiems rekomenduoju sia gydytoja

2016-12-19, 13:09 | Registruotas lankytojas 5

Dalykiškas, malonus bendravimas.
Jau po pirmo vizito tiksliai paskirti vaistai, labai padėjo.

2016-09-15, 19:29 | IP: 78.62.176.54

Puiki gydytoja, gerai matanti paciento problemas ir turinti didelę patirtį.

2015-08-18, 14:59 | IP: 94.244.71.52

Puiki Daktare viena geriausiu specialisciu Lietuvoje.

2014-01-31, 16:49 | IP: 84.55.12.211

Tik šios daktarės dėka manyje surado,klastingą,širdies ligą.Tai reikli,
sau,nuoširdi,paprasta,savo srities žinovė.

2013-08-24, 09:29 | IP: 82.16.192.82

Nuostabi daktarė, viena geriausių specialisčių Lietuvoje.

2012-11-21, 09:14 | IP: 88.119.154.51

Labai rūpestinga ir maloni gydytoja. Nepuola siūlyti įsigyti vaistų ar papildų, bet gali pakonsultuoti ir laiudiškais gydymo būdais.

2011-12-02, 11:32 | IP: 217.17.94.132

puiki daktare