Pacientai, kurie rekomenduoja Saulė Juozaitienė, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2008-12-19, Nr. MPL-11967, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Juozaitienė Saulė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Juozaitienė Saulė?

2020-09-15, 10:38 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja buvo labai grubi, stengesi tik igelti pacientui. Perskaiciau atsiliepimus apie gydytoją tik grizus namo ir supratau, kad ji visus beveik siuncia pas psichiatrus. Man nenespejo netgi pamatuoti kraujospudi kaip ji iskart man pradejo sakyti, kad man reikia pas psichiatra ir ko as cia isvis atejau. Ziurejo i mane ne kaip i zmogu, o kaip i "atveji". Nesidomejo kitomis mano ligomis, kurios gali tureti itakos sirdziai. Jos bendravimas buvo labai nemalonus, po konsultacijos pasijutau visai beverte. NEREKOMENDUOJU!!!!

2020-08-17, 13:28 | Registruotas lankytojas 1

Noriu padėkoti Gydytojai už Jos jautrumą,rūpėstingumą - prasidėjus pandemijai, Gydytoja kas kuris laikas skambina (!) ir teiraujasi dėl mano sveikatos (man 80),ar turiu pakankamai vaistų,o gal reikalinga kokia pagalba...Manau toks Gydytojos dėmesys pacientui pasako viską apie Žmogų ir Jo atsakingumo jausmą!!! Vizitai pas Gydytoja visuomet yra dalikiški - tiesiai ir konkrečiai sužinai kokias problemas turi,kokie galimi pagalbos būdai ir kokios galimos (tavo amžiuje !) pasekmės,pritaikius vienokį ar kitokį gydymą.Mano supratimu - mes ,eidami pas gydytoją, to ir laukiame - kompetencijos ir aiškumo - visas tas savybes radau pas gerbiama S.Juozaitienę !!!Sveikatos ir ištvermės Jums,daktarė! O besikabinėjančiom prie Gydytojos žodžių senyvom poniom siūlau pažvelgti kritiškai į savo amžių ir svarbiausia - į savo vidų...

2020-07-02, 11:47 | Registruotas lankytojas 1

Pati konsultacija praėjo kaip ir gerai, atliko visus tyrimus, tačiau jų praktiškai nekomentavo, tik supratau, kad lyg viskas gerai. Tačiau gale konsultacijos uždavė labai neetišką klausimą nėsčiajai, po kurio vos laikiausi nepravirkusi. Nebuvo pati maloniausia konsultacija.

2020-06-11, 16:10 | Registruotas lankytojas 6

Tragiška konsultacija. Visą laiką bendravo globėjiškai. Darė išvadas apie mane kaip asmenybę pabendravusi vos kelias minutes. Į kortelę prirašė nusiskundimų, kurių nesakiau. Diagnozių nepaaiškino. Nepaaiškino kokius vaistus skiria. Pasidomėjau apie diagnozes, kurias man surašė. Tai ir priežastys būna visai ne tos, kurias ji minėjo ir pasekmės irgi. Deja, teks eiti pas dar vieną specialistą.

2020-06-04, 19:40 | Registruotas lankytojas 6

Nerekomenduoju. Gydytoja galetu buti paprastesne, ne tokia pasikelus.

2019-10-06, 09:33 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali, nuoširdi, dėmesinga gydytoja. Atidžiai išklausė pacientą mano garbaus amžiaus tėvuką, įsigilino į ligos eigą, problemas ir detaliai išaiškino gydymo eigą. Stiprybės gydytojai.

2019-09-14, 03:46 | Registruotas lankytojas 2

Pasidariau kardiogramą ir nunešiau ją gydytojai. Tada apie pusvalandį viena laukiau prie kabineto, kol gydytoja užsidariusi kabinete pasišnekučiuos su slaugytoja. Kai galiausiai buvau pakviesta į kabinetą, manęs paklausė, kas nutiko. Pasakiau, kad kartais širdis pradeda plakti neritmingai ir pradedu kosėti, taip pat tirpo ranka, todėl norėjau pasikonsultuoti. Ji atrėžė, kad pas ją pacientai nesikreipia dėl tokių niekų. Padėkojau, apsisukau ir išėjau. Šitos “konsultacijos” laukiau pusę metų ir turėjau atsiprašyti iš darbo, kad ateičiau. Sveikatos apsauga 100/100

2019-07-30, 14:33 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali ir atvira gydytoja, labai išsamiai, tiesiai viską paaiškino,bendravimo tonas šiltas. VIzito metu paaiškėjo, kad neturėjau širdies problemų, bet jos bendravimas labai tinka tokio tipo pacientams - jis raminantis ir šiltas. Daugiau tokų gydytojų

2019-06-11, 16:21 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja vizito metu elgėsi neprofesionaliai - konsultuojant sugebėjo pakomentuoti politinius įvykius ir pasidalinti savo vasaros planais. Neįsigilino į paciento būklę. Nerekomenduočiau.

2019-03-06, 14:47 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni gydytoja, rūpestinga, papasakojus problemą atliko išsamų tyrimą. Rekomenduoju, kartočiau, sėkmės!

2019-02-01, 16:39 | Registruotas lankytojas 1

Grubiai ir abejingai bendravo. Pagal echoskopinius tyrimus pareiškė, kad aritmija, gydymo nėra ir viso gero. Nieko nepaaiškino, jokių vaistų neskyrė. Žodžiu... eik ir... Ir tai vienintelė kardiologė poliklinikoje, kuri dirba dvi dienas per savaitę, ir vyras vizito lauke pirmą kartą du mėn. ir antrą kartą du mėn., Kam tokios pagalbos reikia? Geriau išvis jokios.

2019-01-15, 16:52 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja puiki, atidi, profesionali, tiksli, kantri. Daug kalba pati ir atidziai klausosi, ziuri i akis ir mato zmogu. Jai ne tas pats, ka dirba.
Stebiuosi kitu nuomone. Koks pyktis sukauptas visuomeneje? Ar tikrai dristu tas nesamones pilti ant kitu zmones , jei reiktu pavarde po komentaru parasyt? O jei nors viena dergianti gerai teismas uz kisenes pakratytu? Butu smagu.
istvermes , gydytoja...

2018-11-24, 13:58 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju.

2018-07-31, 18:45 | Registruotas lankytojas 5

Abėjingumo viršūnė! Ar gali dirbti gydytoja, žmogus,kuri siunčia stacionariam gydymui pagyvenusį žmogų į kitą ligoninę,prirašiusi siuntime tokių nesąmonių,kad tikrai senutės nepaguldytų Klinikose???
Pasiskundėme,kad mamai netinka tie vaistai,kuriuos pastaruoju metu geria! Pirmiausia pasiūlė kreiptis į psichiatrą! Parodėme,kad mama turi baisią alergiją ir dermotologas pasakė,kad tai gali būti nuo netinkamų vaistų! Gydytoja pasakė,kad duos siuntimą į ligoninę,kur padarius tyrimus,galima bus parinkti tinkamus vaistus! Apsidžiaugiau,bet pasirodo per anksti! Nuvykus į ligoninę Antakalnio g.57, mamos nepaguldė į ligoninę,nes siuntime buvo prirašyta nesąmonių,kad neva ligonė pati nežino ko nori ir niekas jai netinka!
''AČIŪ'' gydytojai už tokią pagalbą ir dėmesį!
Manau,kad gydytoja tikrai dirba ne ten ir ne tą darbą,kurį turėtų...

2018-04-16, 17:24 | Registruotas lankytojas 2

Profesionali daktarė! Labai dėkoju už pagalbą! AČIŪ kad yra dar tokių nuostabių gydytojų Lietuvoje!!!