Pacientai, kurie rekomenduoja Saulė Juozaitienė, %

Registracija čia ir dabar

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2008-12-19, Nr. MPL-11967, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
2022-05-17, 18:33 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja labai dėmesinga, skyrė visus reikiamus tyrimus, nuoširdžiai konsultavo, buvo labai maloni.
Gavau rekomendacijų ir papildomų nukreipimų pas kitus specialistus, kad visapusiškai pažiūrėti į mano problemą. Likau labai patenkinta po vizito, nes gydytoja buvo labai profesionali, taktiška, rūpestinga.
Ačiū, Daktarei!
Viktorija A.

2022-03-24, 20:10 | Registruotas lankytojas 1

Absoliuciai niekam NEREKOMENDUOJU sios daktares! Patirtis buvo labai negatyvi. I kabineta buvau pakviesta praejus 15-20 minuciu nuo paskirto laiko, o visa si laika girdejau, kaip ji su kolege apkalbinejo zmogu ir nekreipe demesi, jog as laukiu uz duru. Kai buvau pakviesta i kabineta, iskart pajutau nuo jos sklindancia arogancija ir pasiputima. Net nesistenge isigilinti i mano situacija, bendravo labai zeminanciai, o suzinojus, jog nevalgau mesos mane ji isvis nurase i 'nevertu demesio' zmoniu sarasa. Isejau is kabineto labai nusivylus, negavus jokio atsakymo. Noreciau, jog istaigos, kuriose si daktare dirba atsizvelgtu i daugeli neigiamu komentaru, NES TOKIA DAKTARE DIRBTI SU ZMONEMIS NEGALI! Ji prasciausia ir arogantiskiausia daktare, kokia man teko sutikti.

2022-03-24, 19:46 | Registruotas lankytojas 3

Vizito metu gydytoja Saulė Juozaitienė buvo išskirtinai taktiška: bendravo profesionaliai ir dalykiškai. Kruopščiai atliko reikiamus tyrimus ir deramai koregavo hipertenzijos gydymą. Po trijų dienų stebiu susireguliavusį kraujo spaudimą. Ačiū Jums, gerbiama gydytoja. Nuoširdžiai dėkoju su kardiologe dirbusiai slaugytojai.

Pagarbiai,
prof. Vilija Grincevičienė

2022-03-04, 14:36 | Registruotas lankytojas 3

Pritariu ankstesniam komentarui, arogantiška, pasipūtusi, kaltinanti. Lankytojo emocinė savijautą po kardiologės pažeminimų, visai nieko nekeičia, tiesiog mėgaujasi savo galimybe priversti pasijausti pažemintam. Ir pažeminimas su kaltinimų srautu prasidėjo vos peržengus kabineto slenkstį ne ta tvarka, kokia yra poliklinikoje, o ta, kokios kardiologė tikisi. Užteko tik tiek, kad visas tolesnis bendravimas virstų kaltinimų ir teisinimųsi dialogu. Apie profesines žinias sunku ką pasakyti, nes patvirtino diagnozę, kuri jau buvo ir tiek. Tolimesnis gydymas nebuvo aptartas ir skirtas.

2022-02-10, 18:56 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Per visą savo gyvenimą neteko sutikti labiau arogantiškos asmenybės.

2022-01-17, 22:12 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja paliko gerą įspūdį. Pasirodė labai šilta, žmogiška, dėmesinga ir savo srities profesionalė. Neigiami komentarai nepagrįstai sudaro netinkamą įspūdį apie šią puikią gydytoją. Rekomenduoju apsilankyti.

2021-12-29, 21:44 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Atėjau su abejonėmis dėl vaistų. Viską paaiškino, padarė echoskopiją, skyrė papildomus tyrimus. Taip, ji labai konkreti ir nemėgsta klausimų "ne į temą". Jaučiasi, kad nori padėti. Sėkmės. Rekomenduoju.

2021-11-11, 11:22 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai nepatiko,kad po konsultacijos su ja teko uzsirasyti pas kita specialista, nes nei is medicinos puses,kaip gydytoja neissiaiskino kuo skundziasi pacientas,koks kraujospudis,del ko jis kyla vis minejo mazai laiko turim,bet is zmogiskosios puses bendravo labai arogantiskai, izeidinedama vyresnio amziaus zmogu, del virsvorio neisiaskinus kodel jo turima, jau siule daug sportuot. Nors zmogus turi kitu sveikatos sutrikimu ir negali sportuoti. Vis minejo apie mirti, turint toki virsvori laukia nieko kito tik mirtis.Taip kalbant gydytojai ir po tokio vizito galima ir depresija gauti. Nemanau ,kad issilavines gydytojo kompetencija turintis zmogus, taip turi elgtis. Tikrai pagarba pacientui turi buti,o ypac vyresnio amziaus zmogui. Paskaicius kiek neigiamu atsiliepimu turetu susirupinti istaigu vadovai kuriuose dirba si gydytoja. Gydytojas turi buti rupestingas,nuosirdus, padeti ,o ne bendrauti arogantiskai ir net neissiaskinus paciento diagnozes ,kalbeti tik apie mirti.

2021-08-23, 13:22 | Registruotas lankytojas 1

Pirmą kartą lankiausi kardiologo kabinete.Labai jaudinausi.Patekau pas gydytoją Saulę Juozaitienę.Pradėjus bendrauti su gydytoja įtampa dingo.Pajutau nuoširdų rūpestingumą,dėmesingumą.Gydytoja atliko širdies echoskopiją,pakyrė tolimesnius tyrimus,išrašė vaistus.Davė patarimų.Esu dėkinga gydytojai už profesionalią,dalykišką ir tuo pačiu malonią konsultaciją.Nuramino ,nuteikė pozityviai.Iš karto supratau,kad noriu ir toliaulankytis pas gydytoją Saulę Juozaitienę.

2021-03-10, 15:23 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja demesinga ir reikli,isiklauso i paciento apsisprendima,nukreipia pas kitus specialistus gydyma testi tikslinga linkme.Esu dekinga uz profesionaluma.Gydyma tesiu.

2021-03-08, 16:47 | Registruotas lankytojas 4

Tikrai gera,supratinga,demesinga,nuosirdi daktare.Teko bendrauti ne vieną kartą, iki sios dienos esu patenkinta.Musu pirmas bendravinas buvo telefonu ,bet ir tada ji man paaskino mano diagnoze, koks bus gydymas, kokia yra prognoze.Patikekit,turbut ne kiek vienas gali pasakyt kitam zmoguj ,kad geriau ne bus .,Bet jinaj tai padare labai žmogiškai, aisku paskui mane apramino,buvo toks jausmas kad gavau psihologo konsultacijia,arba pasnekejiau su senai pazistamu zmogum. Iki siol esu jaj dėkinga,uz rūpesti .Jajgu eisiu pas kardiologa tai tik pas daktare Saulę Juozaitene.Aciu jium daktare,iseidama is jiusu kabineto jaučiu kad esu patekimuose rankose ir man ne taip baisu.

2021-03-08, 16:47 | Registruotas lankytojas 4

2021-02-19, 15:21 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja buvo dėmesinga, atsakė į visus rūpimus klausimus.

2021-02-08, 08:20 | Registruotas lankytojas 1

Pirmą kartą rašau komentarą ir labai tikiuosi, kad gydytoja pradės atsakingiau gydyt savo pacientus. Tiesa pasakius, atėjus konsultacijai į Antakalnio polikliniką, kurios laukiau tikrai ilgą laiką ji net nepadarė širdies echoskopijos. Po Holterio tyrimo ,atsiuntė žinutę be jokio pasisveikinimo, iš kurios įstaigos rašoma,kas per specialistas, tiesiog trumpai, vienu sakiniu apibudinus tyrimą. Užsirašiau pakartotinai pas kardiologą, nes tokia konsultacija absoliučiai nieko nesakanti ir nekompetetinga. Dabar prieš einant pas specialistą, būtinai skaitysiu atsiliepimus, o čia apie gyd.Juozaitienę pagrinde blogi atsiliepimai. Įstaigų vadovai kuriuose ji dirba galėtų atsižvelgt į žmonių išsakytą nuomonę apie ją!

2021-01-19, 17:16 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja yra srities profesionalė, tačiau turi neigiamą požiūrį į vegetarizmą. Kad požiūriai išsiskyrė nieko tokio, ji gydytoja ir aš gerbiu gydytojų nuomonę. Tačiau gydytoja daug dėmesio skyrė mano vegetarizmui, o sužinojusi, kad iš 4 šeimos narių, 2 esame vegetarai (aš ir dukra, kuri vegetarė tapo savo noru nuo 13 m., jai dabar 19 m. ), išsakė nuomonę, kad čia turėtų įsikišti vaikų teisės ir iš tokių kaip aš Norvegijoje vaikus atima. Tokios kaip mano dukra gali būti nevaisinga ir pan. Išėjau iš gydytojos kabineto verkdama, nesitikėjau tokio pažeminimo ir kaltinimų. Tiesos dėlei turėčiau parašyti, kad esu mama, studijuojanti doktorantūrą, visi šeimos nariai aktyviai sportuoja, rūpinasi pilnaverte mityba, reguliariai atlieka visus med. tyrimus, įsk. geležies ir hemoglobino. O lankiausi, nes persirgus Covid pablogėjo širdies ritmas, aukštas pulsas. Tai po tokio apsilankymo būklė tik pablogėjo.

2020-12-02, 01:54 | Registruotas lankytojas 3

Tiek neigiamų atiliepimų tikrai parodo, kad gydytojos darbas blogai vertinamas neatsitiktinai. Deja, po apsilankymo negaliu pasakyti praktiškai nieko gero apie šią pasenusio sovietinio mąstymo ir nuo gyvenimo akivaizdžiai pavargusią moterį. Arogancija spinduliavo nuo pat pasisveikinimo. Neetiški komentarai, pvz. “Jūs Lietuvai labai brangiai kainuojate” (gal ji aiškiaregė ir mato kiek ir ką esi dėl Lietuvos padaręs?) arba “čia ne pageidavimų koncertas” (nors pati neįsigilinusi aiškino, kad niekas nepriklauso) parodo itin neprofesionalų požiūrį į pacientą. Jei žmogus jau atsidūrė pas kardiologą, tai jo širdies darbas ir taip nėra geras, o po tokių komentarų kai kuriuos gali ir širdies smūgis ištikti. Vien nuraminimo žmogui pakanka ir jis jau pasijunta daug sveikesnis, bet na vakar matyt buvo ne ta diena ir ne tas laikas. Apskritai leisiu ir aš sau analogišku, kaip ir ponios gydytojos, stiliumi pasakyti, kad metas jau jums ponia pailsėti, keliaukite į užtarnautą pensijinį poilsį.

2020-11-09, 14:32 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja buvo man labai dėmesinga. Džiaugiuosi, kad pakliuvau pas Saulę Juozaitienę, nes mano liga lėtinė ir lankysiuos pas ją reguliariai. Paskyrė man visus reikiamus tyrimus, kuriuos aptarsime sekančio mano apsilankymo metu. Gydytoja labai patyrusi, kelianti pasitikėjimo ir saugumo jausmą. Rekomenduočiau ir rekomenduosiu šią gydytoją savo pažįstamiems. Esu labai patenkinta, kad pagaliau susiradau gerą kardiologę.

2020-11-07, 07:55 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja tiksliai ivertino bukle, paskyre vaistus, atliko visus tyrimus, isklause, paguode, dave patarimu. Nukreipe pas psichologa.

2020-09-15, 08:38 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja buvo labai grubi, stengesi tik igelti pacientui. Perskaiciau atsiliepimus apie gydytoją tik grizus namo ir supratau, kad ji visus beveik siuncia pas psichiatrus. Man nenespejo netgi pamatuoti kraujospudi kaip ji iskart man pradejo sakyti, kad man reikia pas psichiatra ir ko as cia isvis atejau. Ziurejo i mane ne kaip i zmogu, o kaip i "atveji". Nesidomejo kitomis mano ligomis, kurios gali tureti itakos sirdziai. Jos bendravimas buvo labai nemalonus, po konsultacijos pasijutau visai beverte. NEREKOMENDUOJU!!!!

2020-08-17, 11:28 | Registruotas lankytojas 1

Noriu padėkoti Gydytojai už Jos jautrumą,rūpėstingumą - prasidėjus pandemijai, Gydytoja kas kuris laikas skambina (!) ir teiraujasi dėl mano sveikatos (man 80),ar turiu pakankamai vaistų,o gal reikalinga kokia pagalba...Manau toks Gydytojos dėmesys pacientui pasako viską apie Žmogų ir Jo atsakingumo jausmą!!! Vizitai pas Gydytoja visuomet yra dalikiški - tiesiai ir konkrečiai sužinai kokias problemas turi,kokie galimi pagalbos būdai ir kokios galimos (tavo amžiuje !) pasekmės,pritaikius vienokį ar kitokį gydymą.Mano supratimu - mes ,eidami pas gydytoją, to ir laukiame - kompetencijos ir aiškumo - visas tas savybes radau pas gerbiama S.Juozaitienę !!!Sveikatos ir ištvermės Jums,daktarė! O besikabinėjančiom prie Gydytojos žodžių senyvom poniom siūlau pažvelgti kritiškai į savo amžių ir svarbiausia - į savo vidų...

2020-07-02, 09:47 | Registruotas lankytojas 1

Pati konsultacija praėjo kaip ir gerai, atliko visus tyrimus, tačiau jų praktiškai nekomentavo, tik supratau, kad lyg viskas gerai. Tačiau gale konsultacijos uždavė labai neetišką klausimą nėsčiajai, po kurio vos laikiausi nepravirkusi. Nebuvo pati maloniausia konsultacija.

2020-06-11, 14:10 | Registruotas lankytojas 6

Tragiška konsultacija. Visą laiką bendravo globėjiškai. Darė išvadas apie mane kaip asmenybę pabendravusi vos kelias minutes. Į kortelę prirašė nusiskundimų, kurių nesakiau. Diagnozių nepaaiškino. Nepaaiškino kokius vaistus skiria. Pasidomėjau apie diagnozes, kurias man surašė. Tai ir priežastys būna visai ne tos, kurias ji minėjo ir pasekmės irgi. Deja, teks eiti pas dar vieną specialistą.

2020-06-04, 17:40 | Registruotas lankytojas 8

Nerekomenduoju. Gydytoja galetu buti paprastesne, ne tokia pasikelus.

2019-10-06, 07:33 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali, nuoširdi, dėmesinga gydytoja. Atidžiai išklausė pacientą mano garbaus amžiaus tėvuką, įsigilino į ligos eigą, problemas ir detaliai išaiškino gydymo eigą. Stiprybės gydytojai.

2019-09-14, 01:46 | Registruotas lankytojas 2

Pasidariau kardiogramą ir nunešiau ją gydytojai. Tada apie pusvalandį viena laukiau prie kabineto, kol gydytoja užsidariusi kabinete pasišnekučiuos su slaugytoja. Kai galiausiai buvau pakviesta į kabinetą, manęs paklausė, kas nutiko. Pasakiau, kad kartais širdis pradeda plakti neritmingai ir pradedu kosėti, taip pat tirpo ranka, todėl norėjau pasikonsultuoti. Ji atrėžė, kad pas ją pacientai nesikreipia dėl tokių niekų. Padėkojau, apsisukau ir išėjau. Šitos “konsultacijos” laukiau pusę metų ir turėjau atsiprašyti iš darbo, kad ateičiau. Sveikatos apsauga 100/100

2019-07-30, 12:33 | Registruotas lankytojas 4

Profesionali ir atvira gydytoja, labai išsamiai, tiesiai viską paaiškino,bendravimo tonas šiltas. VIzito metu paaiškėjo, kad neturėjau širdies problemų, bet jos bendravimas labai tinka tokio tipo pacientams - jis raminantis ir šiltas. Daugiau tokų gydytojų

2019-06-11, 14:21 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja vizito metu elgėsi neprofesionaliai - konsultuojant sugebėjo pakomentuoti politinius įvykius ir pasidalinti savo vasaros planais. Neįsigilino į paciento būklę. Nerekomenduočiau.

2019-03-06, 13:47 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni gydytoja, rūpestinga, papasakojus problemą atliko išsamų tyrimą. Rekomenduoju, kartočiau, sėkmės!

2019-02-01, 15:39 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-01-15, 15:52 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja puiki, atidi, profesionali, tiksli, kantri. Daug kalba pati ir atidziai klausosi, ziuri i akis ir mato zmogu. Jai ne tas pats, ka dirba.
Stebiuosi kitu nuomone. Koks pyktis sukauptas visuomeneje? Ar tikrai dristu tas nesamones pilti ant kitu zmones , jei reiktu pavarde po komentaru parasyt? O jei nors viena dergianti gerai teismas uz kisenes pakratytu? Butu smagu.
istvermes , gydytoja...

2018-11-24, 12:58 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-07-31, 16:45 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-04-16, 15:24 | Registruotas lankytojas 2

Profesionali daktarė! Labai dėkoju už pagalbą! AČIŪ kad yra dar tokių nuostabių gydytojų Lietuvoje!!!

2018-04-01, 11:29 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-01-20, 17:17 | Registruotas lankytojas 3

Aciu, daktare. Linkiu jums sekmes.

2017-11-10, 17:46 | IP: 188.69.194.124

Dekoju SAM Ministrui A. Verygai uz profesionalu kardiologo darba.

2017-09-15, 14:28 | IP: 78.56.42.236

Rekomenduoju apsilankyti pas sia gydytoja. Nuostabi savo darbo specialiste!

2017-09-12, 11:28 | IP: 88.119.95.39

viena geriausių gydytojų Lietuvoje

2017-05-11, 18:29 | IP: *.*.*.*

2017-02-16, 12:36 | IP: *.*.*.*

2017-02-15, 20:52 | IP: 217.147.37.156

Puikiai mato žmogų su visomis jo problemomis ir tiksliai diagnozuoja, tačiau Gydytojos tiesus kalbėjimo stilius gali kai kam ir nepatikti. Tai tikrai labai rūpestinga, atidi ir profesionali Gydytoja. Labai ja pasitikiu ir kitiems rekomenduoju.

Nesuprantu neigiamai vertinančių šią Gydytoją atsiliepimų. Panašu, kad tie žmonės yra patys pasikėlę į puikybę ir todėl tikrai labai patyrusi kardiologė, nevyniojanti žodžių į vatą ir neveidmainiaujanti, jiems negali įtikti. Ar gydytojo, ypač kardiologo, tikslas yra „įtikti“, ar profesionaliai ištirti ir gydyti?

Nelinkėčiau patekti pas "saldžius“ gydytojus, kurie gyvena ne iš žinių, o iš savo a la malonaus žmogaus kaukės.

Ar mes pagalvojame, kad mūsų klausimai gali būti labai naivūs arba tiesiog provokuojantys, vedantys iš kantrybės. Gydytojas taip pat žmogus, kuris pavargsta, blogai jaučiasi. Kodėl mes Lietuvoje tokie netolerantiški , negeranoriški vienas kitam, taip pat ir Gydytojui?

Stiprios sveikatos ir kantrybės, Gydytoja, ypač su "VIP“ pacientais. AČIŪ kad esate

2017-01-23, 14:32 | IP: *.*.*.*

2016-11-24, 12:10 | IP: *.*.*.*

2016-11-18, 09:19 | IP: 188.69.198.143

Puiki gydytoja,, kompetentinga ir atsakinga, žmogiška ir t.t. man patiko au ja bendrauti. Skaičiau neigiamus atsiliepimua ir galvojau, iš kur žmonėse tiek pykčio. Jeigu ne jūsų diena, kažin ar gydytoja kalta....Būkime vienas kitam pakantesni ir gyventi bus lengviau VISIEMS.

2016-11-12, 20:59 | Registruotas lankytojas 1

Aš buvau tiesiog sužavėta gydytojos nuoširdumu Ji labai profesionaliai patikrino mano tėvelio širdutę. Iškvietė brigadą , kuri pervežė jį į ligoninę ir galutinai išgelbėjo jo gyvybę.

2016-10-30, 15:36 | IP: 78.56.226.109

puiki gydytoja, tiksli, mandagi, rupestinga, patare man, prieme mano mama papildomu laiku.maciau, kiek pacientu pas ja laukia, eina is kitu istaigu, girdejau,kad gydosi daug metu, nes visad zino, kad gydytoja priims, patars, nukreips laiku i ligonine.

2016-10-05, 00:13 | IP: *.*.*.*

2016-09-29, 17:42 | IP: 78.157.66.172

Nesuprantu, kodėl yra neigiamų komentarų..man susidarė pats geriausias įspūdis tiek apie bendravimą su pacientu, tiek apie profesionalumą..

2016-06-27, 14:22 | IP: *.*.*.*

2016-05-25, 08:13 | IP: 78.60.107.130

Labai rūpestinga daktarė, maloni ir profesionali. Papasakojo viską, ką norėjau žinoti, patarė kaip kovoti su panikos atakomis, pati užregistravo pas reikalingus gydytojus.