Pacientai, kurie rekomenduoja Vidmantas Sedziniauskas, %

Išduota: 2009-05-27, Nr. MPL-14784, Galiojanti

2019-08-19, 10:11 | 1

Širdingas ačiū,šiam gydytojui. Džiaugiuosi,kad patekau į jo rankas.Be galo šiltas,mielas,dėmesingas gydytojas,puikiai išmanantis savo darbą ir jam atsidavęs.Kuo didžiausios šiam gydytojui sėkmės!

2019-07-13, 16:50 | 1

Maloniai bendraujantis, dėmesingas pacientams, puikiai išmanantis savo darbą.

2018-11-20, 14:51 | 1

Labai geras gydytojas . Ačiū jam, puikiai ismano savo darba ir labai rupestingas :)

2018-08-31, 11:08 | 1

Esu be galo dekynga mylimam V.Sedziniauskui už man suteikta pagalba. Ačiū jūm kad jūs esate toks nuoširdus ir atsakyngas daktaras.

2018-07-26, 13:08 | 1

Tik patys geriausi atsiliepimai apie šį gydytoją bei visą 2os ligoninės ginekologinio skyriaus personalą. Gydytojas ne tik rūpestingas, bet ir itin žmogiškas, palaikė ir padrąsino sunkiu momentu, labai dažnai užeidavo pasižiūrėti kaip jaučiuosi. Esu nustebusi, kad mūsų ligoninėse dirba tokie gydytojai, nereikalaudami visiškai jokio atlygio. Su vyru esame be galo dėkingi!

2018-06-12, 16:30 | 1

Nuostabus gydytojas. Daugiau tokių gydytojų Lietuvoje,kurie taip nuoširdžiai dirba savo darbą. Tik teigiami atsiliepimai.

2018-04-24, 21:42 | 1

Kompetetingas, dėmesingas, žmogiškas, linksmas ir visuomet labai malonus, paslaugus. Gydytojas iš didžiosios raidės, kuris supranta kita žmogų. Rekomenduočiau visoms 100%. Ačiū, nesigailėjau nė trupučio pasirinkus šį gydytoją.

2017-11-30, 02:55 | 2

Nuoširdus gyditojas. Labai rupestingas ir švelnus. Geriausi atsiliepimai

2017-11-21, 13:30 | IP: 78.58.177.206

Ačiū gydytojui už išgelbėtą gyvybę. Kad ir koks bebūtų užimtas, gydytojo dėmesio tikrai nepritrūko, po operacijos lankė kas pusvalandį. Nuostabus gydytojas, džiaugiuosi, kad pakliuvau pas jį.

2017-10-21, 18:07 | 1

Puikus gydytojas, kuriam dėkoju už du mano stebuklus. Atliko Cezario operacija nepriekaištingai. Pagarba šiam gydytojui, linkiu didžiausios sėkmės!