Pacientai, kurie rekomenduoja Akvilina Kairiūnienė, %

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04499, Galiojanti

2019-03-07, 11:10 | 1

Nerealiai gera daktarė. Rekomenduoju

2018-12-10, 13:11 | 4

Prieš einant pas šią "savo srities specialiste" siulau patiketi visais blogais komentarais.
Visiskai nekompetetinga. Nesiorentuoja savo darbe. Elgiasi ne kaip su zmogumi. Dejuoja kaip jai sunku, kalba pakeltu balsu ir net nesiklauso kas jai sakoma. O jau kaip grubiai atlieka savo darba, pradejus imti biopcija pajutau toki skausma kokio niekada neesu jautus. O ji tik atreze, jog neturetu skaudeti. Niekada neikite pas ja, as 100% tikiu, kad Lietuvoje turime zymiai geresniu savo srities specialistu.

2018-05-24, 18:03 | 1

Sveiki,

Isreiksiu savo konstruktyvia kritika. Atvykus pas ja biopsijos, ji grubiai/ su pasaipa paklause "tai jau nuo 13 m. turbut uzsiimi lytiniais santykiais", sokiruota jos replikos pasirinkau tyleti. Kai atsisedau I kede, ji elgesi itin grubiai. Nezinojau kas yra biopsija, teko girdet kad nera labai skausminga. Zinoma, skausmas - subjektyvus dalykas. As tikrai itin pakanti skausmui. Pradejus daryti biopsija pradziai kruptelejau ir nesupratau kas vyksta. Jausmas toks (moterys pameginkite isivaizduoti) lyg traukta per apacia tavo zarnas. Antra gabaliuka pradejus gnybti as isikibau I kede, suvokusi kad vel bus tas pats, ir jausmas buvo lyg trauktu skrandi is apacios, galiausiai trecia gabaliuka ispjaunant, dievazi, galvojau kad pratruksiu verkti is skausmo. Po visko, zinoma, nepuoliau draskytis, taciau paklausiau, ar taip turejo skaudet? Galbut labai rimta problema buvo kuria pasalinot? Jinai atsisuko ir drebe " nereikia duotis su visais is eiles ir neskaudes". Po biopsijos negalejau paeiti dvi dienas. Dedant koja persmelkdavo stiprus skausmas pilvo apacioje. Sios gydytojos tiek bendravimo kultura, tiek poziuris I gyvenima ir pacienta yra slykstus. Nesiskaitymas su pacientu, grubumas tiek zodziais, tiek veiksmais. Net blogiausiam priesui, absoliuciai niekam nerekomenduociau sito baisaus zmogaus. Tikiuosi bent vienai moteriai pades sis mano komentaras. Jeigu net kiti gydytojai apie ja atsiliepia kaip monstre :)... si komentara nusprendziau parasyti todel kad esu katik po biopsijos, taciau dariausi pas kita gydytoja. Kai gydytoja pasake kad reikes padaryti biopsija, nusterau, pradejau drebet ( tokia psichologine trauma sukele kairiuniene). Pralaukus kol gydytoja viska apziures, ji sako galite apsirengti. Paklausiau o kada darysite biopsija? Sako jau padariau... moterys, as net nejauciau!!!! Taip buvo ciut znyptelejimas, bet palyginus su tuo ka patyriau pas kairiuniene - tai buvo niekis !!!! Reziumuojant: grubi, netaktiska, nepagarbi tiek sau, tiek seselei, tiek kitiems kolegoms ir zinoma pacientams. Nekompetetinga, nes nesugeba paaiskinti diagnozes ir kas apskritai bus daroma. Moterys, prasau, patikekit nuosirdzia nuomone, tos kurios eisit pirma karta, net ir extra atveju nebeiciau pas ja ir nerekomenduoju tokio slykstaus zmogaus pamatyti gyvenime. Aciu kas perskaite

2017-10-24, 23:12 | IP: 86.38.70.233

Ačiū už nuoširdumą , toleranciją, ir pagarbą pacientui . Tokių gyvytojų reikia Lietuvai.....

2017-03-20, 20:17 | 1

man patiko gyditoja

2016-10-13, 19:09 | IP: 217.17.95.76

Nuostabi Gydytoja,rekomenduociau savo draugams ir seimos nariams.Labai zmogiskai isklausiusi problema emesi man skirto gydymo.Be galo gera savo sryties specialiste.Tiesiog Gydytoja is didziosios raides.Aciu Jums Daktare.

2016-03-19, 18:04 | IP: 188.69.195.213

Profesionali, rūpestinga gydytoja.Dukart mane operavo.Viskas kruopščiai ir be komplikacijų.Esu dėkinga už sugrąžintą sveikatą.

2016-02-09, 18:36 | IP: 88.223.72.156

Lankausi antrą kartą ir n orėčiau lankytis tik pas Akviliną Kairiūnienę ir sesutę, kuri kartu su ja dirba. buvau pilnai išklausyta, pilnai informuota apie mano sveikatos būklę. Nors už durų ir daug laikiančių, jokio skubėjimo nebuvo, viską ramiai, iki galo ištikrino, ramiai išanalizavo atsivežtus tyrimų rezultatus ir su šypsena pasveikino, kad liga neprogresuoja. Linkiu jai ir med seseriai visko ko geriausio. Ana Mikutovskaja, Jonava

2015-06-05, 14:27 | IP: 193.219.179.201

Labai nuoširdi, taktiška, profesionaliai atliekanti savo darbą. Nuoširdus ačiū, kad Jūs tokia esat.

2015-04-24, 12:48 | IP: 84.55.5.78

Nuostabi,rupestinga,konkreti,savo srities specialiste.Po operacijos priziuri,rupinasi.Dziaugiuosi patekusi y geras rankas.Dekoju gydytojai uz tai kad ji yra!Aciu.
J.B.