Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Mameniškienė, %

Hila | Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
Kardiolitos klinikos, P. Baublio g. 2, Vilnius

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-01-08, Nr. MPL-12050, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.1

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Hila | Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
Kardiolitos klinikos, P. Baublio g. 2, Vilnius
2023-10-02, 16:15 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja (neurologė (epilepsija)). Mano tėčiui išgydė epilepsiją, kuri kankino jį daugelį metų. Šiuo metu tėtis net gali vairuoti automobilį.
Tiesa, gydytojos reikia palaukti:) Bet tikrai tikrai verta!

2022-08-10, 04:51 | Registruotas lankytojas 4

Absoliuciai nuostabi gyd. Profesionali, konkreti, atsako i klausimus, viska paaiskina: nuo tyrimu ir kodel juos skiria, iki diagnozes ir viska, kas su ja susije. Diagnozavo tiksliai.

2022-02-12, 08:18 | Registruotas lankytojas 29

Puiki gydytoja, rekomenduoju

2019-10-17, 19:19 | Registruotas lankytojas 1

Labai gera gydytoja.

2019-07-16, 11:35 | Registruotas lankytojas 1

Gera daktarė.

2019-01-16, 08:15 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja. Labai draugiska, tikrai viska nuodugniai istiria, isaiskina. Pamaciusi neaiskumu, liepe gultis i ligonine tam, kad issiaiskintu problema 100%. Tikrai rekomenduoju. Labai jai esu dekinga uz tai, kad paneige epliepsija ir vel galiu normaliai gyventi. Nors ir reikia ilgokai palaukti prie kabineto, viskas suprantama, vis tiek ji yra labai super

2018-08-12, 09:28 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja. Labai rupinasi ligoniais, labai nuramina ir bando rasti iseiti. Gal atrodo kiek arogantiska, bet nekeicia fakto, kad yra labai gera specialiste. Aciu, Daktare. Rekomenduoju.

2018-04-10, 19:10 | Registruotas lankytojas 3

Su šia gydytoja bendrauju jau antrus metus. Susirgau epilepsija būdama vyresnio amžiaus ir visai netikėtai ir tai man pasakė gydytoja, kuri sugeba nuraminti savo balsu, paaiškino kas tai per liga ir, kad to nereikia bijoti. Gydymas yra efektyvus, ir gydytoja tikrai galvoja apie savo pacientus. Tikrai rekomenduoju jei norite puikios konsultacijos.

2018-03-09, 04:39 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, visapusiškai ja pasitikiu ir tikrai galiu teigti, kad ši gydytoja stipri savo srities profesionalė.

2017-10-27, 21:40 | IP: 78.61.240.120

Nuostabi gydytoja, netiesa, kad arogantiška - labai šilta ir maloni. Išklausė, diagnozavo, viską paaiškino. Esu labai patenkinta. Norėčiau, kad visi gydytojai būtų tokie specialistai ir taip rūpintųsi ligoniais, kaip ji.
Beje, tai, kad pas šią gydytoją užtrunkame ilgiau, susiję su galimybe gauti atsakymą ir išvadas tą pačią dieną, sugrįžę po tyrimų - nereikia važiuoti kitą dieną pakartotinai. Sveikatos ir stiprybės Jums!

2017-07-19, 08:40 | IP: *.*.*.*

2017-06-29, 15:22 | Registruotas lankytojas 1

puiki gydytoja ir kaip žmogus ir kaip specialistė

2017-05-08, 13:39 | Registruotas lankytojas 3

Superinė gydytoja, labai nuoširdi ir tikrai puiki specialistė

2017-03-01, 21:09 | IP: *.*.*.*

2016-12-15, 21:00 | Registruotas lankytojas 3

Puiki daktarė

2016-09-08, 20:19 | IP: 78.63.93.7

Mano nuomonė, kad gydytoja puiki specialistė medikė ir tikrai nuostabus žmogus su savo elgiasiu ir bendravimu su pacientu.

2016-07-12, 22:51 | IP: *.*.*.*

2016-05-16, 18:12 | IP: *.*.*.*

2016-02-27, 21:48 | IP: 78.60.180.208

Gyd.Mameniškienė - nuostabus žmogus, atidi, jautri ir profesionali medikė. Perskaičiusi neigiamus, kartėlio kupinus, atsiliepimus, žmonių pirmąkart susidūrusių su epilepsija, pilnai suprantu. Ir aš pirmąkart atėjusi labai norėjau, kad man pasakytų, jog viskas bus gerai, nieko čia baisaus, po metų pagysi ir pan. Tačiau ši medikė yra atvira ir sako dalykus nevyniodama į vatą, bet savo pacientus tikrai labai atsakingai gydo, jiems skiria laiko ne darbo poliklinikoj metu, nuolat tobulėja ir domisi medicinos pasiekimais, kad naujausi vaistai nuo epilepsijos kuo greičiau pasiektų Lietuvą. Man ji kaip tikra mama, kuri šiltu žvilgsniu pasitinka, bet jei reikia, tai ir pabara. Užtat, dabar jau dešimt metų kaip neturiu priepuolių, puikiai pritaikyti vaistai, kuriuos pamažu nuiminėjame ir aš tikiu, kad galiausiai pilnai pagysiu. Ačiū Jums, brangi gydytoja!

2015-12-28, 17:11 | IP: *.*.*.*

2015-12-15, 19:48 | IP: 86.38.235.40

Taip, rūpestinga, profesonali, bet norėtusi kad bendravime su pacientu jaustusi mažiau tos arogancijos..

2015-04-28, 11:31 | IP: *.*.*.*

2015-04-08, 17:53 | IP: 86.38.128.58

Nuoširdi profesionalė, maloniai bendraujanti, dėmesinga ligoniui, visapusiškai suprantanti jo ligos sukeltas problemas kasdieniame gyvenime. Didžiausios sėkmės šiai nuostabiai gydytojai.

2014-09-16, 12:39 | IP: 88.119.157.118

Nuostabi gydytoja! Labai rūpęstinga! Labai nuoširdi! Jai pacientai labai svarbūs. Visada maloniai bendrauja, niekada nepasityčiojo ir nepasijuokė nei iš manes nei iš kitų pacientų. Kai kiti gydytojai mane buvo išvadinę psichine ligone ir išgrūdę į psichiatrinę, kad tik manimi atsikratytų, nes aš labai atspari gydymui (daugumai vaistų alergiška arba pasireiškia šalutinis poveikis nuo jų). Ji ir mano šeimos gydytoja vienintelės manimi rūpinasi, daro visus reikalingus tyrimus, stebi ir gydo. Visada domisi mano savijauta. Niekada nėra tekę grįžti namo nepasikonsultavus. Visada priima, nors ir darbo laikas jau pasibaigęs būna. Taip, ji rimta, griežta, bet tuo pačiu miela ir draugiška. Bet juk gydytojas ir turi būti toks, juk nebesame maži vaikai, kad gydytojas turėtų duoti mums saldainuką, jog nebeverktumėm ir nebebijotumėm jų. O jeigu jūs vis dar bijot, tai pasistenkit jau suaugti!
Gydytoja, aš Jums labai dėkinga už Jūsų darbą, rūpęstingumą ir nuoširdumą. AČIŪ, KAD ESATE!

2014-01-30, 11:49 | IP: *.*.*.*

2013-09-26, 15:51 | IP: 78.157.64.39

Nuostabi, siaip ji mane pagyde, bet per kvaila galva atsinaujino priepuoliai, neuzilgo vel pas ja keliausiu, esu isitikines kad pagysiu, Aciu Jai,

2013-03-19, 09:55 | IP: 78.157.79.47

Nuostabi gydytoja!!! Labai maloni, atidi, puikiai atliekanti savo darbą bei norinti padėti pacientui iš širdies. Ačiū Jums, gydytoja!!!

2012-11-19, 13:18 | IP: 79.132.160.134

Nuostabi gyditoja, dėkingas už rūpestingą gydimą.

2012-10-02, 06:36 | IP: *.*.*.*

2012-06-29, 20:33 | IP: 89.117.191.181

Nuostabi Gydytoja. Po tyrimu paaiskejo,kad diagnoze nepasitvirtino,taciau Jai vistiek rupejo suzinoti kodel man tokie simtomai ir ji dave siuntima pas kita specialista. Tik Jos deka man buvo greitai nustatyta kita diagnoze ir as jau po operacijos. Aciu, Jums, GYDYTOJA.

2011-12-09, 18:01 | IP: 84.32.245.215

Gydausi apie10 metų ir jaučiausi, kad gyvenu dėka šios daktarės. toks dėmesingumas ir noras padėt, atsekti problemas, to nesutikau. Prieš tai poliklinikoje niekas nenustatė normalios diagnozės, tik dėka R.Mameniškienės. Tik užėjus į kabinetą mato, kaip tu tą dieną jautiesi. Tai neįtikėtina, bet taip yra. Linkiu visiems taip dirbti iš širdies dėl Žmonių. Su didele pagarba.

2011-03-16, 09:14 | IP: 212.59.13.76

Saunesnes gydytojos, geresnio zmogaus, kiek esu susidurus su medicina, nesu macius...

2010-11-11, 18:29 | IP: 78.60.120.46

Mano zmona gydosi pas sia gydytoja, kiek pastebiu sugryzta visada su nuotaika, linksma, sako kad jaucia siluma, palaikyma bei nusiramina...Liga nearodo tokia baisi. Aciu uz zmonos sypsena veide ir jos pasitikejima savimi:) Jus sauni.

2010-11-11, 12:53 | IP: 212.59.13.76

Galiu teigti, drąsiai ir užtikrintai-nuostabi gydytoja, specialistė bei, manau,geranoriškas žmogus. Lankausi jau nemažai laiko, bet visuomet įėjus į kabinetą vyrauja šilta ir jauki atmosfera. Man patinka, kad kalbedama, ji visada žiūri pacientui į akis, tarsi kažką analižuotų. Atėjus pirmą kartą, jaučiausi nejaukiai,sakau tiesiai, ji man pasirodė nemaloni, bet neretai pirmas įspūdis būna klaidingas...Paskutinį kartą laukdama priėmimo,norėjau pasitikslinti gyd.darbo laiką. Tiek kartų lankiausi, bet niekad nepastebėjau, jog tai yra Medicinos Dr.Jei netaip parašiau,persiprašau:))). Nemanau,kad būnant jei nekvalifikuotai, kas nors išdrįstų suteikti jai tokį laipsnį. Seselė gera, tikrai kartais pralinksmina ir pakelia nuotaiką. EEG atliekanti gyd. irgi ne prastesnė (patarimas ypac jauniems zmonems,kurie darosi EEG-būkit geruciai ateikite,na galvytes issiplove,nesupykit cia tik patarimas). Teko matyti,nelabai graziai atrodo.
Norėčiau iš visos širdies padėkoti visai šiai komandai. Norėjau paklausti, gyd., ar "prižiūrėtumėte" mane, kaip pastočiau? :)))) Na,aisšku, Jūsų specialybės klausimais, nes manau ginekologų konsultacijos irgi ne pro šalį man bus :) AČIŪ dar kartelį!

2010-11-11, 11:44 | IP: 212.59.13.76

2010-10-20, 12:35 | IP: 88.223.40.8

teko pora kart but pas sia gydytoja,ir vel reik eit greit,bet as jos kazkodel bijau,pykta ji man atrodo,ir be to labai kazkodel reik ilgai laukt sedint eiles,du kart buvau,ir abu kartus teko laukt kol pateksi i kabineta nuo 10 ryto iki 15-16 val.,jei nespeja priimt ,tai kam tai dienai tiek daug zmoniu rasyt priemimui,juk ten sveiki zmones nesedi,kad tiek islaukt

2010-09-14, 07:18 | IP: *.*.*.*

2009-11-09, 10:17 | IP: 78.60.93.231

tikra profesionalė, greitos reakcijos, ligonis (pacientas jai rūpi). Ačiū, daktare :)

2009-02-10, 19:20 | IP: 78.60.110.143

Labai puiki ir išmananti savo darbą daktarė. Be to labai nuoširdi bei rūpestinga. Nuoširdus Ačiū

2009-02-10, 19:14 | IP: 78.60.110.143

Labai puiki daktarė. Labai nuširdi bei rūpestinga.