Pacientai, kurie rekomenduoja Vladimir Kačurinėc, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2009-05-13, Nr. MPL-14251, Galiojanti

Išduota: 2005-03-07, Nr. MPL-06455, Galiojanti

Kačurinėc Vladimir dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kačurinėc Vladimir?

1.7

2015-08-31, 17:16 | IP: 84.240.53.6

Dirbu gydytoju JAV, lietuvis. Buvau nustebintas, tiesiog „priblokštas” gydytojo Vladimiro profesionalumu, kompetencija. Puikiausias diagnostas, idealiausias gydymas! Pas mūs mažai tokių gydytojų. Atleiskite už galimas orfografines klaidas. Buvavau labai nustebęs jo lietuvių, rusų, lenkų, ukrainiečių, anglų kalbos žinojimu! Rekomenduočiau visiems gydytis pas šį puikų gydytoją!!!

2013-10-14, 16:06 | IP: 88.119.248.207

Puikus gydytojas. Labai geras diagnostas, mano ankstesne gydytoja visa laika begioja pasikonsultuoti su ja. Viena karta diagnozavo man vejarupe, kita karta eritema. Ir taip ir buvo. Labai mandagus, rupestingas. Del to ir laukti reikia ilgiau, nes pacientai iseiti nenori :)

2013-05-31, 22:39 | IP: 78.56.184.76

Puikus aptarnavimas,teko manolniai nustebti.
Ačiu daktare

2011-06-28, 16:16 | IP: 195.182.69.120

VLADIMIRAS YRA LABAI GERAS ŽMOGUS, LABAI GERAS MUSŲ ŠEIMOS GYDYTOJAS, TIKRAS INTELIGENTAS, LABAI RŪPESTINGAS, SĄŽININGAS, TOKIU PADORIU GYDYTOJŲ DABAR YRA LABAI MAŽAI. AŠ ESU LABAI JUO PATENKINTA (JIS MANO ŠEIMOS GYDYTOJAS JAU 28 METAI) IR AŠ NIEKADA JO NEPAKEISCIAU. LINKIU JAM SVEIKATOS, LAIMĖS. SEKMĖS IR GEROS KLOTIES.

2009-09-23, 20:52 | IP: 62.212.202.187

labai rupestingas,demesingas,mokantis uzjausti,suprasti ir padeti; bet visa tvarka poliklinikoje veikia taip,kad gydytojui nera kada normaliai bendrauti su pacientu,o tik begalinis skubejimas. visada pergyveni,kad tave nepriims.