Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Gudavičienė, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2008-07-24, Nr. MPL-11404, Galiojanti

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2006-06-16, Nr. MPL-08200, Galiojanti

2019-11-26, 07:58 | 1

Puiki specialistė, švelnus dėmesingas žmogus. Laikosi žodžio , susitarimo. Kūrybiškai sprendžia problemą. Operaciją atliko puikiai. Esu be galo dėkinga daktarei. Rekomenduoju.

2019-10-27, 10:13 | 6

Labai puiki gydytoja.Daugiau nėra ką pridurti

2019-06-04, 22:24 | 1

Labai maloni gydytoja.

2019-03-25, 21:24 | 1

Pati puikiausia gydytoja, kokia esu sutikus. Labai maloni, be galo švelni, nuoširdi, atsako į visus klausimus, labai rūpinasi pacientu. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Daivai Gudavičienei ir linkiu jai sėkmės.
Aušra

2018-11-06, 00:54 | 1

Žavinti aukščiausiu profesionalumu ir atsakingumu gydytoja, puikus ramus nuoširdus rūpestingas žmogus, nuostabi moteris! Galima visiškai pasitikėti.

2018-02-13, 13:13 | 3

Pati nuostabiausia mano sutikta gydytoja! Profesionali, sąžininga, šilta:) labai paslaugi ir rūpestinga. Tik geriausi atsiliepimai apie šią nuostabią moterį.
Kuo didžiausios Jai sėkmės!

2017-11-19, 00:28 | IP: 90.140.219.242

Ji skleidžia tokį pozityvą, meilę ir šilumą, kad net pagalvoju, jog turėjau susirgti tam, kad suprasčiau, kokia turėčiau būti ir į ką lygiuotis. Turi tokią nuostabią šypseną! Turi puikią atmintį. Labai rūpinosi kol visiškai išgijau ir tam negailėjo laiko. Visuomet palaiko emociškai. Tikrai gydytoja iš pašaukimo. Ačiū Jums! Rasa

2017-09-26, 00:50 | IP: 37.115.154.85

Labai demesinga,pozitivi,as jaj labai patikejau,todel,man atrodo,kad viskas gerai jauciuosiu.Girdejau,kad ji geriausia specialiste ir chirurge.Atsimenu,kaip buvau konsultacijoja,buvo velu,o jos iskvete i lygonine,nes buvo labai sudetinga operacija,ji atsiprase ir pasake,kad visus priims.As negalejau patyketi,kad pas mus yra tokiu gydytoju.Aciu jums,daktare.