Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Gudavičienė, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2008-07-24, Nr. MPL-11404, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2006-06-16, Nr. MPL-08200, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2016-06-29, 17:08 | IP: 46.251.54.168

nuostabi gydytoja, nuo jos tiesiog dvelkia ramybe ir pasitikejimu, mums pasisekė kad turim tokia daktare krutu chirurgijos skyriuje, o man pasiseke ,kad susirgus sita sunkia liga esu Gudavičienės pacientė

2016-04-17, 20:15 | IP: 78.56.81.180

Puiki gydytoja, rupestinga, svelni, rami. Po operacijos visa laika, kiek reikejo, dare perrisimus. Esu jai labai dekinga.

2016-03-29, 09:46 | IP: 84.240.7.133

Nuostabi gydytoja. Nuoširdžiai jai dėkinga už priežiūrą ir operacijas po kurių greitai atsigavau. O ir prižiūrėjo ilgiausiai kol skysčiai kaupėsi po operacijos. Sėkmės ir jėgų jai! Linkiu, kad neprarastų tos energijos suspėti viską ir nedingtų šypsena nuo veido. Man kai kurie randai viduje sukietėjo, bet čia gal ne gydytojos, o mano organizmo problema.

2016-03-02, 12:21 | IP: 62.80.224.232

Prisidedu prie padėkų šiai gydytojai. Ramybe ir pasitikėjimu spinduliuojanti asmenybė. Kiek ji turi energijos su kiekviena pabendrauti ir kokybiškai nudirbti darbus, aš matydama tik dalelę jos patiriamų tempų nesuvokiu iš kur žmogus turi tiek meilės ir sveikatos tam. Ji kiekvieną dieną nuveikia tokius didelius ir reikšmingus darbus! Iš visų gydytojų ši man yra etalonas!

2016-02-01, 07:46 | IP: 84.240.7.133

Nuostabi gydytoja. Visuomet besišypsanti, rūpestingai prižiūrinti savo pacientus ne tik ligoninėje, bet ir kol visiškai žaizdos užgyja. Man labiausiai patiko, kad supranta moteriškas problemas ir paaiškina tai, ko vyrai gydytojai net nepagalvotų pasakyti. Linkiu jai kuo geriausios sveikatos ir sėkmės!

2015-07-27, 14:10 | IP: 78.58.73.246

Ji fantastiška. Super. Ramybės įsikūnijimas, švelni. Maloni. Jautiesi drąsiai. Jei paklausi - išsamiai paaiškina. Per daug nedaugžodžiauja. Dėl jos ramybės, tiesiog blaiviai mąstai, o ne bereikalingai panikuoji.
Darė operaciją. Vien geriausi žodžiai. Randas vos matosi. Labai profesionaliai. Po operacijos taip pat priežiūra puiki, tolesnės rekomendacijos duotos. Kad visi gydytojai būtų tokie kaip p.Daiva būtu puiku. Ačiū dar kartą.

2015-06-26, 13:51 | IP: *.*.*.*

2015-03-09, 11:00 | IP: 79.133.245.77

Puiki gydytoja Labai dėkinga šiai gydytojai Dar kartą labai ačiū...

2015-02-04, 13:42 | IP: 78.60.134.98

Rami, jauki, kantri gydytoja. Šiltai bendrauja tiek su kolegomis, tiek su pacientais. Jaučiausi patikimose rankose. Labai ačiū!

2015-01-04, 19:51 | IP: 79.132.169.228

Puiki gydytoja, tikrai iš didžiosios raidės, profesionali, rūpestinga. Randukas toks, kad jo beveik nesimato, net nesitikėjau, kad taip gali būti po gan gilaus pjūvio!
Nuoširdus Ačiū Jums ir kuo didžiausios sėkmės!

2014-12-16, 15:36 | IP: 77.221.75.75

Jei dauguma daktarų būtų panašūs į šią daktarę tai medicina Lietuvoje būtų aukštumoje. Tolerancija, pagarba žmogui ir atsidavimas darbui, tai šios daktarės kiekvienos dienos įvertinimas.

2014-11-25, 09:31 | IP: 81.7.64.92

Puiki, profesionali, švelni, darbui ir pacientams atsidavusi gydytoja, kuri negailėdama savo jėgų kovoja už mūsų gyvenimą.
Ačiū Jums gerb. Daivute už suteiktą galimybę gyventi. Sėkmės Jums!
Pagarbiai
Nijolė iš Jurbarko

2014-11-19, 15:16 | IP: 88.223.41.96

Nuostabus,jautrus,dėmesingas žmogus.Operavo mamytę rugsėjo mėnesį,viskas pavyko gerai,mes namuose ,gydomės vaistais. Ačiū gydytojai už patarimus,mamytės priežiūrą po operacijos ir šypseną,kuri niekad neblėsta veide.Jos labiausiai ir reikia ligoniams.Ačiū už gerumą ir žmogiškumą.

2014-11-13, 07:54 | IP: 46.249.171.40

Nuostabi gydytoja norėtųsi, kad tokių gydytojų būtų daugiau.

2014-08-21, 12:49 | IP: 212.52.34.252

Mane operavo ši gydytoja ir esu labai laiminga, kad patekau į tokias švelnias, rūpestingas profesionalios medikės rankas. Tai Gydytoja iš didžiosios raidės. Nuo jos dvelkia ramybe, o šypsena ir nuoširdus rūpestis suteikia jėgų net pačią sunkiausią minutę. Visada randa laiko išsamiems kilusių klausimų paaiškinimams. Net sekmadieniais ji nors trumpam užbėga į skyrių pasidomėti ligonio būkle, paguosti, jei reikia, nuraminti, pasidalinti gera nuotaika. Šiai gydytojai noriu tarti nuoširdų AČIŪ.