Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Gudavičienė, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2008-07-24, Nr. MPL-11404, Galiojanti

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2006-06-16, Nr. MPL-08200, Galiojanti

2016-03-29, 09:46 | IP: 84.240.7.133

Nuostabi gydytoja. Nuoširdžiai jai dėkinga už priežiūrą ir operacijas po kurių greitai atsigavau. O ir prižiūrėjo ilgiausiai kol skysčiai kaupėsi po operacijos. Sėkmės ir jėgų jai! Linkiu, kad neprarastų tos energijos suspėti viską ir nedingtų šypsena nuo veido. Man kai kurie randai viduje sukietėjo, bet čia gal ne gydytojos, o mano organizmo problema.

2016-03-02, 12:21 | IP: 62.80.224.232

Prisidedu prie padėkų šiai gydytojai. Ramybe ir pasitikėjimu spinduliuojanti asmenybė. Kiek ji turi energijos su kiekviena pabendrauti ir kokybiškai nudirbti darbus, aš matydama tik dalelę jos patiriamų tempų nesuvokiu iš kur žmogus turi tiek meilės ir sveikatos tam. Ji kiekvieną dieną nuveikia tokius didelius ir reikšmingus darbus! Iš visų gydytojų ši man yra etalonas!

2016-02-01, 07:46 | IP: 84.240.7.133

Nuostabi gydytoja. Visuomet besišypsanti, rūpestingai prižiūrinti savo pacientus ne tik ligoninėje, bet ir kol visiškai žaizdos užgyja. Man labiausiai patiko, kad supranta moteriškas problemas ir paaiškina tai, ko vyrai gydytojai net nepagalvotų pasakyti. Linkiu jai kuo geriausios sveikatos ir sėkmės!

2015-07-27, 14:10 | IP: 78.58.73.246

Ji fantastiška. Super. Ramybės įsikūnijimas, švelni. Maloni. Jautiesi drąsiai. Jei paklausi - išsamiai paaiškina. Per daug nedaugžodžiauja. Dėl jos ramybės, tiesiog blaiviai mąstai, o ne bereikalingai panikuoji.
Darė operaciją. Vien geriausi žodžiai. Randas vos matosi. Labai profesionaliai. Po operacijos taip pat priežiūra puiki, tolesnės rekomendacijos duotos. Kad visi gydytojai būtų tokie kaip p.Daiva būtu puiku. Ačiū dar kartą.

2015-06-26, 13:51 | IP: *.*.*.*