Pacientai, kurie rekomenduoja Neringa Kazilevičiūtė, %

Šeimos gydytojas

Išduota: 2007-06-29, Nr. MPL-09356, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2022-03-24, 17:33 | Registruotas lankytojas 2

Buvau maloniai nustebinta gydytojos rūpestingumo. Kreipiausi dėl neaiškios kilmės skausmo, o ji sistemingai susirinko visus tyrimus ir surado ligą. Ypatingai rūpestinga ir atsakinga gydytoja. Džiaugiuosi, kad mano gydymo (Kalniečių poliklinikoje) dirba ši šeimos gydytoja. Kaskart suranda tinkamą gydymo metodą ir parenka procedūras bei vaistus.Rekomenduoju.

2021-12-09, 09:15 | Registruotas lankytojas 1

Puiki, supratinga gydytoja

2021-11-24, 15:32 | Registruotas lankytojas 3

Super gydytoja. Nuoširdžiai rekomenduoju. Niekad nesu girdėjus nepasitenkinimo, net jei tekdavo skubiai kreiptis neturint talonėlio. Visada operatyviai reaguoja į sveikatos nusiskundimus, išduoda siuntimus, pateikia rekomendacija. Esu nuoširdžiai dėkinga jai.

2020-12-14, 15:43 | Registruotas lankytojas 3

Supe gydytoja! Tiksli, korektiška, visuomet išklauso ir išsamiai atsako į iškilusius klausimus. Tikrai rekomenduoju :)

2020-12-14, 15:43 | Registruotas lankytojas 3

2020-09-25, 21:40 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja, ieško ir randa sprendimą problemai,bendrauja labai paprastai ir aiškiai- rekomenduoju

2019-11-09, 22:10 | Registruotas lankytojas 2

Mūsų šeimai puikiai tinkanti gydytoja. Konkreti, aiški, lengva bendrauti, rūpinasi pacientais.

2019-05-28, 19:24 | Registruotas lankytojas 9

Šalta, gal kiek ir norėtusi daugiau mandagumo, bet niekada nesijaučiu blogai pasakodama savo bėdas. Priima tai labai rimtai ir linkusi tirti tol, kol ras ligà. Negirdėjau nei pakelto tono, nei nepasitenkinimo, kad ir atėjus be talonėlio. O seselė - tobula ! Gal ankstesniuose komentaruose kalbama apie kità sesutę, nes dabartinė maloni, paslaugi, kantri ir nei menkiausio priekaišto neturiu.

2019-03-08, 18:35 | Registruotas lankytojas 2

Puiki,išmananti savo darbą nuostabi gydytoja ir specialistė savo profesijos

2019-02-26, 08:14 | Registruotas lankytojas 3

Labai puiki daktare labai dziaugiuosi kad lankomes pas sia daktare

2019-01-17, 12:33 | Registruotas lankytojas 1

Kiek esu turėjęs vizitų pas gerb. gydytoją Neringa Kizilevičiūte, visada jautėsi gydytojos dėmesingumas, visada kompetentingai ispręsdavo problemas, nuoširdi, suprantanti pacijanta, ko toli gražu kitos gydytojos neprilygsta gerb. gydytojai N. Kizilevičiūtei.

2018-06-06, 21:25 | Registruotas lankytojas 2

Iš pirmo įspūdžio atrodo gan šalta ir santūri daktarė,bet savo darbą atlieka gerai.Buvo metas kai sirgau kiekvieną mėnesį ir vis ateidavau dėl nedarbingumo pažymos,kiekvieną kartą priemė maloniai,be priekaištu kodėl taip dažnai sergu.Niekad nepajaučiau kad lauktų kyšio ir niekad piktai neatšovė man paskambinus ir paprašius išrašyti siuntimą be registracijos.Galbūt kitiems norisi šiltesnio bendravimo,bet aš jaučiuosi patenkinta gan maloniu ir profesionaliu šios daktarės komunikavimu.

2016-02-23, 10:55 | IP: 81.7.86.222

Puiki gydytoja, viską konkrečiai paaiškina. Ir slaugytoja jos su mumis maloniai bendrauja.

2016-01-07, 19:08 | IP: 78.63.110.224

Kvalifikuotas ir nuoširdus savo srities specialistas.

2014-05-06, 10:11 | IP: 78.63.89.70

Labai profesonali ir nuoširdi gydytoja. Labai dėkinga jai.

2014-02-02, 18:48 | IP: 78.62.28.76

Niekada neteko matyti gydytojos piktos, atsainiai žiūrinčios į pacientą ir jo nusiskundimus. Ši gydytoja tikrai rūpinasi savo pacientu ir jo gerove.

2013-11-05, 10:44 | IP: 78.63.110.224

Mūsų šeima labai patenkinta, kad esame prisiraše prie šios jaunos ir gabios daktarės. Mes jau garbingo amžiaus ir mums svarbu geras mėdiko žodis ir atjauta. Todėl norime ir jai pareikšti mūsų nuošidžia padėką už nuoširdumą, mokėjima išklausyti ir padėti. Pacientų šeima

2013-07-19, 20:12 | IP: 78.63.110.224

Lietuvai reikia kuo daugiau jaunų, gerų ir sąžiningų gydytojų. Linkiu šiai ir kitiems jauniems gydytojams stiprybės nelengvame ir atsakingame darbe.

2013-05-23, 11:03 | IP: 217.147.33.173

Gydytojai ir kartu dirbanciai slaugytojai labai truksta malonaus,silto bendravimo su pacientu igudziu arba noro.Tai juk nieko nekainuoja,o zmogu maloniai nuteikia,tada ir atsidekoti noras yra.Jau turiu minciu persirasyti pas kita gydytoja.Dar pagalvociau,jei slaugytojos bendravimas butu kitoks.Labai nemaloni,bendrauja su pasaipa.

2013-05-22, 19:04 | IP: 217.147.33.173

Gydytoja dirba neblogai,kalbant apie medicinine prieziura,taciau,mano nuomone,stokoja bendravimo igudziu,ypac su vaikais,noretusi malonesnio,siltesnio bendravimo.Pati esu medike,dirbu akusere stacionare,zinau puikiai,kokie yra siandien reikalavimai bendraujant su pacientu.Labai nemaloniai bendrauja kartu dirbanti slaugytoja,gal zmogus jau pavargo ir laikas i uztarnauta poilsi? O gal reikia kursu bendravimo etikos tema?

2012-07-22, 17:18 | IP: 78.63.110.224

Man ši gydytoja pasirodė gana profesionali ir išmananti savo darba. Paaiškina kas ir kaip, ką naudoti ir kaip elgtis. Bereikalingai nevarinėja mane su vaikeliu pas kitus specialistus. Aš paklausiu gydytojos patarimų, vartojome nurodytus medikamentus ir gana greitai pasveikome. Trumpai tariant aš labai patenkinta šia gydytoja ir visiems ją rekomenduoju.

2012-07-19, 13:57 | IP: 87.247.85.177

Šauni ir rūpestinga gydytoja.

2011-07-01, 17:55 | IP: 78.63.110.224

Ši gydytoja jauna, gabi, suprantanti savo darbą,šauni ir nuoširdi pacientams. Daugiau tokių gydytojų. Norėtume mūsų šeimos vardu palinkėti gydytojai viso ko geriausio.