Pacientai, kurie rekomenduoja Eimantas Mockus, %

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika
Hila | Medicinos diagnostikos ir gydymo centras

Išduota: 2018-07-04, Nr. MPL-23008, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika
Hila | Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
2024-02-29, 10:25 | Registruotas lankytojas 3

Puikus gydytojas, viską puikiai išaiškina, net skrandžio endoskopija nebuvo tokia baisi, atliko visus reikiamus tyrimus suskyrė tinkamą gydymą :)

2024-01-11, 12:19 | Registruotas lankytojas 1

Vienas geriausiu gyditoju kuri teko sutikti.Labai issilavines tikras savo sryties profas.Atsako i visus klausimus.Labai malonus ir draugiskas.Po gydimo kurso paskambino paklausti kaip jauciuos.Labai geranoriskai padeda.Matosi kad zmogus yra savo vietoj.Toks jausmas kad dirba ne del pinigu o del zmoniu kad juos gyditi.Labai dziugu matyti jauna issilavinusi zmogu toki kaip Eimantas.Rekomenduoju visiem 100% kas turi problemu su skrandziu ir virskinimo visa sistema. S+ klases daktaras visiskai.

2023-12-21, 09:53 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas puikus! Išsiklausinėjo mano simptomų daugiau, negu aš buvau suplanavęs papasakoti, viską išklausė iki paskutinio žodelio. Turi gera humoro jausmą, bet tuo pačiu ir išlaiko profesionalumą/konkretumą. Esu labai patenkintas, rekomenduočiau bet kam!

2023-10-23, 21:09 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, viska diagnozavo ir suskyre gydymą. Didelis ačiū ir sėkmės.

2023-06-14, 22:44 | Registruotas lankytojas 4

Pas gydytoją lankiausi po nelabai sėkmingo vizito pas kitą gastroenterologą. Prieš tai gydytojas, pas kurį lankiausi paliko daug klaustukų, tad ėjau antros nuomonės pas gydytoją Eimantą. Labai profesionalus gydytojas, skyrė dėmesio problemos analizei, aiškiai ir detaliai atsakė į klausimus, savo iniciatyva pasakojo kitus man žinoti reikiamus niuansus susijusius su mano problema. Nepaliko klaustukų, išrašė siuntimą tolesniems tyrimams, pasisiūlė paskambinti ir pasikalbėti apie tyrimų rezultatus kai jie bus atlikti. Rekomenduoju :)

2023-06-14, 11:44 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas įdeda pastangu ir suprnata standarinies problemas ‘pagal protokola’. Aš turiu ‘nestandartiniu’ problemu kurias aš pati labai gerai suprantu ir dažnai tenka gydytojams papasakoti, nes Lietuvoje apie tai nėra daug informacijos. Atviri daktarai išklauso ir bando rasti sprendima kuris tiks MANO organizmui. Dėja jis nenorėjo iki galo manęs išklausyti, kritikavo man labai padėjusius alternatyvios/natūralios medicinos būdus net daug apie juos nežinodamas, išrašė kalna vaistu, žinodamas kad aš negaliu vartoti dideliu doziu (pasirodė kad netikėjo tuom) Linkiu daktarui atvirumo ir matyti pacienta holistiškiau, galbūt su patirtimi ateis tas. Diagnozavo tiksliai, bet išsigydžiau aš pati natūralia medicina be vaistu, kuriu netoleruoju, ir gerokai greičiau.

2023-06-14, 11:44 | Registruotas lankytojas 2

2023-04-07, 15:25 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas. Labai išsamiai ir aiškiai paaiškino apie problemą ir dar daugiau, atsakė į visus klausimus, domėjosi ir stengėsi padėti. Tikrai apsilankyčiau ir kitą kartą, rekomenduoju.

2023-03-03, 21:27 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas! Puikios kvalifikacijos, empatiškas, atsidavęs gydytojas :) ačiū 1000 kartų!

2022-08-19, 14:41 | Registruotas lankytojas 4

Jaunas, grazus, portingas, profesionalus gydytojas, iskart gaudosi situacijoje, nepalieka vietos klausimams, nes jie nekyla del gydytojo issamaus paaiskinimo, turintis gera humoro jausma ir vertinantis tiesiog zmogiskuma. Tikrai rekomenduoju, nenusivilsite.