Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Šakys, %

Neturime informacijos

Šakys Mindaugas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šakys Mindaugas?

2019-11-04, 17:59 | 1

Fantastiškas gydytojas - labai profesionalus ir išmanantis savo sritį. Mokantis labai šiltai komunikuoti ir pašalinti įtampą.

2019-10-16, 16:06 | 1

2019.10.08 gydytojas pasitiko mūsų mažąją dukrytę. Nespėjau gydytojui padėkoti už profesionalų darbą. Visą laiką jaučiausi saugi ir rami, nes buvau geriausiose rankose! Atsakingas, ramus, švelnus, su puikiu humoro jausmu, geros nuotaikos gydytojas! Jokio streso, įtampos, nerimo, tiesiog tobulai sukirta atmosfera gimdykloje :) Laimingos tos, kurios papuola pas šį gydytoją! Sėkmės darbuose!!! Agnė

2019-10-15, 20:21 | 2

Begalo esu dėkinga už visapusišką priežiūrą ir rūpestį. Visame mano pasimetime ir strese sugebėjo mane nuraminti. Kiek teko susidurti su gydytojais tokio malonaus, ramiai, kantriaim aiškiai kalbančio ir rūpestingo gydytojo sutikus nebuvau. Dėkoju ir linkiu sėkmės!
Giedrė V.

2019-10-14, 15:11 | 8

Malonus, draugiškas ir profesionalus gydytojas, nuramina, viską paaiškina, atsako į visus klausimas.

2019-10-12, 23:30 | 1

Pats geriausias daktaras kiek teko susidurti. Lankiausi gimdymo namuose, Antakalnyje kelis kartus Santariškėse, tačiau tik paskutiniu vizitu pakliuvau pas jį. Be galo malonus, švelnus, viską išsamiai paaiškino, nuramino. Labai rekomenduoju. Sėkmės jam darbuose. :)

Samanta