Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Šakys, %

Registracija čia ir dabar
RENMEDA, medicinos centras

Išduota: 2017-07-18, Nr. MPL-22476, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2020-06-22, Nr. MPL-24581, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
RENMEDA, medicinos centras
2024-02-10, 02:54 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas, kuris atliko man cezario pjūvio operaciją 2024.01.29 Susiūta labai gražiai! Gydytojas buvo atėjęs po operacijos, atsakė į visus klausimus, pats klausė ar turiu kokių klausimų. Bendravo maloniai. 100 proc rekomenduoju!

2024-02-10, 02:54 | Registruotas lankytojas 2

2024-01-18, 22:21 | Registruotas lankytojas 1

Labai rekomenduoju paskirti neštumo priežiūrą ir gimdymą pas šį gydytoją. Esu labai dėkinga, kad galėjau jaustis saugi viso neštumo metu. Šio žmogaus dėka gimdymo patirtis tapo visai kitokia negu buvo anksčiau. Profesionalus visomis prasmėmis! Ačiū labai.
01.15 dienos gimdyvė ;)

2023-11-10, 16:22 | Registruotas lankytojas 2

Džiaugiuosi, kad būtent šiam gydytojui su akušere Evelina Š. teko priimti mano ne itin lengvą gimdymą. Liko nuoširdaus, rūpestingo, išties profesionalaus gydytojo įspūdis.
Gražių jums dienų, daktare.
Pagarbiai, 2023 10 23 gimdyvė

2023-11-09, 00:20 | Registruotas lankytojas 2

Sklandus gimdymas, didžiausia pagarba ir dėkingumas :)

2023-11-06, 11:20 | Registruotas lankytojas 2

Kompetentingas gydytojas, kuris suteikia pasitikėjimą ir ramybę. Ačiū gydytojui, kuris nedelsdamas priėmė sprendimą ir extra CP metu padėjo išvystį pasaulį mūsų sūneliui. Pjūvis gražus, gijimas lengvas ir greitas. Po operacijos aplankė kelis kartus, pats išėmė siūles ir atsakė į visus kilusius klausimus. Didžiausios rekomendacijos!

2023-10-05, 12:29 | Registruotas lankytojas 2

Prieš savaitę šio nuostabaus gydytojo lydima gimė mūsų mergytė. Gydytojo, kuris iškart užmezga ryšį ir suteikia didelį saugumo jausmą. Jaučiuosi palaiminta, turėjusi galimybę gimdyti jo pamainos metu. Dėkoju jums už pagalbą, rūpestį ir tvirtą žodį reikiamu metu.

2023-10-05, 12:29 | Registruotas lankytojas 2

2023-09-01, 14:18 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, labai profesionalus ir malonus. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos. Ačiū!

2023-08-11, 12:24 | Registruotas lankytojas 2

Labai džiaugiuosi turėdama galimybę pasidalinti savo nuostabia patirtimi su gydytoju, kuris rūpinosi manimi per visą mano nėštumą ir atliko planinę cezario operaciją.

Nuo pat pirmo vizito gydytojas išsklaidė visas mano abejones ir susirūpinimus, atsakydamas į kiekvieną mano klausimą ir paaiškindamas kiekvieną žingsnį. Per visą nėštumo laikotarpį, jis buvo ne tik pasiekiamas bet kuriuo metu, bet ir nuolat sekdavo mano sveikatos būklę, užtikrindamas, kad aš ir kūdikis esame saugūs.

Cezario operacija, kurią atliko, buvo sėkminga. Jo ramybė, pasitikėjimas ir profesionalumas nuramino mane, suteikdamas jausmą, kad esu saugiose rankose. Po operacijos gydytojas toliau rūpinosi mano reabilitacija.

Dėkoju jums, gydytojau, už visą jūsų darbą, rūpestį ir nuostabų profesionalumą. Jūs padėjote man įveikti sunkiausius iššūkius ir pasitikėti visu procesu. Jūs esate tiesiog nuostabus gydytojas ir žmogus. Ačiū!

2023-08-04, 22:44 | Registruotas lankytojas 1

Esame dėkingi už puikiai atliktą Cezario pjūvio operaciją bei priežiūrą po jos. Su gydytoju labai malonu bendrauti, jis dėmesingas ir rūpestingas, niekada neskuba, išsamiai ir aiškiai atsako į užduodamus klausimus, nuoširdžiai rūpinasi savijauta. Juo lengva pasitikėti, o tai yra ypatingai svarbu šios profesijos atstovui. Didžiausios rekomendacijos!

2023-07-24, 17:44 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas! Visiškai atsidavęs tam ką daro. Šiltas, profesionalus, rūpestingas, maloniai bendraujantis, išsamiai viską paaiškina, maksimaliai atiduoda savo dėmesį, neskuba, suteikia didelės ramybės. Pasisekė pas šį gydytoją konsultuotis nėštumo metu bei esame be galo dėkingi už puikiai atliktą Cezario operaciją, bei visą dėmesį ir priežiūrą. Sužinojau apie šį gydytoją atsitiktinai, per draugų gimdymo patirtis ir esu be galo laiminga, kad teko susidurti su šiuo gydytoju. Ačiū ačiū ačiū! Kas papulsite į šio gydytojo priežiūrą, liksite 100% sužavėti :)

2023-07-10, 20:44 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas nuostabus! Labai gražiai bendrauja, mandagus, išsamus. Ačiū už sveiką sūnelį!

2023-06-15, 13:06 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas. Didelis dėkui už priežiūrą gimdymo metu ir priimtus staigius sprendimus. Be galo buvo malonu, kad kas dieną pasiteiraudavo kaip jaučiuosi ir duodavo patarimų. Tik geriausi prisiminimai!

2023-05-30, 05:35 | Registruotas lankytojas 2

Kartu su sūnumi Tauru esame be galo laimingi, kad 2023.05.24 gimdymą priėmė šis gydytojas, jo profesionalumas, žmogiškas rūpestis ir sklindanti vidinė ramybė suteikė pasitikėjimo ir optimizmo. Tai tikrai prisidėjo prie nuostabios gimdymo patirties, vien geriausi prisiminimai liks apie sūnaus atėjimą į šį pasaulį. tokių atsidavusių gydytojų retai kada tenka sutikti.

2023-05-17, 21:52 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalus ir malonus gydytojas, kurio deka pirmas gimdymas praejo labai sklandziai. Gydytojas super draugiskas, raminantis, o nurodymai aiskus ir konkretus.

2023-02-01, 13:49 | Registruotas lankytojas 1

Хочу выразить огромную благодарность доктору Миндаугасу за ведение моей беременности и, в последующем, принятие родов. Доктор с первого же приема оценил мою проблему, назначил лечение, дал нужные советы и поддерживал меня в ходе всего лечения, беременности и родов. Я очень рада, что именно этот доктор принял у меня роды, которые прошли быстро, гладко, спокойно, а главное, без осложнений, и благодаря ему 07.12.2022 на свет появились двое моих деток.
Самый заботливый, внимательный, тактичный, приятный и человечный доктор, профессионал своего дела, которого я буду советовать и рекомендовать своим близким и знакомым.
Я очень рада, что попала в надёжные и теплые руки доктора Миндаугаса.
Огромнейшее спасибо Вам ещё раз за все.
Кристина и Тимур.

2023-01-30, 17:42 | Registruotas lankytojas 3

Esame labai dėkingi gydytojui Mindaugui už nėštumo priežiūrą ir gimdymą. Už labai aiškius atsakymus, palaikymą, profesionalias konsultacijas ir labiausiai už ŽMOGIŠKUMĄ. Tai Gydytojas iš didžiosios raidės, suteikęs ne tik medicininę pagalbą, bet ir tikėjimą, kad yra gydytojų, kuriems rūpi jų pacientai ir žvelgiančių į žmogų globaliau. Dėkojame, Mindaugai už dukros priėmimą, siunčiam didžiausius linkėjimus ir linkim visokeriopos sėkmės. Pačios geriausios rekomendacijos!

2022-11-24, 22:13 | Registruotas lankytojas 1

Esu laiminga, kad teko gimdyti pas si gydytoja, iki siol salindavausi vyru ginekologu, bet pas ji gimdyti linkiu kiekvienai - profesionalus, malonus, ramino ir nuolat gyre, dekinga jam uz tai, kad padejo mano dukrytei ateit I pasauli, nors ir ne viskas buvo sklandziai, bet jo deka, pagimdziau greitai ir dukrytei viskas gerai. Aciu, gydytojau!

2022-11-22, 10:13 | Registruotas lankytojas 1

Лучший врач во вселенной! Очень благодарна за всё. До сих думаю, как же повезло, что роды принимал именно этот врач. Профессиональный подход, искренняя забота. Роды прошли легко, только благодаря врачу. Спасибо от всей души

2022-11-10, 09:46 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabus gydytojas, atliko neplanuota cezario operacija, dėkoju visatai, kad buvom šio užtikrinto kompetetingo gydytojo rankose, ir visas procesas buvo aiškus, sklandus, rūpestingas ir profesionalus. Nuoširdžiausias ačiū Jums nuo manes ir sūnaus ir didžiausios rekomendacijos

2022-11-09, 09:00 | Registruotas lankytojas 6

Šis gydytojas yra Dievo dovana. Gimdžiau pas Mindaugą rugsėjo 23, labai džiaugiuosi, kad aš ir mano dukrytė buvo šio gydytojo rankose. Rūpestingas, dėmesingas, taktiškas. Gimdymo metu labai palaikė, bendravo ir jo dėka viskas praėjo sklandžiai. Esu labiau nei patenkinta, o mano dukrytė sveika ir laiminga. Ačiū Jums, Mindaugai, kad esate toks nuostabus gydytojas ir linkiu, kad kuo daugiau nėščiųjų/gimdyvių patektų į šio gydytojo rankas.

2022-11-03, 14:35 | Registruotas lankytojas 3

Nuoširdžiai dėkoju už sklandų gimdymą! ❤️Rekomenduoju visoms tik gydytoją Mindaugą. Viskas praėjo ramiai, sklandžiai ir su gera nuotaika. Gydytojas turi gerą humoro jausmą, yra profesionalus, taktiškas, empatiškas ir paslaugus. Dėka jo, man buvo atlikti papildomi tyrimai, kurie parodė pakitimus kraujyje. Kiti daktarai to nematė. Ačiū, kad pastebėjote ir dabar turiu dvi nuostabias ir sveikas mergytes.

2022-10-03, 14:23 | Registruotas lankytojas 1

Superinis gydytojas. Kartu teko dalyvauti per žmonos gimdymą. Kantriai viską aiškino, gerai jaučia situaciją. Jei bučiau moteris tik eičiau ir eičiau pas jį gimdyti.

2022-09-24, 00:05 | Registruotas lankytojas 1

Gimdžiau 2021 metais pavasari. Nuostabus gydytojas! Priėmė gimdymą, viskas praėjo sklandžiai ir greitai. Palaikymas ir pagalba iš gydytojo buvo visapusiška. Jei gimdyti vėl tai tik pas šį savo srities specialistą!!

2022-09-16, 19:58 | Registruotas lankytojas 1

Malonus, rūpestingas, taktiškas, supratingas, žmogiškas gydytojas! Tik geriausi atsiliepimai!

2022-08-29, 15:28 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gyditojas,pačios didžiausios rekomendacijos 100% ❤️❤️❤️

2022-08-17, 11:13 | Registruotas lankytojas 1

Pats puikiausias specialistas, likimo dovana, kad papuoliau pas jį gimdyti. Tiesiog profesionalumo viršūnė ir nuostabus žmogus ♥️♥️♥️

2022-08-13, 08:14 | Registruotas lankytojas 816

Nuostabus gydytojas. Išsamiai viską paaiškino, rūpestingas, dėmesingas ir labai kompetentingas. Esu labai dėkinga, kad jis priėmė dukrytės gimimą.

2022-07-27, 05:47 | Registruotas lankytojas 2

Didžiausios rekomendacijos! Rūpestingas, profesionalus, puikiai išmanantis ir mylintis savo darbą gydytojas!

2022-07-13, 21:54 | Registruotas lankytojas 2

Liepos 5 d. šio nuostabaus gydytojo pagalba gimė mūsų dukrytė. Tuo metu emocijų buvo daug ir nesugebėjau net padėkoti... Ačiū Jums labai už profesionalumą, atsidavimą ir spinduliuojamą ramybę tokiu, mums gimdyvėms, ne pačiu lengviausiu metu :)
#aciumedikams

2022-06-22, 22:41 | Registruotas lankytojas 2

Tobulas gydytojas. Siltas bendravimas, isigilinimas i problema, pilnas istyrimas, issamus visko paaiskinimas, gydymo variantu aptarimas. Suzinojau diagnoze, kurios nenorejau isgirsti, bet po vizito jauciausi rami ir pasirupinta. Labai rekomenduoju. Tiesiog tokiu zmoniu vienetai kai ir profesionalus medikas ir taip rupinasi zmogu ir pagydyti nuraminti. Juk atrodo galetu nesivarginti ir nepasakoti detaliu, bet tai taip pacientui padeda kai viskas buna aisku.

2022-06-13, 21:25 | Registruotas lankytojas 1

Gimdžiau pas šį gydytoją 2020 12. Gydytojas labai profesionalus, malonus ir rūpestingas. Viskas praėjo sklandžiai, o svarbiausia, kad gydytojas skyrė daug dėmesio ir laiko. Esu jam labai dėkinga.

2022-05-15, 20:03 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas! Buvo atliktas CP. Gydytojas labai malonus, rūpestingas. Išsamiai atsakė į rūpimus klausimus, nuolat domėjosi kaip jaučiuosi. Ačiū Jums už tai, kad tokiu svarbiu momentu galėjau jaustis saugiai!

2022-05-10, 18:44 | Registruotas lankytojas 2

Fantastiškas gydytojas! Negalėčiau prašytigeresnio pasirūpinimo ir motyvacijos po gimdymo. Gydytojas ne tik aiškiai išdėstė informaciją kaip save prižiūrėti, bet ir įkvėpė energijos ir pasitikėjimo. Mielai leisčiausi nuolatinės priežiūros. Širdingai dėkinga gydytojui!

2022-04-27, 15:46 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi, kad patekau pas gydytoją Mindaugą, gimdymas prasidėjo netikėtai, nakties metu, buvo reikalingas CP. Viskas buvo atlikta nepriekaištingai, atsigavau labai greitai. Gydytojo bendravimas malonus, raminantis, suteikiantis saugumo jausmą. Kuo daugiau tokių gydytojų kaip šis. Sveikatos ir sėkmės profesinėje srityje! ❤️

2022-04-26, 15:45 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabiausias gydytojas koks gali būti, visada parašo, paklausia, kaip jaučiuosi, rūpinasi, labai labai paslaugus, visada vizitai labai išsamus, viską apžiūri labai nuodugniai, niekur neskuba, viska paaiškina, visada demesys tik pacientui, daktaro atsidavimas 100 proc. Niekada nepamiršta, nors manau pacientų turi begales. Labai labai rekomenduoju,šis Gydytojas ir didžiosios G raidės! Sekmės Mindaugai!!! ❤️

2022-04-15, 09:42 | Registruotas lankytojas 1

Puikus žmogus ir labai empatiškas gydytojas. 2022 02 mėn atliko man CP operaciją, bendravo labai betarpiškai, jaučiausi visad saugi ir gerose rankose. Po 2 mėnesių randas visiškai minimalus - susiūta idealiai. Ačiū!

2022-03-07, 20:36 | Registruotas lankytojas 1

Teko ir mums susipažinti vasario mėn . Patys geriausi atsiliepimai , viską kantriai aiškino, užjautė, palaikė , jaučiausi labai saugi . Nuoširdžiai dėkoju už viską . Nebūtų trečias mažylis,tikrai dar kartą pasimatytume. Ačiū už viską :)

2022-01-01, 22:11 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas paliko patį geriausią įspūdį! Komunikabilus, motyvuojantis, palaikantis, optimistiškas ir rūpestingas profesionalas. Aukščiausias lygis! Labai dėkojam už pastangas priimant dukrytę į šį pasaulį!

2021-12-14, 19:56 | Registruotas lankytojas 1

2021-11-11 su šio daktaro pagalba pagimdžiau sūnelį, daktaras paliko tik teigiamą įspūdį, buvo visiškai profesionalus, laiku ir taikliai pasakė ką reikėjo, maloniai bendravo. Labai džiaugiuosi, kad taip pasisekė patekti gimdyti pas tokį gydytoją! Didžiausios jam sėkmės ir didelis AČIŪ!

2021-12-06, 23:36 | Registruotas lankytojas 8

Pas tokį daktarą tik ir gimdyti! Kai turiu palyginti su pirmu gimdymų kuris sakiau tobulas, tai šis tobuliau už tobulą! Aš pirmą kartą sutikau tokį nerealų daktarą! Net komplikuotas nėštumas tapo nebaisu, viską max gerai padarė. Jei galėčiau tikrai duočiau metu daktaro titulą. Labai jums ačiū ❤️

2021-12-03, 12:45 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas! Rekomenduoju 100%. Gimdymas buvo sėkmingas (Cezario pjūvis), atsakė į visus klausimus aiškiai ir išsamiai, nuramino, domėjosi, kaip jaučiuosi, viską atliko profesonaliai. Neabejoju, kad bet kuriai patekusiai į šio gydytojo rankas labai pasiseks :)

2021-12-03, 12:44 | Registruotas lankytojas 2

2021-11-13, 17:27 | Registruotas lankytojas 1

Ne veltui 100 proc. komentarų teigiami. Nuostabus, rūpestingas, skiriantis laiko gydytojas, jaučiausi esanti gerose rankose. Labai džiaugiuosi, kad patekau pas jį. Vienas iš kelių gyvenime sutiktų tokių gydytojų.

2021-11-10, 14:54 | Registruotas lankytojas 1

Lapkričio 3 d. šis nuostabus gydytojas padėjo į pasaulį ateiti mūsų sūneliui :) kantrus, palaikantis, ramybę ir pasitikėjimą suteikiantis savo srities specialistas :) labai pritariu kažkieno komentarui - “Dievo siųstas gydytojas” :)

2021-11-03, 14:17 | Registruotas lankytojas 2

Likimas lėmė,kad gimdyti teko su šiuo nuostabiu gydytoju. Be galo ramus gimdymas buvo, aiškiai parodė ir paaiškino gimdymo pozas, parodė kaip ką daryti, kvėpuoti.Po gimdymo atėjo pasiteirauti dėl savijautos, na tiesiog nuostabus žmogus ir savo darbą mylintis kompetentingas gydytojas. Visi nuostabiausi pagiriamieji žodžiai gydytojui Mindaugui ir Vilniaus miesto klinikinės ligoninės 1-ojo skyriaus kolektyvui ❤️ ačiū už tokią pirmąją nuostabią gimdymo patirtį, ir to pasekoje norą susilaukti daugiau vaikų ❤️

2021-11-01, 08:03 | Registruotas lankytojas 1

Kontaktas buvo trumpas iškilus galimai priešlaikinio gimdymo grėsmei. Apžiūrėjo išsamiai, pasitikslino ar supratau jo rekomendacijas, atsakė į klausimus. Tai gydytojas kuriuo ir gimdymo metu pasitikėčiau.

2021-10-26, 19:24 | Registruotas lankytojas 10

Fantastiškas gydytojas.
Gimdymas buvo (man) sunkus ir baigėsi komplikacijomis, gydytojas labai greitai ir tiksliai darė sprendimus, todėl viskas baigėsi labai gerai. Viso gimdymo metu pasakojo kas, kaip ir tikrai padėjo. Šiaip iš esmės šis gydytojas yra toks žmogus prie kurio jauku ir ramu būti, o gimdymo metu tai labai svarbu.

Aš labai labai džiaugiuosi, kad patekau būtent į AGN pirmą skyrių ir pas gydytoją Mindaugą. ✨

2021-10-19, 13:33 | Registruotas lankytojas 2

Prisidedu prie visų teigiamų komemtarų!
Nesu sutikus šiltesnio, rūpestingesnio, nuoširdžiau savo tikrai nelengvą darbą mylinčio profesionalo!
Gimdymas nesiklostė taip sklandžiai, kaip tikėtasi, gydytojas priėmė visus reikiamus sprendimus, buvo atlikta cezario operacija. Viską papasakoja paprastai ir aiškiai, atsako į visus klausimus.
Visoms rekomenduoju, nes tokiomis akimirkomis reikia jaustis kuo ramiau ir gauti visus atsakymus bei jausti pasitikėjimą gydytoju. ????