Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Šakys, %

Neturime informacijos

Šakys Mindaugas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šakys Mindaugas?

2019-08-03, 09:37 | 1

Atvažiavau dėl nejaučiamų vaikučio judesių. Gydytojas išsamiai apžiūrėjo, atsakė į visus rūpimus klausimus, nuramino. Labai malonus, švelnus ir geras gydytojas. Tik geriausi atsiliepimai. Sėkmės darbuose!

2019-07-31, 00:29 | 1

Nuostabus gydytojas. Atvykau dėl skausmo nestumo metu. Gydytojas nuramino, profesionaliai apžiūrėjo, paaiškino galimas skausmo priežastis, pasidalino asmeninė patirtimi ir atsakė į visus mano klausimus. Labai empatiskas, švelnus ir dėmesingas gydytojas ir man būtų begalinis džiaugsmas gimdyti pas tokį gydytoją.

2019-07-09, 16:16 | 1

Labai taktiškas, profesionalus gydytojas. Išsamiai viską paaiškino, nuramino, įvertino situaciją. Ačiū gydytojui už šiltą, žmogišką ir profesionalią konsultaciją. Labai rekomenduoju

2019-03-29, 11:01 | 1

Nuostabus gydytojas! Malonus, švelnus, mokantis nuraminti, empatiškas, gydytojas iš didžiosios raidės. Atsakė į visus kalusimus, viską išaiškino. Ačiū. Sėkmės Jums visur ir visada!

2019-01-06, 10:40 | 3

Gydytojas priėmė mano gimdymą.Tik geriausi atsiliepimai.Apžiūra buvo neskausminga, labai švelnus, taktiškas, mokantis nuteikti ir nuraminti. Viskas pavyko greitai ir sklandžiai.Po gimdymo sutvarkė greitai ir neskausmingai.
Ačiū jums Gydytojau už mano antrą dukrytę!!!
Sėkmės darbe!