Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Šakys, %

Išduota: 2017-07-18, Nr. MPL-22476, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2020-06-22, Nr. MPL-24581, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-08-09, 11:33 | Registruotas lankytojas 1

Atsiliepimą apie gydytoją rašau praėjus vos keletai valandų po gimdymo, nes noriu puikiomis emocijomis pasidalinti iš karto! Tokio idealaus gydytojo: ramaus, pasitikinčio savimi ir valdančio situaciją, kartu šmaikštaus ir rūpestingo, skiriančio dėmesio ir patarimų nesitikėjau sutikti gimdymo metu. Tikrai 100 proc rekomenduoju šį specialistą, labai teigiamą įspūdį paliko tiek man tiek mano vyrui dalyvavusiam gimdyme.

2020-08-01, 10:33 | Registruotas lankytojas 1

Ieškojau atsiliepimų apie šį gydytoją, bet jų buvo nedaug, nes gan neilgai dirba šį darbą. Todėl pasižadėjau parašyti komentarą pati :)
2020 liepos mėnesį man buvo numatytas trečias CP, tad labai pergyvenau ir, gali būti, net įžeidžiau mediką, savo nepasitikėjimu bei nepagrįstomis baimėmis.
Bet šis Medikas iš didžiosios M! Jaučiau palaikymą, ramybę, užtikrintumą. Ramino ir besišypsančios akys (tiesiogiai šypsenos įžvelgti neleido kaukė), laiku parodytas palaikymo kumštis ar pamerkta akis ;)
Linkiu ir kitoms tokios patirties.
Ačiū Mindaugui.
Giedrė

2020-01-19, 17:03 | Registruotas lankytojas 7

Labai žmogiškas, profesionalus, kompetentingas gydytojas. Puikiai suvaldė mano stresą, po kokių 5 minučių kabinete jaučiausi rami rami. Atsakė į visus klausimus - kantriai, aiškiai, paprastai. Bravo tokiems gydytojams.

2020-01-19, 17:03 | Registruotas lankytojas 7

2019-11-04, 17:59 | Registruotas lankytojas 1

Fantastiškas gydytojas - labai profesionalus ir išmanantis savo sritį. Mokantis labai šiltai komunikuoti ir pašalinti įtampą.

2019-10-16, 16:06 | Registruotas lankytojas 2

2019.10.08 gydytojas pasitiko mūsų mažąją dukrytę. Nespėjau gydytojui padėkoti už profesionalų darbą. Visą laiką jaučiausi saugi ir rami, nes buvau geriausiose rankose! Atsakingas, ramus, švelnus, su puikiu humoro jausmu, geros nuotaikos gydytojas! Jokio streso, įtampos, nerimo, tiesiog tobulai sukirta atmosfera gimdykloje :) Laimingos tos, kurios papuola pas šį gydytoją! Sėkmės darbuose!!!

2019-10-15, 20:21 | Registruotas lankytojas 2

Begalo esu dėkinga už visapusišką priežiūrą ir rūpestį. Visame mano pasimetime ir strese sugebėjo mane nuraminti. Kiek teko susidurti su gydytojais tokio malonaus, ramiai, kantriaim aiškiai kalbančio ir rūpestingo gydytojo sutikus nebuvau. Dėkoju ir linkiu sėkmės!
Giedrė V.

2019-10-14, 15:11 | Registruotas lankytojas 9

Malonus, draugiškas ir profesionalus gydytojas, nuramina, viską paaiškina, atsako į visus klausimas.

2019-10-12, 23:30 | Registruotas lankytojas 1

Pats geriausias daktaras kiek teko susidurti. Lankiausi gimdymo namuose, Antakalnyje kelis kartus Santariškėse, tačiau tik paskutiniu vizitu pakliuvau pas jį. Be galo malonus, švelnus, viską išsamiai paaiškino, nuramino. Labai rekomenduoju. Sėkmės jam darbuose. :)

Samanta

2019-08-03, 09:37 | Registruotas lankytojas 1

Atvažiavau dėl nejaučiamų vaikučio judesių. Gydytojas išsamiai apžiūrėjo, atsakė į visus rūpimus klausimus, nuramino. Labai malonus, švelnus ir geras gydytojas. Tik geriausi atsiliepimai. Sėkmės darbuose!

2019-07-31, 00:29 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas. Atvykau dėl skausmo nestumo metu. Gydytojas nuramino, profesionaliai apžiūrėjo, paaiškino galimas skausmo priežastis, pasidalino asmeninė patirtimi ir atsakė į visus mano klausimus. Labai empatiskas, švelnus ir dėmesingas gydytojas ir man būtų begalinis džiaugsmas gimdyti pas tokį gydytoją.

2019-07-09, 16:16 | Registruotas lankytojas 1

Labai taktiškas, profesionalus gydytojas. Išsamiai viską paaiškino, nuramino, įvertino situaciją. Ačiū gydytojui už šiltą, žmogišką ir profesionalią konsultaciją. Labai rekomenduoju

2019-03-29, 11:01 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas! Malonus, švelnus, mokantis nuraminti, empatiškas, gydytojas iš didžiosios raidės. Atsakė į visus kalusimus, viską išaiškino. Ačiū. Sėkmės Jums visur ir visada!

2019-01-06, 10:40 | Registruotas lankytojas 11

Gydytojas priėmė mano gimdymą.Tik geriausi atsiliepimai.Apžiūra buvo neskausminga, labai švelnus, taktiškas, mokantis nuteikti ir nuraminti. Viskas pavyko greitai ir sklandžiai.Po gimdymo sutvarkė greitai ir neskausmingai.
Ačiū jums Gydytojau už mano antrą dukrytę!!!
Sėkmės darbe!