Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Šakys, %

RENMEDA, medicinos centras

Išduota: 2017-07-18, Nr. MPL-22476, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2020-06-22, Nr. MPL-24581, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

RENMEDA, medicinos centras
2021-10-19, 13:33 | Registruotas lankytojas 2

Prisidedu prie visų teigiamų komemtarų!
Nesu sutikus šiltesnio, rūpestingesnio, nuoširdžiau savo tikrai nelengvą darbą mylinčio profesionalo!
Gimdymas nesiklostė taip sklandžiai, kaip tikėtasi, gydytojas priėmė visus reikiamus sprendimus, buvo atlikta cezario operacija. Viską papasakoja paprastai ir aiškiai, atsako į visus klausimus.
Visoms rekomenduoju, nes tokiomis akimirkomis reikia jaustis kuo ramiau ir gauti visus atsakymus bei jausti pasitikėjimą gydytoju. ????

2021-10-19, 13:32 | Registruotas lankytojas 2

Prisidedu prie visų teigiamų komemtarų!

2021-10-19, 07:47 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabus gydytojas. Puikiai išmano savo darbą. Atliko Cezario pjūvį, po kurio viskas labai šauniai sugijo. Jaučiasi, jog rūpinasi savo pacientais. Atsako į visus rūpimus klausimus. Žodžiu gydytojas iš pašaukimo, tikras profesionalas.

2021-10-09, 11:44 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionalus, rupestingas, supratingas, zmogiskas gydytojas. Nepaprastai ačiū jam, jog padejo ateiti i pasauli musu mazylei, nors gimdymas nebuvo is lengvuju. Tikrai rekomenduoju.

2021-09-27, 23:43 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus nuostabus gydytojas, kuris išgelbėjo mūsų mažylę komplikuoto gimdymo metu. Skyrė daug dėmesio, kantriai ir maloniai viską paaiškino. Po gimdymo teiravosi, kaip vyksta gijimas, domėjosi naujagime, tėčio būsena. Tik geriausi atsiliepimai!!!

2021-09-10, 00:41 | Registruotas lankytojas 6

Mindaugą Šakį pirmą kartą pamačiau atvykusi gimdyti. Geresnio gydytojo sau palinketi negalėjau. Gimdyti buvo lengva. Ačiū jums!!! Su juo dirbo tikros profesionales akušerės. Nemeilikavo, bet dėmesingai išklausė, taikliai davė pastabas, jo deka koncentravausi ne į skausmą. Laiku ir vietoje patarė kaip lengviau iškvėpuoti saremius. Jaučiausi kaip niekada saugi. Neleido panikuoti.
Niekada anksčiau nesu mąsčiusi, kad reiktų atsidėkoti gydytojui, bet šįsyk tikrai būčiau jam atsidėkojusi jei būtų galima. Pirmą kartą sutikau tokį gydytoją. Visoms rekomenduoju. Jei gimdysiu dar sykį, tai tik pas jį.

2021-09-02, 07:52 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus,profesionalus,malonus ir labai šiltas,žmogiškas gydytojas. Vien geriausi žodžiai šiam puikiam žmogui,džiaugiuosi,kad Utena turi toki profesionalą visomis prasmėmis.

2021-08-24, 23:02 | Registruotas lankytojas 3

Paliko puikų įspūdį gimdymo metu. Atrodė labai profesionalus ir maloniai bendraujantis. Skyrė daug dėmesio ir atsakė į visus klausimus. Ačiū!

2021-08-24, 20:24 | Registruotas lankytojas 2

Noriu nuoširdžiai padėkoti šiam gydytojui visos mūsų šeimos vardu, nes į gyvenimą padėjo ateiti mūsų pirmagymiui! Kai mane prižiūrintis gydytojas išvyko atostogų, M.Šakys apsiėmė prižiūrėti paskutines mano nėštumo savaites, leido jam skambinti bet kuriuo paros metu, jei kas būtų ne taip, o kai prasidėjo gimdymas padarė viską, kas jausčiausi rami ir skausmas būtų kuo mažesnis. Kaip kažkas jau sakė, toks vaizdas, kad tai gydytojas “nuo Dievo”, taip pat labai maloniai bendrauja, puikus humoro jausmas, nėra jokio nepatogumo jausmo - galima bendrauti kaip su sau lygiu. Jei tik galite, rinkitės šį gydytoją - tikrai nesigailėsite!

2021-08-24, 19:34 | Registruotas lankytojas 8

Tobulas daktaras visom prasmėm ❤️

2021-08-04, 19:42 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras gydytojas, rekomenduoju!!!

2021-08-04, 19:42 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras gydytojas, rekomenduoju!!!

2021-07-26, 11:19 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas nuo Dievo !
Tikras profesionalas, malonus bendravimas, rupestingas požiuris i pacienta.
Labai dėkingi už sunaus gimima - ir gebejima skubiai priimti reikiamus sprendimus esant komplikacijom :)

2021-07-20, 11:04 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus gydytojas ir tikras profesionalas. Geresnio gydytojo priimti gimdymo sau negalėjau palinkėti. Viską išsamiai ir suprantamai paaiškino, atsakė į visus klausimus, įkvėpė pasitikėjimo ir jėgų, sklandžiai priėmė gimdymą. Be to, labai malonus ir palaikantis, ko kartais vis dar pasigendu gydymo įstaigose. Nuoširdžiausios rekomendacijos!

2021-06-10, 19:04 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, rupestingas, malonus. Tikrai kaip sakoma gydytojas nuo Dievo :) Labai aciu jam uz dukrytes gimimo priemima, juvelyrini cezario pjuvi ir visokeriopa pagalba, ir demesi.

2021-06-03, 17:08 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus, profesionalus, be galo malonus gydytojas! Tik jo dėka gymdimas praėjo sklandžiai, greitai, jaukioje aplinkoje! Jaučiuosi kaip Dievo apdovanota gimdymui būtent pas jį! Be galo esu laiminga, kad teko pas jį gimdyti mūsų pirmąjį vaikelį! Ačiū Jums daktare, už jūsų rūpestį, profesionalumą, Jūs žmogus iš didžiosios raidės!

2021-06-03, 11:22 | Registruotas lankytojas 1

Šis gyditojas priėmė gimimą. Buvo labai profesionalus, malonus ir tikrai likau labai patenkinta. Tikrai rekomenduoju!

2021-06-02, 18:22 | Registruotas lankytojas 5

Tiesiog nuostabus gydytojas, be galo džiaugiuosi, jog būtent jis priėmė gimdymą, viską atliko kuo profesionaliausiai, nesitikėjau, kad gimdymas praeis taip sklandžiai, visa tai tik gydytojo Mindaugo dėka!!!

2021-05-26, 17:15 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi jog turėjau galimybę gimdyti per jo pamainą Antakalnio gimdymo namuose. Tokio nuoširdaus gydytojo dar neteko sutikti, labai užmotyvuoja, nuoširdžiai bendrauja. Gimdymas buvo su šypsena. Nuoširdus AČIŪ už rūpestingumą, palaikymą ir pagalbą ateiti į pasaulį naujai gyvybei.

2021-05-04, 12:36 | Registruotas lankytojas 1

Patys geriausi atsiliepimai. Esu dėkinga už profesionalumą, už empatiją ir bendravimą gimdymo metu ir po jo. Kažką tikrai ypatingo spinduliuojantis žmogus ir specialistas. :)

2021-04-29, 11:24 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas! Tik jo pagalba pagimdziau pati, nors pries tai buvo cp, manimi tikejo labiau, negu as pati savimi tikejau. 100 kartu aciu! Gydytojas is didziosios raides.

2021-04-26, 17:41 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus gydytojas, kurio dėka supame savo pirmagimę. Ačiū Jums už kantrybę, rūpestį, bei sveiką humorą! :)

2021-04-26, 17:41 | Registruotas lankytojas 3

2021-04-15, 08:49 | Registruotas lankytojas 1

Pats nuostabiausias gydytojas kurio pagalba greitai ir ne skausmingai atėjo mūsų dukrytė į šį pasaulį. Visoms rekomenduoju. Gydytojui esu begalo dėkinga. Ačiū Jums.

2021-03-24, 15:43 | Registruotas lankytojas 2

Labai malonus ir rūpestingas gydytojas priėmęs mūsų pirmagymę. Laisvo stiliaus nespaudžiantis į rėmus. Viską išsamiai paaiškina, kantrus bei supratingas. Didelis ačiū Jums. Gimdymas buvo daug paprastesnis su tokiu gydytoju!

2021-03-24, 15:42 | Registruotas lankytojas 2

2021-02-14, 10:53 | Registruotas lankytojas 1

Labai ačiū gydytojui už sklandžią gimdymo priežiūrą ir palaikymą paskutinėmis minutėmis prieš gimstant mažylei ir pagalbą jai gimstant! Labai profesionalus, draugiškas, palaikantis gydytojas! Ačiū labai!

2021-02-01, 12:16 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas dėmesingas, korektiškas, puikus specialistas ir psichologas, nuoširdžiai domisi paciento sveikata. Daugiau tokių gydytojų!

2021-01-17, 18:42 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai laiminga, kad mano pirmagimis išvydo pasaulį prižiūrint šiam gydytojui. Pačios geriausios ir nuoširdžiausios rekomendacijos. Labai dėmesingas, supratingas,profesionalus daktaras. Įsiklauso į gimdyvių prašymus, pataria, paaiškina... Atrodo supranta gimdyvių baimes, skausmus. Esant reikalui ir pašmaikštauja :) Tik geriausi atsiliepimai!

2021-01-15, 21:38 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gyditojas, labai ačiū❤️

2020-11-04, 18:33 | Registruotas lankytojas 2

Teko gimdyti pas šį gydytoją. Tik geriausi atsiliepimai - profesionalus, konkretus, maloniai bendrauja, moka palaikyti, prireikus greitai reaguoja. Taip pat turi puikų humoro jausmą. Labai džiaugiuosi, kad pakliuvau į jo pamainą.

2020-11-01, 18:35 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabus gydytojas, išsamiai atsakė į visus klausimus, patarė, kaip išvengti tam tikrų problemų, labai profesionaliai ir dalykiškai bendravo, tuo pačiu tikrai žmogiškai žiūri į nėščias pacientes ir jų baimes. Kad tik kuo daugiau tokių šaunių gydytojų rinktųsi šį darbą! Sėkmės ir dar kartą ačiū!

2020-10-27, 08:34 | Registruotas lankytojas 1

Niekada nesu sutikusi geriausio akušerio-ginekologo

2020-10-04, 21:08 | Registruotas lankytojas 1

Pats geriausias sutiktas gydytojas. Aciu Jums!

2020-08-09, 08:33 | Registruotas lankytojas 1

Atsiliepimą apie gydytoją rašau praėjus vos keletai valandų po gimdymo, nes noriu puikiomis emocijomis pasidalinti iš karto! Tokio idealaus gydytojo: ramaus, pasitikinčio savimi ir valdančio situaciją, kartu šmaikštaus ir rūpestingo, skiriančio dėmesio ir patarimų nesitikėjau sutikti gimdymo metu. Tikrai 100 proc rekomenduoju šį specialistą, labai teigiamą įspūdį paliko tiek man tiek mano vyrui dalyvavusiam gimdyme.

2020-08-01, 07:33 | Registruotas lankytojas 5

Ieškojau atsiliepimų apie šį gydytoją, bet jų buvo nedaug, nes gan neilgai dirba šį darbą. Todėl pasižadėjau parašyti komentarą pati :)
2020 liepos mėnesį man buvo numatytas trečias CP, tad labai pergyvenau ir, gali būti, net įžeidžiau mediką, savo nepasitikėjimu bei nepagrįstomis baimėmis.
Bet šis Medikas iš didžiosios M! Jaučiau palaikymą, ramybę, užtikrintumą. Ramino ir besišypsančios akys (tiesiogiai šypsenos įžvelgti neleido kaukė), laiku parodytas palaikymo kumštis ar pamerkta akis ;)
Linkiu ir kitoms tokios patirties.
Ačiū Mindaugui.
Giedrė

2020-01-19, 15:03 | Registruotas lankytojas 11

Labai žmogiškas, profesionalus, kompetentingas gydytojas. Puikiai suvaldė mano stresą, po kokių 5 minučių kabinete jaučiausi rami rami. Atsakė į visus klausimus - kantriai, aiškiai, paprastai. Bravo tokiems gydytojams.

2020-01-19, 15:03 | Registruotas lankytojas 11

2019-11-04, 15:59 | Registruotas lankytojas 1

Fantastiškas gydytojas - labai profesionalus ir išmanantis savo sritį. Mokantis labai šiltai komunikuoti ir pašalinti įtampą.

2019-10-16, 13:06 | Registruotas lankytojas 3

2019.10.08 gydytojas pasitiko mūsų mažąją dukrytę. Nespėjau gydytojui padėkoti už profesionalų darbą. Visą laiką jaučiausi saugi ir rami, nes buvau geriausiose rankose! Atsakingas, ramus, švelnus, su puikiu humoro jausmu, geros nuotaikos gydytojas! Jokio streso, įtampos, nerimo, tiesiog tobulai sukirta atmosfera gimdykloje :) Laimingos tos, kurios papuola pas šį gydytoją! Sėkmės darbuose!!!

2019-10-15, 17:21 | Registruotas lankytojas 2

Begalo esu dėkinga už visapusišką priežiūrą ir rūpestį. Visame mano pasimetime ir strese sugebėjo mane nuraminti. Kiek teko susidurti su gydytojais tokio malonaus, ramiai, kantriaim aiškiai kalbančio ir rūpestingo gydytojo sutikus nebuvau. Dėkoju ir linkiu sėkmės!
Giedrė V.

2019-10-14, 12:11 | Registruotas lankytojas 10

Malonus, draugiškas ir profesionalus gydytojas, nuramina, viską paaiškina, atsako į visus klausimas.

2019-10-12, 20:30 | Registruotas lankytojas 2

Pats geriausias daktaras kiek teko susidurti. Lankiausi gimdymo namuose, Antakalnyje kelis kartus Santariškėse, tačiau tik paskutiniu vizitu pakliuvau pas jį. Be galo malonus, švelnus, viską išsamiai paaiškino, nuramino. Labai rekomenduoju. Sėkmės jam darbuose. :)

Samanta

2019-08-03, 06:37 | Registruotas lankytojas 2

Atvažiavau dėl nejaučiamų vaikučio judesių. Gydytojas išsamiai apžiūrėjo, atsakė į visus rūpimus klausimus, nuramino. Labai malonus, švelnus ir geras gydytojas. Tik geriausi atsiliepimai. Sėkmės darbuose!

2019-07-30, 21:29 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas. Atvykau dėl skausmo nestumo metu. Gydytojas nuramino, profesionaliai apžiūrėjo, paaiškino galimas skausmo priežastis, pasidalino asmeninė patirtimi ir atsakė į visus mano klausimus. Labai empatiskas, švelnus ir dėmesingas gydytojas ir man būtų begalinis džiaugsmas gimdyti pas tokį gydytoją.

2019-07-09, 13:16 | Registruotas lankytojas 1

Labai taktiškas, profesionalus gydytojas. Išsamiai viską paaiškino, nuramino, įvertino situaciją. Ačiū gydytojui už šiltą, žmogišką ir profesionalią konsultaciją. Labai rekomenduoju

2019-03-29, 09:01 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas! Malonus, švelnus, mokantis nuraminti, empatiškas, gydytojas iš didžiosios raidės. Atsakė į visus kalusimus, viską išaiškino. Ačiū. Sėkmės Jums visur ir visada!

2019-01-06, 08:40 | Registruotas lankytojas 11

Gydytojas priėmė mano gimdymą.Tik geriausi atsiliepimai.Apžiūra buvo neskausminga, labai švelnus, taktiškas, mokantis nuteikti ir nuraminti. Viskas pavyko greitai ir sklandžiai.Po gimdymo sutvarkė greitai ir neskausmingai.
Ačiū jums Gydytojau už mano antrą dukrytę!!!
Sėkmės darbe!