Išduota: 2008-06-25, Nr. MPL-10935, Galiojanti

Išduota: 2006-09-04, Nr. MPL-08579, Panaikinta

Rusakevičiūtė Indrė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Rusakevičiūtė Indrė?

Nėra įvertinimų

Internete apie Rusakevičiūtė Indrė:(Beta)

Antibiotikai prašo mūsų pagalbos - DELFI

Indrė Rusakevičiūtė, „Gydos“ šeimos gydytoja,. gyda.lt. 2010 m. lapkričio 15 d. 00
:00. Nuo tada, kai 1928 m. buvo išrastas penicilinas, antibiotikai daugelį metų yra
patikimi gydytojo pagalbininkai - padeda gydyti sunkiausias ligas. Bet dabar
dažnai girdime, kad šie vaistai kartais tampa bejėgiais. Taip yra todėl, kad ...

Antibiotikai prašo mūsų pagalbos - DELFI

Antibiotikai prašo mūsų pagalbos. (4). Indrė Rusakevičiūtė, „Gydos“ šeimos
gydytoja,. gyda.lt. 2010 m. lapkričio 15 d. 00:00. Nuo tada, kai 1928 m. buvo
išrastas penicilinas, antibiotikai daugelį metų yra patikimi gydytojo pagalbininkai
- padeda gydyti sunkiausias ligas. Bet dabar dažnai girdime, kad šie vaistai
kartais tampa ...

2016-06-01, 14:20 | IP: 195.182.88.203 Kas parašė?

Labai gera gydytoja, atidi. Pas ją ateidavau išsirašyti vaistų, kol neišėjo į dekretą. Mano dukra irgi pas ją ateidavo, kai susirgdavo. Nei ten reikėdavo laukti eilėse, nei ką.

2015-05-19, 17:22 | IP: 193.219.87.21 Kas parašė?

Profesionali. Esame užsirašę visa šeima. Apžiūra visada trunka trumpai, nesugaištu laiko. Nekelia bereikalingo streso - nuramina, kad čia nieko tokio, kai nieko blogo neranda. Įtardama ką nors, siunčia pas specialistus, visos įtartos ligos iki šiol pasitvirtino.

2014-07-24, 14:23 | IP: 46.251.54.94 Kas parašė?

Gera, konkreti gydytoja. Visada padaro kraujo tyrimus.
Be problemu israso siuntimus.
Esant reikalui visada itrepia i grafika ir priima konsultacijai.
Noriai konsultuoja telefonu.
Nekisa antibiotiku ar tepaliuku.
Esu uzrasius abu vaikus.

2014-07-24, 13:55 | IP: 46.251.54.94 Kas parašė?

Kontreti maloni gydytoja.
Reikalui esant visada skiria kraujo tyrima.
Nekisa antibiotiku.
Esant nors menkiausiam itarimui, lengvai israso siuntimus.
Visada priima ir noriai konsultuoja telefonu.

2013-08-26, 15:30 | IP: 78.60.178.64 Kas parašė?

Nieko blogiau gyvenime nesu patyrus. Pas gydytojus retai vaikštau ir einu tik tada kai labai reikia, dėl to užsiregistravus esu į šią įstaigą su mintim, kad kai bus blogai galėsiu kreiptis, o pasirodo NE. Jei paskambini į registratūrą tai laiko dviem dienom į priekį niekada nebūna, o nedarbingumo juk negali laukt. Taigi teko nuvykti neužsirašius ir tai buvo žiauriausia ką esu per gyvenimą patyrus. Kad gydytoją rėktų kaip žvėris ant nėščios moters, reikia turėt ir sąžinės ir gėdos. Negalėjau nei pasikonsultuot, pamiršau net ką skauda ir ko norėjau, šitokio nemandagumo ir nepagarbos nesu mačius, nesu paauglė ir visgi esu jų klientas juk tai privatūs sveikatos namai ir šitoks požiūris. Beje nei vieno žmogaus nebuvo laukiančio nei prieš mane nei po manęs.

2013-04-12, 17:52 | IP: 78.56.241.152 Kas parašė?

Ėjau dėl akademinių atostogų. Problemų nebuvo, pažymą sutvarkė greitai, atliko bendrus tyrimus, nes turėjau šiokių tokių nusiskundimų (man jie truputį kėlė nerimą). Taip pat parekomendavo apsilankyt pas psichologą. Įspūdis toks - nei tu sergi, nei ką, pamaudimai, diegliukai yra labai normalu, pasijutau kaltai, nes pasirodė, kad ieškau ligų. Dėl skubėjimo pritariu anksčiau išsakytam komentarui - jauti jog atėjęs pas gydytoją iš jo gauni gal 20% jo atidumo ir susitelkimo, dėmesio apskritai, gal kažkam ir geriau taip, bet man, asmeniškai, rūpestingumas priimtinesnis. Bet gal toks žmogaus bendravimo stilius, o gal todėl, kad patirties dar nedaug

2013-01-08, 10:23 | IP: 77.240.250.60 Kas parašė?

Puiki gydytoja, neabejinga, jauna bet del to matau tik pliusus, nes nuolat tobuleja, t.y. domisi, mokosi. Nebruka nereikalingu vaistu, visada rekomenduoja kitus specialistus, duoda visus siuntimus, visada gali pasikonsultuoti, kad ir telefonu.

2012-10-26, 12:34 | IP: 79.132.190.188 Kas parašė?

Mielas, nekonfliktiškas žmogus, paprašyta išrašo siuntimus pas specialistus. Paprastai bendravimas vyksta tik kelias minutes - į detales nesigilinama. Kartais duoda suprasti, jog ieškai ligų ir lankaisi per dažnai. Kai ateini su specialisto jau patvirtinta diagnoze, teisinasi, kad šeimos gydytoja tokių ligų pati nustatyti ir negali. Kita vertus, turbūt ir nereikia iš šeimos gydytojų daugiau reikalauti. Dirba kaip gera dispečerė ir tiek. Dovanų niekada nenešiojau - galbūt po jų ji dirba kitaip.

2012-09-01, 19:50 | IP: 79.132.181.157 Kas parašė?

Puiki šeimos gydytoja, reaktyviai reaguoja į problemas, atidžiai apžiūri. Išklauso nusiskundimus, rūpinasi visapusiška sveikata, iniciatyvi. Visada priima skubiu atveju. Perspektyvi gydytoja. Labai dėkinga gydytojai už rūpestį ir pozityvumą!

2012-07-20, 12:41 | IP: 88.119.11.91 Kas parašė?

Labai gera gydytoja, profesionali ir maloni :)

2011-08-16, 17:27 | IP: 78.56.250.59 Kas parašė?

Super, tik geri žodžiai apie ją :)

2010-12-04, 10:35 | IP: 213.164.98.22 Kas parašė?

Itin aktyvi, rūpestinga, siekianti tobulėti jauna gydytoja. Šiek tiek paviršutiniška, skubotai nustato diagnozes. Trūksta patirties ir/ar analitinių sugebėjimų.