Pacientai, kurie rekomenduoja Edita Marinskienė, %

Išduota: 2007-06-14, Nr. MPL-09310, Galiojanti

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2009-05-27, Nr. MPL-14731, Galiojanti

2019-04-11, 17:31 | 1

Gydytoja elgėsi labai nemandagiai. Neatliko jokios pirminės apžiūros, net nežiūrėjo į mano pusę. Gydytoja paklausė klausimo, į kurį neužteko atsakyti tik taip arba ne, pradėjus man pasakoti, gydytoja teigė, jog ne to manęs klausė, jog mes nesusišnekame ir daugiau nebesiklausė. Į mano atvejį gilintąsi nebuvo. Niekada nebegrįžčiau ir savo aplinkos žmonėms nerekomenduočiau.

2019-02-05, 16:45 | 1

Nerekomenduociau sios gydytojos del neatidumo pacientui, nepakele akiu i pacienta, neatsake i klausimus, ignoravo, buvo nemaloni ir grubi. Stebiuosi paskaicius kitu gerus komentarus,negaleciau taip pat atsiliepti apie sia gydytoja. Nepaaiskina nieko, sesele buvo priesingybe daktarei,retas atvejis mano patirty,kad sesele butu atidesne.

2018-01-25, 13:34 | 7

Ne pati maloniausia gydytoja, net nepakelia akių pažiūrėti į pacientą. Kai atvykau ir pasakiau, kad norėčiau išsitirti hormonus, tai pasakė, kad mano norų čia niekas nepaisys ir darys, ką turi. Atvykus antrą kartą trumpai pakomentavo tyrimus, viskas ,,norma'' ir liepė problemos sprendimo ieškoti pas kitus specialistus. Gal tiesiog žmogus konkretus ir šaltas, bet norėtųsi daugiau dėmesio pacientui, juk ne ant konvejerio važiuojam, kiekvienam individualūs atvejai..

2017-01-17, 15:33 | IP: *.*.*.*
2016-06-28, 13:26 | IP: 88.119.142.228