Pacientai, kurie rekomenduoja Edita Marinskienė, %

Išduota: 2007-06-14, Nr. MPL-09310, Galiojanti

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2009-05-27, Nr. MPL-14731, Galiojanti

2020-03-16, 21:03 | 2

Pirmais vizitais gydytoja buvo mandagi, paaiškindavo apie ligą. Kuo toliau, tuo situacija vis blogėjo ir paskutiniais vizitais tapo visiškai nemandagi. Nustačius problemą, liepė gerti vaistus po 0,5 tabl. Po kelių mėnesių pakartojus tyrimą, rezultatai buvo prasti, todėl sugalvojo nuo 0,5tabl. iškart padidinti po 1,5tabl. (nors didinama turėtų būti po truputį) ir paklausus, ar neužtektų po 1 tabl. gerti, o ne po 1,5 tabl., nemandagiai apšaukė, dar bandžiau paklausti apie savo ligą, bet atidarė duris ir išvijo. Po pusės metų liepė sugrįžti pakartoti tyrimą, bet nebuvo minėjus, kad vaistų negalima nutraukti, lyg tai savaime suprantamas dalykas, o kompensuojami vaistai buvo tik pusei metų parašyti, šeimos gydytoja ir išrašė tik pusei metų, nes daugiau rašyti neturi teisės, tad pamaniau, jog po pusės metų gėrimo, kai jau pasibaigė vaistai, padarys tyrimą, ir jei reikės, iš naujo parašys vaistų, todėl pavartojus vaistus pusę metų atvykau pakartoti tyrimo. Gydytoja, sužinojus, kad buvo nutrauktas vaistų vartojimas, liko labai nepatenkinta, galiausiai pasakė, kad čia buvo nesusišnekėjimas tarp mūsų abiejų ir nedarė tyrimų, liepė gerti toliau, tačiau šį kartą, net neatlikus tyrimų, jau susigalvojo, kad gerčiau po 1 tabl. Žodžiu, pusę metų nuodinausi vaistų padidinta doze be jokio pagrindo... Tikrai nerekomenduoju šios gydytojos...

2020-03-14, 08:13 | 3

Gydytoja maloni, išklausė mane ir įsigilino į problemas, padarė visus reikiamus tyrimus. Rekomenduočiau savo artimiesiems :)

2019-04-11, 17:31 | 1

Gydytoja elgėsi labai nemandagiai. Neatliko jokios pirminės apžiūros, net nežiūrėjo į mano pusę. Gydytoja paklausė klausimo, į kurį neužteko atsakyti tik taip arba ne, pradėjus man pasakoti, gydytoja teigė, jog ne to manęs klausė, jog mes nesusišnekame ir daugiau nebesiklausė. Į mano atvejį gilintąsi nebuvo. Niekada nebegrįžčiau ir savo aplinkos žmonėms nerekomenduočiau.

2019-02-05, 16:45 | 1

Nerekomenduociau sios gydytojos del neatidumo pacientui, nepakele akiu i pacienta, neatsake i klausimus, ignoravo, buvo nemaloni ir grubi. Stebiuosi paskaicius kitu gerus komentarus,negaleciau taip pat atsiliepti apie sia gydytoja. Nepaaiskina nieko, sesele buvo priesingybe daktarei,retas atvejis mano patirty,kad sesele butu atidesne.

2018-01-25, 13:34 | 8

Ne pati maloniausia gydytoja, net nepakelia akių pažiūrėti į pacientą. Kai atvykau ir pasakiau, kad norėčiau išsitirti hormonus, tai pasakė, kad mano norų čia niekas nepaisys ir darys, ką turi. Atvykus antrą kartą trumpai pakomentavo tyrimus, viskas ,,norma'' ir liepė problemos sprendimo ieškoti pas kitus specialistus. Gal tiesiog žmogus konkretus ir šaltas, bet norėtųsi daugiau dėmesio pacientui, juk ne ant konvejerio važiuojam, kiekvienam individualūs atvejai..

2017-01-17, 15:33 | IP: *.*.*.*
2016-06-28, 13:26 | IP: 88.119.142.228

puiki specialiste, maloni

2016-05-31, 17:48 | IP: *.*.*.*
2016-03-28, 10:37 | IP: 84.46.248.127

2016-03-23 lankiausi pas gydytoją E. Marinskienę, man labai patiko jos konkretus ir aiškus išdėstymas susidariusiai sveikatos problemai. Ačiū.

2016-02-02, 14:46 | IP: *.*.*.*
2015-05-15, 11:14 | IP: 88.119.252.22

Esu patenkinta ir sveika daktares deka

2014-09-04, 15:44 | IP: *.*.*.*

2014-01-13, 20:23 | IP: 188.69.198.72

Lankiausi antra karta, teisingai nustate diagnoze, labai pagerejo sveikata, bet gydytis reikes ir toliau.Didelis Jums aciu Daktare.

2013-10-30, 19:32 | IP: 188.69.225.30

konsultacija konkreti, profesionali, gydytoja taktiska, apie liga aiskina ligoniui suprantamais terminais. Rekomenduoju visiems. ispudis geras.

2013-10-25, 18:41 | IP: 78.57.190.200

Noriu padekoti siai nuostabiai gydytojai uz malonu ,greita priemima,padarytus tyrimus,issamius atsakymus.Tai gydytoja,kuri viska daro kad pacientui galetu padeti.Aciu.Tuo paciu dekoju ir sesutei uz silta benrdavima.