Pacientai, kurie rekomenduoja Irmantė Bubnienė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-12-30, Nr. MPL-05477, Panaikinta

Išduota: 2005-03-23, Nr. MPL-06570, Galiojanti

Bubnienė Irmantė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Bubnienė Irmantė?

2020-02-02, 13:29 | 1

Gydytoją I. Bubnienę man rekomendavo pažįstama. Vis galvojau ar verta apsilankyti pas ją, nes kažkaip nelabai tikejau tuo folio metodu... Bet po vizito supratau, kad klydau, nes tirdama gydytoja nustatė mano sveikatos problemas, apie kurias net neužsiminiau vizito metu. O tai mane tikrai nustebino. Po kelių mėnesių suvartojus paskirtus vaistus, mano savijauta pradėjo gerėti. Ir kraujo spaudimas pradėjo tvarkytis ir miego kobybe pagerejo, ir jaučiuosi kur kas gyvybingesne!

2020-01-08, 11:24 | 1

Na pasiskaicius komentarus susidaro vienas ispudis, arba kazkas labai pasistenge smeizti, arba tai tiesa. Tai nusprendziau apsilankyti, atlikti tyrima. Kadngi lankiausi vasaros pabaigoje ir norejau sugerti pirmiausia paskirtus papildus, o tada palikti atsiliepima. Pirmas ispudis - labai siuolaikiska gydytoja. Man patiko, kad ji yra naturopate, nes pati labai domiuosi tuo. Ejau nu nuovargio klausimais, isbandziusi daugyybe reklamu prisiskaicius papildu. Kraujo tyrimai buvo geri. Man patare atsinesti vartojamus papildus. Tai likau tikrai susinervinusi, kad tiek pinigu isleidau bereikalingiems papildams, nors jie man visiskai netiko (folio aparatu ten lyg tikrino). Praejus tyrimui ir isgerus paskirtus kelis papildus - jauciuosi kaip naujai gimus. Kas dar labai patiko, kad pakonsultavo del vaiko. Konrkeciau del virskinimo, odos problemu ir patare naudoti visai kitus preparatus. Viskas vyko labai artimai ir draugiskoje atmosferoje. Tikrai likau patenkinta ir apsilankysiu dar karta tiek as, tiek mano namiskiai ;) Todel kartais komentarai yra is pirsto lauzti

2018-11-26, 22:12 | 1

Nuostabi gydytoja. Pati užaugau jos priežiūroje , o dabar ir dukra pas ją lankosi.

2017-08-28, 18:33 | IP: *.*.*.*
2017-06-01, 05:04 | 2

Nerekomenduoju visiškai, nes turint kažkokių problemų bus siūlomi jos platinami papildai. Pakeičiau šią šeimos gydytoją ir dabar ramu dėl savo sveikatos.

2016-10-07, 17:27 | IP: 83.188.239.161

Gydytoja Irmante Bubniene, šiuolaikiška, aktyvi, inovatyvi ir atidi.Spinduliuoja ramybe,jos gydimo metodai puikus, gydytoja, kuri propoguoja sveika gyvensena ir homeopatinius vaistus. Betkokiu klausimu galima į ją kreiptis visada padeda.

2016-09-19, 18:22 | IP: *.*.*.*
2016-04-26, 17:28 | IP: *.*.*.*
2015-07-15, 16:41 | IP: *.*.*.*
2015-04-07, 21:31 | IP: 66.249.81.215

Puiki siuolaikiska gydytoja, profesionali ir atidi. Labai didelis pliusas, kad ilga laika buvusi pediatre puikiai gydo musu vaikucius. Visada maloniai konsultuoja ir telefonu po darbo, susirgus priema be talono.

2015-02-18, 11:07 | IP: 78.62.191.149

Pas Gyd. I. Bubnienę lankomės daug metų. Labai rūpestinga, profesionali, domisi pacientu ir visada priima susirgus.

2015-02-12, 22:47 | IP: *.*.*.*

2014-11-24, 12:57 | IP: *.*.*.*

2012-11-22, 11:05 | IP: 195.14.166.106

Gydytoja I.Bubnienė labai maloni,taktiška,profesionali.Išklausius mano negalavimus, paskyrė reikiamus tyrimus, nukreipė konsultacijai pas kitus gyd.specialistus. Aš labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią gydytoją.

2012-08-11, 20:39 | IP: *.*.*.*