Pacientai, kurie rekomenduoja Vilma Dženkevičiūtė, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2005-07-20, Nr. MPL-07239, Galiojanti

Dženkevičiūtė Vilma dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Dženkevičiūtė Vilma?

2016-12-12, 17:05 | IP: 78.56.92.208

Gydytoja išsamiai ir kantriai aiškino mano negalavimo priežastis, atliko keletą tyrimų, išrašė ne tik vaistus, bet ir pasiūlė keisti gyvensenos būdą, daugiau judėti, sportuoti. Pas gydytoją lankantis visada jauti tam tikrą jaudulį, bet šios gydytojos kabinete jaučiausi laisvai, buvau tikras, kad mano sveikata ji domisi ne iš pareigos. Linkiu jai sėkmės.
Gediminas Paviržis

2016-12-09, 21:13 | 2

Dėkoju gerb.GYDYTOJAI .Tai aukšto intelekto gyd. Puiki savo specialybės žinovė. Atidi žmogui. Konsultavo mano dukrą ir gydė vyrą. Lai ateinantys 2017 m. būna kupini džiaugsmo,darbinės sėkmės, šeimyninės laimės ir meilės. Irena Latvėnienė.

2016-11-15, 23:11 | IP: 78.60.77.104

Aukščiausio lygio profesionalė, kurios profesionalumas remiasi jautrumu kiekvieno nepažįstamo asmens būsenai.

2012-06-22, 08:17 | IP: *.*.*.*

2011-05-26, 09:04 | IP: *.*.*.*

2010-12-16, 10:42 | IP: 195.182.79.146

Dėkui Jums, gydytoja, už puikų konsultavimą ir tuo pačiu - už profesionalų rūpestį mano sveikata.
Sėkmės Jums darbuose.
Jonas, Pasvalys