Pacientai, kurie rekomenduoja Ernestas Frolovas, %

Išduota: 2018-08-17, Nr. MPL-23517, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Frolovas Ernestas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Frolovas Ernestas?

2021-07-14, 21:32 | Registruotas lankytojas 3

Labai atidžiai, kruopščiai apžiūrėjo, viską tiksliai paaiškino kas ir kaip. Mato jei esi "išsigandusi" ir pergyvenanti tai viską paaiškina ramiai. Manau tai svarbu kiekvienai kažkiek jautresnei merginai, nes puokiai moka nuramint, išklausyt ir patart.

2021-05-13, 18:54 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas!!! :)
Priėmė mane, kai lankiausi santaruose apžiūrai suėjus 40 nėštumo savaičių.
Labai malonus, detaliai ir aiškiai viską paaiškino, atsakė į klausimus :) atsižvelgė į norus ir poreikius :) labai atidus ir rūpestingas. Apžiūrėjo išsamiai ir nuoširdžiai! :)
Turi be galo geras rankas! ;)
Nejaučiau absoliučiai jokio diskomforto ar nemalonių pojūčių, kai apžiūrinėjo gimdos kaklelį (nors buvau girdėjus, kad daugeliui moterų tai nemaloni ar net skausminga procedūra). Bet aš visiškai nieko nepajutau. :)
Didelis dėkui šiam gydytojui! <3
Rekomenduoju 100%! ;)

2021-02-13, 23:52 | Registruotas lankytojas 3

Dėmesingas, atsakė į visus rūpimus klausimus.

2019-10-08, 04:17 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas. Priziurejo pries ir po operacijos. Praejus 2men jei kyla klausimu rasau zinute asmeniskai. Visad atsako. Tik geriausi atsiliepimai.

2019-07-28, 08:30 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdžiai dėkoju už kantrybę ir domėjimąsi prieš operaciją ir po. Šis gydytojas po operacijos nuoširdžiai domėjosi, kaip jaučiuosi, atkakliai lankė, o vykstant į namus buvau išlydėta su specialisto šypseną veide. Šis Gydytojas yra iš didžiosios raidės! Ačiū ačiū! Su malonumu, jeigu tik prireiktų, grįžčiau pas Jus!