Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Ramunė Kavaliauskaitė, %

Registracija čia ir dabar
Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika
Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2018-08-16, Nr. MPL-23511, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

98.6% Complete
4.9

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

100% Complete
5

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

100% Complete
5

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

100% Complete
5

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

98.6% Complete
4.9

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

98.5% Complete
4.9

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

100% Complete
5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika
Pacientų atsiliepimai
2023-05-19, 14:56 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali, maloni jauna gydytoja. Mes esame labai nuoširdžiai jai dėkingi, kad išgelbėjo inkstą po sunkios traumos.

2022-06-26, 13:25 | Registruotas lankytojas 1

Labai dėmesinga, išklausanti ir tikrai gilinosi į problemą. Puiki savo srities specialistė. Bet dar nuostabiau, kad ji labai žmogiška, empatiška ir nuoširdžiai rodo dėmesį. Labai rekomenduojam.

2022-01-30, 12:33 | Registruotas lankytojas 816

Šeimos Daktarė Edita svirsciute

2021-05-20, 17:29 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja, apžiūros metu matėsi, kad negali skirti daug laiko dėl didelės kitų pacientų eilės, tačiau vis tiek ši gydytoja skyrė papildomai laiko, kad atsakytų į visus klausimus. Nuostabi profesionalė!

2020-11-10, 18:30 | Registruotas lankytojas 2

Profesionali ir maloni gydytoja. Moka išaiškinti problemą bei operacijos eigą suprantamai, aiškiai ir sklandžiai, be to, rūpestingai domėjosi mano savijauta. Viskas pavyko puikiai. Tikrai rekomenduoju.

Dovilė

2020-09-14, 11:26 | Registruotas lankytojas 2

Tikras Gydytojas iš didžiosios raides. Pasistengsiu paaiškinti kodėl.
Sunku žodžiais apibūdinti tą skausmą, kai 10 mm skersmens akmuo tau užblokuoja inkstą. Naktį. Kai nuo skausmo tiesiog drebi, vemi ir skaičiuoji sekundes kada pagaliau tave pristatys i ligonines priimamąjį. Manau tai gali suprasti tik tie žmonės kurie serga (arba sirgo) inkstų akmenligė.
Pagal tokį scenarijų prasidėjo mano šeštadienis ankstu ryta Vilniaus Miesto Klinikinėje ligoninėje. Net nenoriu pagalvoti kaip galėtu pasibaigti visa situacija jeigu nepatekčiau pas Gydytoją Marių Anglicką ir Gydytoją rezidentą Ramunę Kavaliauskaitę. Žemai lenkiuosi Jiems bei visam  priimamojo bei urologijos skyriaus personalui kurie prisidėjo prie mano gydymo.
Profesionalumas ir empatija - šitais dviem žodžiais galima apibūdinti jų darbą. Iškart po atvykimo buvo nustatyta diagnoze, padarytas echoskopavimas, suleisti nuskausminamieji, EKG, kompiuterine tomograma, pastatyta lašeline.Ir visi šitie veiksmai ėjo vienas po kito tam kad man padėti. Paskui atliktas inksto stetnatvimas. Prieš operacija man viskas buvo smulkiai ir aiškiai suprantama kalba paaiškinta ka planuojama daryti ir kodėl.
Ačiū Jums už viska ką padarėte.
su pagarba.
Zbignev Obločinski

2020-04-26, 20:13 | Registruotas lankytojas 1

Pastaruoju metu mūsų medikai įvairiausiomis padėkomis tiesiog užversti. Visiems suprantama - šitokios pandemijos  laikas...Tik ar ne geriausia padėka būtų per tuos du mėnesius jau įgyvendintas vyriausybės žadėtasis atlyginimų padidinimas? Kol to nėra, noriu ir aš Medicinos darbuotojų dienos proga pasveikinti ir padėkoti Vilniaus universitetinės greitosios pagalbos ligoninės pirmojo chirurgijos skyriaus  gydytojai rezidentei RAMUNEI KAVALIAUSKAITEI. Per 25 ligoninėje po operacijos praleistas paras kasdien regėjau jos atsidavimą darbui, neapsimestinę atidą ligoniams, išsamų išaiškinimą kiekvienam apie jo ligos eigą, atsakymą į visus sergančiajam  rūpimus klausimus. Ir tai ne dėl daugelio pacientų  gydytojai  vis dar tebesiūlomos,,asmeninės  padėkos,, į kišenę.Mandagus, bet ryžtingas tokių "asmeninių padėkų" atsisakymas teikia viltį, kad jaunajai gydytojų kartai, medikų sąjūdžio nariams pavyks pakeisti sustabarėjusią sistemą.  Ačiū dar kartą.
Pagarbiai
Danutė Anuškevičienė