Pacientai, kurie rekomenduoja Ramunė Kavaliauskaitė, %

Išduota: 2018-08-16, Nr. MPL-23511, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kavaliauskaitė Ramunė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kavaliauskaitė Ramunė?

2020-09-14, 14:26 | Registruotas lankytojas 2

Tikras Gydytojas iš didžiosios raides. Pasistengsiu paaiškinti kodėl.
Sunku žodžiais apibūdinti tą skausmą, kai 10 mm skersmens akmuo tau užblokuoja inkstą. Naktį. Kai nuo skausmo tiesiog drebi, vemi ir skaičiuoji sekundes kada pagaliau tave pristatys i ligonines priimamąjį. Manau tai gali suprasti tik tie žmonės kurie serga (arba sirgo) inkstų akmenligė.
Pagal tokį scenarijų prasidėjo mano šeštadienis ankstu ryta Vilniaus Miesto Klinikinėje ligoninėje. Net nenoriu pagalvoti kaip galėtu pasibaigti visa situacija jeigu nepatekčiau pas Gydytoją Marių Anglicką ir Gydytoją rezidentą Ramunę Kavaliauskaitę. Žemai lenkiuosi Jiems bei visam  priimamojo bei urologijos skyriaus personalui kurie prisidėjo prie mano gydymo.
Profesionalumas ir empatija - šitais dviem žodžiais galima apibūdinti jų darbą. Iškart po atvykimo buvo nustatyta diagnoze, padarytas echoskopavimas, suleisti nuskausminamieji, EKG, kompiuterine tomograma, pastatyta lašeline.Ir visi šitie veiksmai ėjo vienas po kito tam kad man padėti. Paskui atliktas inksto stetnatvimas. Prieš operacija man viskas buvo smulkiai ir aiškiai suprantama kalba paaiškinta ka planuojama daryti ir kodėl.
Ačiū Jums už viska ką padarėte.
su pagarba.
Zbignev Obločinski

2020-04-26, 23:13 | Registruotas lankytojas 1

Pastaruoju metu mūsų medikai įvairiausiomis padėkomis tiesiog užversti. Visiems suprantama - šitokios pandemijos  laikas...Tik ar ne geriausia padėka būtų per tuos du mėnesius jau įgyvendintas vyriausybės žadėtasis atlyginimų padidinimas? Kol to nėra, noriu ir aš Medicinos darbuotojų dienos proga pasveikinti ir padėkoti Vilniaus universitetinės greitosios pagalbos ligoninės pirmojo chirurgijos skyriaus  gydytojai rezidentei RAMUNEI KAVALIAUSKAITEI. Per 25 ligoninėje po operacijos praleistas paras kasdien regėjau jos atsidavimą darbui, neapsimestinę atidą ligoniams, išsamų išaiškinimą kiekvienam apie jo ligos eigą, atsakymą į visus sergančiajam  rūpimus klausimus. Ir tai ne dėl daugelio pacientų  gydytojai  vis dar tebesiūlomos,,asmeninės  padėkos,, į kišenę.Mandagus, bet ryžtingas tokių "asmeninių padėkų" atsisakymas teikia viltį, kad jaunajai gydytojų kartai, medikų sąjūdžio nariams pavyks pakeisti sustabarėjusią sistemą.  Ačiū dar kartą.
Pagarbiai
Danutė Anuškevičienė