Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2009-01-23, Nr. MPL-12216, Galiojanti

Petružienė Jurga dirba šioje gydymo įstaigoje

2016-09-21, 11:21 | IP: 85.206.244.30

Nuostabi gydytoja ir nuostabus žmogus.profesionali,atidi ,švelni ,maloni.Rekomenduoju kitiems pacientams pas ją gydytis.
Genovaite

2016-09-21, 11:19 | IP: 85.206.244.30

Genovaite

2016-09-13, 10:59 | registruotas lankytojas

Užsiregistravome registratūroje dėl neįgalaus asmens vežimėlio pritaikymui. laukėme vizito pas gydytoją savaitę, tačiau patekus buvo pareikšta, kad turim eiti pas kitą reabilitologą, nes ji neapsiims mums "nustatyti indikacijas dėl vežimėlio pritaikymo" (gyd. Petrulaitienė). Pasakiau, kad nėra taip lengva "čiut ne ant kupros" atitempti neįgalųjį žmogų į polikliniką. Tada ji teikėsi paskambinti kitai gydytojai ir nukreipė pas ją. Kai pasakiau, kad registratūroje aš pasakiau, kad reikalinga reabilitologė dėl vežimelio pritaikymo ir mane nukrepė pas ją, gydytoja atsakė, kad tai jų vidaus reikalas kokia gydytoja išrašys. Tai kam reikalinga registratūra jei nežino kas darosi pas gydytoja specialistą ir kokia vedėj, jei negali savo skyriuje įsivęsti tvarkos? Tada atėjome pas nurodytą gydytoją Petružienė, už durų teko laukti neilgai, nes nebuvo praktiškai ligonių. Tik įėjus nustebino gydytojos pasakymas, kad gaišiname jos laiką. Toliau pasakė, kad reikia dar vieno specialsto išvados, nors turime visišką negalią, net nepasidomėjo kokia ligos diagnozė. pasakė, kad turim vežimėlį (kuris matėsi, kad visiškai sukiužęs ir mechaninis, kurį mums sunku valdyti, be kito žmogaus pagalbos negali būti valdomas) ir ko dar norim Ir išvarė tiesiog iš kabineto. Koks gydytojos požiūris į neįgalųjį žmogų; gaišinamas jos brangus laikas (nors tų ligonių pas ją kaip ir nėra), ko čia ieško (dar nori geresnio vežimėlio, tai duok kyšį, o ne norėk kažko)

Petružienė Jurga atsakė

Gydytojai reabilitologai brangiai kainuojančias technikos priemones (elektrinius vežimėlius, skuterius) skiria vadovaudamiesi LR socialinės apsaugos ir darbo ministro Įsakymais ir juose numatytais kriterijais. Suprantama, kad artimieji, slaugantys neįgalų žmogų yra pavargę ir pikti, todėl dažnai būna nusiteikę priešiškai ir viską interpretuoja savaip.

2016-06-01, 16:35 | IP: 82.135.206.15

miela, daktare. aciu uz konsultacija:) man geriau, o ir noras manksta daryti atsirado. sekmes jums. aldona mazokai proceduru, bet ne daktare kalta. bet eiles tai zveriskos, gerai kad manksta greiciausiai buvo

2013-09-30, 12:01 | IP: 78.62.241.140

Tiesiog profesionali,protinga,atidi,maloni,teisinga ir gera gydytoja.

2012-07-16, 08:41 | IP: 81.7.77.46

Labai profesionaliai ir nuoširdžiai atlieka savo darbą.Esu labai patenkintas turėdamas galimybę gydytis pas šią gydytoją, ąčių jai.

2012-06-27, 19:34 | IP: 78.62.241.140

labai gera specialiste,atidziai isklauso,apziuri,visada tiksliai paskiria proceduras,kurios man labai padeda.be profesionalumo,dar yra labai siltas zmogus.neapsisprendusiems siulyciau rinktis sia gydytoja.3

2011-12-16, 12:15 | IP: 195.182.73.33

pasiputusi, nemandagi, daugiau neisiu

2011-01-06, 15:05 | IP: 87.247.101.208

Apsilankem, daugiau aciu nenorim

2011-01-05, 07:04 | IP: 195.182.73.33

Na ypatingai susireikšminusi, nepaprastos arogancijos gydytoja. Lankemes tris kartus, paprastai sėdi "susuktu" veidu, pasisveikinti su pacientais taip pat būna sudėtinga. Manau gydytoja bendravimo įgudžius turėtų pasitobulinti etikos kursuose. Profesionalumo tai kaip ir nepastebėjau :( ... gal čia mano problema...