Pacientai, kurie rekomenduoja Darius Jauniškis, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00052, Galiojanti

Išduota: 2007-07-13, Nr. MPL-09637, Panaikinta

2019-05-27, 11:06 | 1

Labai kvalifikuotas, rūpestingas ir draugiškas gydytojas, tikras savo srities profesionalas.
Į gydytoją kreipiausi su riešo lūžiu. Po išsamios apžiūros ir konsultacijos buvo atlikta sudėtinga riešo artroskopija, riešas sutvirtintas metaliniais kaiščiais.
Esu labai patenkintas rezultatu, riešas buvo atstatytas ir pilnai sugijo savo vietoje.
Viso gydymo metu, tiek prieš operaciją, tiek po jos gydytojas rūpestingai konsultavo, domėjosi, bei buvo visada pasiekiamas esant papildomiems klausimams.
Vertinu 10/10.

2019-04-06, 13:23 | 2

Puikus plastikos chirurgas, neabejotinai juo pasitikiu, Rūpestingas, išklausantis, patariantis. Kuomet iškilo problemų pooperaciniame periode, nedelsiant paskyrė priėmimą kitoje klinikoje, kurioje tądien dirbo. Rekomendavau ne vienam savo pažįstamam.

2018-09-15, 13:26 | 1

Pas D.Jauniškį dariausi plastinę pilvo operaciją. Po 3 nėštumų turėjau nėščiosios pilvą su išsiskyrusia siena ir bambos išvarža. Gydytojo stebuklingos rankos ir kruopštus ilgas darbas padarė mano pilvą tobulą. Tobula siūlė. Tobula bamba. Prieš D.Jauniškį buvau konsultacijoje ne pas vieną Lietuvoje žinomą plastikos chirurgą. Bet ne visi norėjo ir galėjo padaryti pilną pilvo plastikos operaciją. Išskyrus Vitkų, bet jo kaina trigubai didesnė.
Rašau atsiliepimą būdama 5 diena po operacijos.
Linkiu Jums sėkmės ir daug klienčių!

2018-04-24, 23:31 | 2

Pas Dariu Jauniški dariau krutines didinimo operacija ir esu labiau negu patenkinta, tiek issamiom konsultacijom, tiek prieziura tiek idealiai atlikta operacija ir jos rezultatu. Tikrai ismanantis savo darba gydytojas.

2018-02-07, 13:28 | 1

Noriu padėkoti gydytojui Dariui Jauniškiui už puikiai atliktą rankos operaciją. Džiugu, kad dar yra tokių atsidavusių gydytojų, kaip JŪS. Jūs esat paprastas, nuoširdus, dėmesingas ir gerai, profesionaliai atliekantis savo darbą. Kad daugiau būtų gydytojų tokiu kaip JŪS.
Linkiu Jums visokeriopos sėkmės!
Vanda D. Vilnius

2017-07-27, 11:30 | 2

Puikus ir kaip gydytojas ir kaip žmogus,išmanantys puikiai savo darbą ir sugebantys išaiškinti taip kad širdyje pasidaro ramu ir nelieka baimės nei dėl operacijos nei dėl gydymo.Man darė krūtinės mažinimo operaciją,tai viskas pavyko puikiai.Labai dėkinga esu šiam gydytojui.Lietuvos medicinai tokie žmonės yra deimantai.

2017-04-01, 00:05 | IP: 78.62.15.68

Esu laaaabai dekinga daktarui Dariui. Jo deka pradejau nauja gyvenima. Jis yra gaktaras is dideles raides. Sekmes jam.

2017-03-06, 13:16 | IP: 83.188.244.59

Neisivaizduoju tobulesnio gydytojo ir zmogaus! Labai nuosirdus, rupestingas ir profesionalus daktaras. Likau nustebinta, kad aplamai dar buna tokiu zmoniu. Situo gydytoju galite pasitiketi 100% ir bukite ramus, tai tikru tikriausias profesionalas, kuris pasirupins jumis taip, kaip nebutumete isivaizdave.

2017-01-31, 15:30 | 2

Tai nuostabus gydytojas, kad visi tokie būtų... Negailėjo laiko ir dėmesio, vizito metu. Esu labai patenkinta.Tik sėkmės galiu palinkėti šiam nuostabiam gydytojui.

2016-08-26, 18:02 | IP: 193.219.60.35

Šaunus gydytojas. Bendraujantis ir atsakantis į visus klausimus, paprastas ir nuoširdus.