Pacientai, kurie rekomenduoja Agnė Bartkevičiūtė, %

Registracija čia ir dabar
MEDICINOS DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO CENTRAS

Išduota: 2018-08-23, Nr. MPL-23541, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Bartkevičiūtė Agnė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Bartkevičiūtė Agnė?

Registracija čia ir dabar
MEDICINOS DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO CENTRAS
2022-08-05, 10:43 | Registruotas lankytojas 3

Noriu padėkoti gydytojai Agnei Bartkevičiūtei už žmogiškumą, nuoširdų bendravimą ir jos neabejotiną kompetenciją. Esu labai maloniai nustebinta bei sužavėta gydytojos malonumu, nuoširdumu, profesionaliu savo darbo atlikimu. Šitokių asų mums reikia kuo daugiau. Agnė man išsprendė tokią problemą, kurios "neįveikė" prieš tai gydę trys medikai. Džiaugiuosi pagerėjusia gyvenimo kokybe bei skaidresne nuotaika. Agne Bartkevičiūte, esate gydytoja iš didžiosios raidės! Sėkmės Jums visur ir visada.

2022-08-04, 13:30 | Registruotas lankytojas 1

Maloni, drsugiška, konkreti, Profesionali.
Vien tik geriausi.žodžiai apie Agnę.
100% rekomendacijos ir pasitikėjimas.

2022-07-04, 10:28 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja Agnė - savo srities profesionalė. Ilgą laiką turėjau problemų su veido oda ir maniau, jog nieko pakeisti neįmanoma, bet dėka gydytojos Agnės profesionalaus darbo ir rūpestingumo, problemos dingo! Rekomenduoju visiems.

2022-07-03, 11:48 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja labai maloniai bendrauja. Dažniausiai poliklinikose nesitiki sutikti tokių specialistų, bet likau nustebinta - pozityvi, maloni, mandagi. Būtinai pas ją lankysiuos!

2022-07-01, 18:03 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja! Dieba tiksliai ir profesionaliai. Rekomenduoju

2022-07-01, 12:18 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dėkinga gydytojai Agnei Bartkevičiūtei. Kreipiausi į gydytoją dėl man nerimą sukėlusio odos darinio. Norėjau, kad jis būtų pašalintas. Labai džiaugiuosi, kad gydytoja, nuodugniai apžiūrėjusi mano darinį, pasiūlė jį pašalinti šiuolaikišku būdu - lazeriu. Jei būčiau žinojusi apie tokią galimybę anksčiau, tikrai nebūčiau delsusi. Labai rekomenduoju šią gydytoją tiems, kas nori turėti sveiką ir gražią odą.

2022-06-29, 17:59 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi sutikusi gydytoją Agnę. Jauna gydytoja, kuri yra savo srities profesionalė, be to moka dalykiškai ir kartu nuoširdžiai bendrauti. Mums, pacientams, labai svarbus gydytojo bendravimas, įsiklausymas į mūsų nusiskundimus, gebėjimas išgirsti ir nuraminti.
Gydytoją Agnę kaip lazerinės dermatologijos specialistę man rekomendavo kolegė. Pas ją lankiausi klinikoje "Primum Estetica" dėl odos darinių pašalinimo lazeriu. Prieš procedūrą nerimavau. Kilo nemažai klausimų. Gydytoja viską nuosekliai ir išsamiai paaiškino, nuramino. Procedūra praėjo sklandžiai, esu labai patenkinta rezultatu.
Dėkoju gydytojai Agnei už dėmesį, nuoširdumą ir profesionalumą.

2022-05-25, 10:02 | Registruotas lankytojas 1

Gerbiamą gydytoją Agnę sutikau netikėtai, tačiau neabejotinai tai - vienas maloniausių netikėtumų. Agnės įžvalga, empatija ir atsidavimas profesijai yra žavintys ir verti didžiausios pagarbos. Jau pirmosiomis pokalbio minutėmis įsitikinau, kad bendrauju su tikra savo srities profesionale. Vien nuo Agnės žvilgsnio ir raminančių žodžių pasijutau sveikesnis. O toliau seka tikslus ir kryptingas gydymas ir kūnui, ir sielai. Esu labai laimingas sutikęs šią gydytoją. Agnė yra išskirtinė asmenybė ir absoliučiai geriausia mano sutikta gydytoja. Į vizitus pas Agnę einu su džiaugsmu. Pirmą kartą gyvenime turėti negalavimų yra visai malonu.

2022-05-22, 09:12 | Registruotas lankytojas 3

Buvau gyd. Agnės konsultuota Santaros klinikose Dermatovenerologijos centre ir likau labai maloniai nustebinta jos nuoširdumu dirbant, išsamiu paaiškinimu dėl kreipimosi priežasties bei tiksliu rekomendacijų surašymu ir paaiškinimu žodžiu - tvarkinga, profesionali ir labai maloni. Ačiū!

2022-05-21, 14:22 | Registruotas lankytojas 4

Puiki, kruopšti, atsakinga gydytoja.

2022-03-12, 09:07 | Registruotas lankytojas 296

Puiki, profesionali gydytoja. Rekomenduoju.

2022-03-07, 09:51 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja itin kruopšti, rūpestinga. Labai atsižvelgianti į paciento poreikius bei savijautą.
Tik geriausi atsiliepimai ir padėkos!

2022-01-27, 23:04 | Registruotas lankytojas 4

Labai šauni gydytoja. Demėsinga, įsiklausianti ir padėdanti spręsti problemą. Maloniai bendrauja, atsako į klausimus. Rekomenduoju ;)

2021-12-01, 11:56 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, nuodugniai apžiūrėjo, išklausė, tiksliai įvertino būklę. Labai išsamiai paaiškino ligą bei gydymo eigą, viską detaliai surašė, kad nepamirščiau. Labai profesionali ir dėmesinga, maloniai bendravo. Labai rekomenduoju!

2021-08-07, 22:02 | Registruotas lankytojas 3

Labai profesionali gydytoja: ne tik kruopščiai atliko apžiūrą, bet ir itin struktūruotai paaiškino gydymo eigą, išsamiai atsakė į rūpimus klausimus. Be to, gydytoja labai atidi ir maloni bendravime. Atsakingai rekomenduoju.

2021-03-16, 15:07 | Registruotas lankytojas 4

Labai džiaugiuosi, jog patekau į gydytojos Agnės rankas po išgirstos rekomendacijos. Mano odos problema buvo tiksliai diagnozuota, jai paskirtas tikslingas gydymas. Komunikacijos metu gydytoja bendravo atidžiai ir profesionaliai. Jau spėjau parekomenduoti Agnę Bartkevičiūtę ir savo draugams.

2021-03-16, 14:52 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali gydytoja, kurios skirtas gydymas jau keletos savaičių bėgyje pradėjo veikti ir pagaliau mano oda pradėjo gyti. Esu labai patenkinta ir galiu drąsiai rekomenduoti!