Pacientai, kurie rekomenduoja Agnė Bartkevičiūtė, %

Išduota: 2018-08-23, Nr. MPL-23541, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2023-11-09, 13:22 | Registruotas lankytojas 5

Neatsakinga gydytoja. Paskire gydima ir dingo. Turejau dar butinai ateiti del gydimo kontorles, taciau gydytoja tiesiog dingo, pinigai buvo ismesti, o problema tik pablogejo. Nerekomenduoju.

Bartkevičiūtė Agnė atsakė

Labas vakaras, p. Katerina S.,
apgailestauju dėl susiklosčiusios situacijos, su kiekvienu pacientu bendrauju atsakingai, skiriu savo dėmesį ir dedu pastangas su tikslu padėti kiekvienam, kuris kreipiasi, tai mūsų, gydytojų, pareiga.
Labai rimtai ir jautriai reaguoju į kiekvieno paciento nuomonę apie mano teikiamas paslaugas.
Pirminės konsultacijos metu Jus išklausiau, paskyriau gydymą, deja, įstaigoje, kurioje Jus konsultavau jau nebedirbu, šiuo metu dirbu kitose dviejose įstaigose, kuriose visada galite mane rasti.
Po metų sugrįžote pas mane į konsultaciją, dėl to tikiu, kad mano paskirtas gydymas Jums padėjo.
Kadangi su Jumis sutikau kalbėti rusų kalba, nors, kaip matau, puikiai rašote lietuviškai, gal neteisingai mane supratote.
Sava valia pati atvykote į privačią kliniką ir mokamos konsultacijos atsisakėte, privačiose įstaigose konsultacijos yra mokamos, todėl reaguosiu, kai neatskleidžiamos detalės, o viešai platinamas tikrovės neatitinkantis anoniminis komentaras.
Tikrai noriu ir stengiuos padėti kiekvienam, tačiau gerbkime vieni kitus.
Pagarbiai
Gyd. Agnė Bartkevičiūtė

2023-02-14, 13:49 | Registruotas lankytojas 1

Atvykome su vaiku dėl išplitusio bėrimo. Bėrimas buvo virusinės kilmės, kaip paaiškėjo apsilankius po kelių dienų pas kitą gydytoją, nes būklė negerėjo. Deja ,gydymas paskirtas kaip atopiniam dermatitui (vaikas jį turi), todėl būklė ir negerėjo. Taip pat, nežinau kodėl bet konsultacija buvo įvardinta su endoksoponiu ištyrimu nors to nebuvo, bet todėl vizitas kainavo brangiau...