Pacientai, kurie rekomenduoja Sandra Tumėnė, %

Išduota: 2010-08-10, Nr. MPL-16680, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-12-06)

Gydytojas genetikas

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19384, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-12-06)

Išduota: 2018-07-10, Nr. MPL-23136, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-12-06)

2020-08-06, 11:29 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni gydytoja, jaudinausi prieš genetinius tyrimus, bet nuramino ir maloni buvo. Atsakė į visus klausimus, papildomai viską paaiškino.
Tikrai rekomenduoju toms nėštukėms, kurioms reikia atlikti genetinius tyrimus.

2020-07-29, 08:53 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi ir labai šilta gydytoja, buvau kaip pas genetikę, labai nuodugniai apžiūrėjo ir nuramino, išėjau su plačia šypsena. Vaikščiosiu visą nėštumą pas ją ir ateityje tikrai sugrįšiu tik pas ją :)

2020-07-16, 14:37 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja prižiūrėjo nėštumą. Labai kruopščiai atliko visus tyrimus, išsamiai, kantriai ir aiškiai atsakinėjo į klausimus, labai palaikė. Prie durų visada ilga eilė, tad nusiteikite palaukti, bet laukti tikrai verta.

2020-05-18, 13:10 | Registruotas lankytojas 1

Labai šauni gydytoja. Pačios geriausios rekomendacijos. Maloni ir išklauso pacientą, nuoširdžiai pataria ir nuramina dėl turimų abejonių. Kompetentinga ir daug žinanti gydytoja, kuriai rūpi jos darbas. Ačiū labai.

2020-05-05, 07:18 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni, rūpestinga gydytoja. Džiaugiuosi, kad ją atradau. Tik geriausi atsiliepimai.

2020-03-18, 12:22 | Registruotas lankytojas 9

Lankiausi pas šią gydytoją du kartus, po jų abiejų likau prie tos pačios nuomonės: tiesiog gydytoja pavyzdys. Bendrauja maloniai, šiltai, apžiūras atlieka dėmesingai, kruopščiai. Jei mūsų medicinoje dirbtų tik tokie profesionalai, man būtų ramu. Labai jaučiasi skirtumas tarp tų gydytojų, kurie yra pavargę ir gal jau nusivylę savo darbu ir tų, kurie dirba iš tikro pašaukimo. Labai rekomenduoju.

2019-12-22, 18:07 | Registruotas lankytojas 2

Pas šią gydytoją atvykau po kelių rekomendacijų iš draugių - ir ne veltui! Šauni, bendraujanti gydytoja, atsakė į visus mano klausimus. nors ir apžiūra buvo greita, bet pakankamai atidi. Gydytoja privertė jaustis jaukiai ir nebijoti. Rekomenduoju!

2019-12-12, 17:58 | Registruotas lankytojas 2

Sandra Tumėnė yra profesionali ir empatiška gydytoja. Esu be galo jai dėkinga už priežiūrą nėštumo metu. Daktarė puikiai ir išsamiai konsultuoja, prireikus nukreipia į specialistus, skiria daug dėmesio kiekvienam pacientui. Kartais tenka jos palaukti eilėje, nes jos verta laukti! Galiu tik rekomenduoti norintiems ne tik geros specialistės, bet ir šilto, švelnaus, empatiško žmogaus.

2019-12-10, 21:15 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja! Atliko ultragarso tyrimą ir kaip iš genetikės pusės nuramino, jog vaisius vystosi be pakitimų. Nuoširdi, žmogiška ir maloni!

2019-12-01, 19:10 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja. Esu labai labai dėkinga Sandrai Tumėnei už jos nuoširdų rūpestį, atidumą, domėjimąsi, palaikymą. Kaskart jaučiuosi, tarsi lankyčiausi pas draugę, sesę, kuriai rūpiu aš. Nuostabus jausmas! Poliklinikoje pirmąkart sutikau tokią profesionalią, atsidavusią akušerę-ginekologę. Susiduriu su pasikartojančiais persileidimais ir tai pirmoji gydytoja poliklinikoje, kuri, sužinojusi mano situaciją, pati pasiūlė ateiti pas ją pasikonsultuoti, kokius tyrimus dariausi, patarė pasidaryti tyrimus, kurių nebuvau pasidarius ir pan. Bet ne tyrimuose esmė, tačiau jos nuoširdžiame rūpestyje, smalsume sužinoti daugiau, išsiaiškinti, kodėl taip vyksta. Kuomet iš kitų esu girdėjusi tik "tai natūrali gamtos atranka", taškas (tarsi istorija būtų baigta, o persileidimai tik "natūraliai" kartojasi:)). Labai dėkoju ir rekomenduoju.

2019-11-26, 11:31 | Registruotas lankytojas 1

Džiaugiuosi poliklinikoje radusi gerą ginekologę. Nuostabūs profesinio bendravimo įgūdžiai - paaiškino, patarė, nuramino; visada iš anksto paaiškina, ką darys. Rekomenduoju :)

2019-10-10, 08:12 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, maloni, švelni, kompetetinga. Skyrė daug laiko ir viską paaiškino iki smulkmenų.

2019-10-04, 05:37 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja. Labai maloni, atsakinga, kruopšti ir atsargi. Viena geriausių mano sutiktų ginekologių. Labai ačiū!

2019-08-19, 18:21 | Registruotas lankytojas 3

Puiki, šiuolaikiška gydytoja. Priziuri mano nestuma. Visada gerai jusiteikusi, nuodugniai apziuri, konkreciai atsako I klausimus.

2019-08-08, 07:12 | Registruotas lankytojas 7

Nuostabi gydytoja. Puiki ne tik savo srities specialistė, bet ir nuoširdi kaip žmogus. Paaiškino viską nuo A iki Ž. Visada su šypsena bei gera nuotaika. Dabar pas gydytoją ginekologą einu be jokios baimės ar diskomforto. Rekomenduoju!!!

2019-07-15, 09:17 | Registruotas lankytojas 1

Viena geriausių mano lankytų ginekologių! Rekomenduočiau kreiptis ypatingai vyresnėms moterims, kurios laukiasi ar nori pastoti, kadangi ši gydytoja yra ir genetikė - nebus galvos skausmo dėl registracijos ir renkantis gydytoją genetikę.

2019-06-17, 11:59 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja! Pirmą kartą sutikau tokią švelnią, dėmesingą ir profesionalią gydytoją. Didžiausia pagarba ir dėkingumas!

2019-04-03, 16:42 | Registruotas lankytojas 2

Tai puikiausia ginekologė, kokią teko sutikti! Nė kiek nesigailiu, kad atėjau būtent pas ją - jaučiausi tarsi privačioje klinikoje. Be galo maloni, išklausanti, patarianti, tiksli, atidi ir t.t. Ir toliau lankysiuosi tik pas ją! :)

2019-02-17, 20:13 | Registruotas lankytojas 9

Puiki gydytoja, labai atidžiai echoskopuoja, to pasekoje pamato, ko nemato kiti. Prieš tai lankyti ginekologai nematė nieko, o ši gydytoja pamatė polipą, cistas. Tikrai toliau lankysiuosi ir visiem nuoširdžiai rekomenduosiu!

2019-02-06, 09:44 | Registruotas lankytojas 2

Apsilankiau pas gydytoja tik profilaktiškai, būdama įsitikinusi, kad viskas gerai. Tačiau buvo diagnozuota mioma, polipai ir dar keletas nedidelių problemų. Gavau krūvą exoskopijos nuotraukų ir aiškiausius nurodymus ką daryti toliau. Iki apsilankant pas šią gydytoją reguliariai lankydavausi pas kitą, kuri teigė, kad pas mane viskas ok. Visiems siūlau retkarčiais pakeisti nuolatinę gydytoją. O Sandra Tumenė puiki specialistė. Paslaugi, profesionali, dėmesinga, negailinti savo laiko. Ačiū.