Pacientai, kurie rekomenduoja Sandra Tumėnė, %

Gydytojas genetikas

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19384, Galiojanti

Išduota: 2010-08-10, Nr. MPL-16680, Galiojanti

2020-07-29, 11:53 | 1

Nuostabi ir labai šilta gydytoja, buvau kaip pas genetikę, labai nuodugniai apžiūrėjo ir nuramino, išėjau su plačia šypsena. Vaikščiosiu visą nėštumą pas ją ir ateityje tikrai sugrįšiu tik pas ją :)

2020-07-16, 17:37 | 3

Gydytoja prižiūrėjo nėštumą. Labai kruopščiai atliko visus tyrimus, išsamiai, kantriai ir aiškiai atsakinėjo į klausimus, labai palaikė. Prie durų visada ilga eilė, tad nusiteikite palaukti, bet laukti tikrai verta.

2020-05-18, 16:10 | 1

Labai šauni gydytoja. Pačios geriausios rekomendacijos. Maloni ir išklauso pacientą, nuoširdžiai pataria ir nuramina dėl turimų abejonių. Kompetentinga ir daug žinanti gydytoja, kuriai rūpi jos darbas. Ačiū labai.

2020-05-05, 10:18 | 1

Labai maloni, rūpestinga gydytoja. Džiaugiuosi, kad ją atradau. Tik geriausi atsiliepimai.

2020-03-18, 14:22 | 7

Lankiausi pas šią gydytoją du kartus, po jų abiejų likau prie tos pačios nuomonės: tiesiog gydytoja pavyzdys. Bendrauja maloniai, šiltai, apžiūras atlieka dėmesingai, kruopščiai. Jei mūsų medicinoje dirbtų tik tokie profesionalai, man būtų ramu. Labai jaučiasi skirtumas tarp tų gydytojų, kurie yra pavargę ir gal jau nusivylę savo darbu ir tų, kurie dirba iš tikro pašaukimo. Labai rekomenduoju.

2019-12-22, 20:07 | 1

Pas šią gydytoją atvykau po kelių rekomendacijų iš draugių - ir ne veltui! Šauni, bendraujanti gydytoja, atsakė į visus mano klausimus. nors ir apžiūra buvo greita, bet pakankamai atidi. Gydytoja privertė jaustis jaukiai ir nebijoti. Rekomenduoju!

2019-12-12, 19:58 | 2

Sandra Tumėnė yra profesionali ir empatiška gydytoja. Esu be galo jai dėkinga už priežiūrą nėštumo metu. Daktarė puikiai ir išsamiai konsultuoja, prireikus nukreipia į specialistus, skiria daug dėmesio kiekvienam pacientui. Kartais tenka jos palaukti eilėje, nes jos verta laukti! Galiu tik rekomenduoti norintiems ne tik geros specialistės, bet ir šilto, švelnaus, empatiško žmogaus.

2019-12-10, 23:15 | 2

Puiki gydytoja! Atliko ultragarso tyrimą ir kaip iš genetikės pusės nuramino, jog vaisius vystosi be pakitimų. Nuoširdi, žmogiška ir maloni!

2019-12-01, 21:10 | 1

Nuostabi gydytoja. Esu labai labai dėkinga Sandrai Tumėnei už jos nuoširdų rūpestį, atidumą, domėjimąsi, palaikymą. Kaskart jaučiuosi, tarsi lankyčiausi pas draugę, sesę, kuriai rūpiu aš. Nuostabus jausmas! Poliklinikoje pirmąkart sutikau tokią profesionalią, atsidavusią akušerę-ginekologę. Susiduriu su pasikartojančiais persileidimais ir tai pirmoji gydytoja poliklinikoje, kuri, sužinojusi mano situaciją, pati pasiūlė ateiti pas ją pasikonsultuoti, kokius tyrimus dariausi, patarė pasidaryti tyrimus, kurių nebuvau pasidarius ir pan. Bet ne tyrimuose esmė, tačiau jos nuoširdžiame rūpestyje, smalsume sužinoti daugiau, išsiaiškinti, kodėl taip vyksta. Kuomet iš kitų esu girdėjusi tik "tai natūrali gamtos atranka", taškas (tarsi istorija būtų baigta, o persileidimai tik "natūraliai" kartojasi:)). Labai dėkoju ir rekomenduoju.

2019-11-26, 13:31 | 1

Džiaugiuosi poliklinikoje radusi gerą ginekologę. Nuostabūs profesinio bendravimo įgūdžiai - paaiškino, patarė, nuramino; visada iš anksto paaiškina, ką darys. Rekomenduoju :)

2019-10-10, 11:12 | 1

Nuostabi gydytoja, maloni, švelni, kompetetinga. Skyrė daug laiko ir viską paaiškino iki smulkmenų.

2019-10-04, 08:37 | 4

Nuostabi gydytoja. Labai maloni, atsakinga, kruopšti ir atsargi. Viena geriausių mano sutiktų ginekologių. Labai ačiū!

2019-08-19, 21:21 | 3

Puiki, šiuolaikiška gydytoja. Priziuri mano nestuma. Visada gerai jusiteikusi, nuodugniai apziuri, konkreciai atsako I klausimus.

2019-08-08, 10:12 | 7

Nuostabi gydytoja. Puiki ne tik savo srities specialistė, bet ir nuoširdi kaip žmogus. Paaiškino viską nuo A iki Ž. Visada su šypsena bei gera nuotaika. Dabar pas gydytoją ginekologą einu be jokios baimės ar diskomforto. Rekomenduoju!!!

2019-07-15, 12:17 | 1

Viena geriausių mano lankytų ginekologių! Rekomenduočiau kreiptis ypatingai vyresnėms moterims, kurios laukiasi ar nori pastoti, kadangi ši gydytoja yra ir genetikė - nebus galvos skausmo dėl registracijos ir renkantis gydytoją genetikę.