Pacientai, kurie rekomenduoja Inesa Pekina, %

1.3

1.4

Nėra įvertinimų

2019-03-20, 14:32 | 2

Šeimos gydytoja dėl galvos svaigimo paskyrė neurologo konsultaciją. Pagal tai kad pavyko užsiregistruoti už dviejų dienų, supratau, kad specialistė nėra apkrauta darbu.... Apsilankius paaiškėjo kodėl... Bendravimas visiškos pievos, labiau skundėsi savo gyvenimu ir nuovargiu negu skyrė dėmesį mano problemoms... Laimei, parašė siuntimą tyrimui, ko iš esmės ir norėjau...
Žodžiu, moteris turi didesnių problemų negu mano negalavimas...

2019-03-20, 14:32 | 2

Žodžiu, moteris turi didesnių problemų negu mano negalavimas...

2014-11-05, 14:27 | IP: *.*.*.*

2013-10-23, 13:28 | IP: *.*.*.*

2013-10-09, 10:02 | IP: 78.61.220.180

Nuo pat jaunystes turiu labai varginancius traukulius kojose. Ne vienas gydytojas neatrado mano ligos ir neskyre man reikalingu vaistu. Kankinausi iki 70-ties metu. Likimas leido patekti pas gydytoja I. Pekina. Tik isklausiusi mano ligos simptomus, tuoj pat pasake kokia mano liga ir israse vaistus. Ivyko stebuklas. As vartodama situos vaistus tapau laiminga.Dekoju Jai ir laikau ja pacia kompentingiausia ir geriausia neurologe. Karolina Varneliene.

2013-08-20, 14:01 | IP: *.*.*.*

2013-08-02, 11:03 | IP: *.*.*.*

2013-02-18, 15:32 | IP: *.*.*.*

2013-02-11, 20:27 | IP: *.*.*.*

2013-01-10, 23:23 | IP: *.*.*.*

2012-10-04, 12:27 | IP: 86.100.93.26

asmeniskai man tai ji sauni daktare ,man labai patinka jos bendravimas labai paprasta ir suprantanti

2012-09-14, 12:34 | IP: 78.61.60.143

Patiko ,gera specialistė. Nustatė tiksliai diagnozę ir skyrė tik man tinkamą gydymą,be jokių spausdintų receptų ir pan.Paskyrė reikiamus tyrimus ir procedūras.
Džiaugiuosi,kad dar yra medikų,kurie konkrečiai įvardija viską tiesiai šviesiai.

2012-02-06, 10:15 | IP: *.*.*.*

2011-01-18, 17:00 | IP: *.*.*.*