Pacientai, kurie rekomenduoja Vilija Kvietkauskienė, %

Išduota: 2008-09-19, Nr. MPL-11592, Galiojanti

2018-12-22, 17:25 | 1

Pati geriausia gydytoja.Konkreti , kruopsti . Gimdyciau tik pas ja kita karta.

2018-07-01, 17:34 | 3

Dar nesu sutikusi tokio žmogaus kaip ši... (gydytoja net nesinori vadinti) .. moteris..
Gimdyti į Santaras atvykau vakare, kai mano daktarė, su kuria tariausi nebedirbo, bet paklausus, kas budi, ji patikino, kad labai miela ir gera daktarė...
Nuėjus į gimdyklą, tikrai nepasakysiu kiek laiko reikėjo jos laukti, bet kai atėjo, net neprisistatė, nepasisveikino. Atsisėdo prie kojų, liepė jas užkelti, na per skausmus, kilnot kojas nėra lengva.. Tada sulaukiau šiurkščios, pašaipios frazės, kad jai nereikia galvos spardyt, vietoj to, kad paimtų ir man padėtų (tai padarė akušerė). Apžiūrėjo tikrai "monstriškai", galvojau per jėgą gal vaiką jau traukia.. Na paskui sekė epidūras, laukimas. Po paskutinio pažiūrėjimo buvo praėję net 2 val ir niekas nesiteikė užeiti pasižiūrėti kaip ten tas kaklelis, ale, naktis daug gimdo, tad gulėk. Paskui kai pagaliau atėjo, pasižiūrėjo, pabandžiau stumt, nelindo, tai liepė atsigult ant šono ir savarankiškai su vyru per saremius stumti... (nežinau, gal tai yra pasiteisinusi praktika, bet labai įdomi). Nepasakysiu kiek laiko tai dariau. Galiausiai, kai prasidėjo gimdymas, suėjo visos į palatą, vyrą išvarė, net nepaklausė, ar jis dalyvaus gimdyme, man reikėjo du kartus priminti, kad jį pakviestų. Stumiant, ji buvo gan maloni, skatino, gyrė. Bet vaiką priėmė ne ji pati, o akušerė. Iš kažkur atsirado galiniai žali vandenys (dėl to dar aiškinamės), vaikas jų įkvėpė, buvo išvežtas į reanimaciją. Gimdymo metu tp buvo išlaužtas raktikaulis. Po gimdymo, ji net nepriėjo prie manęs pasižiūrėti ar viskas pas mane gerai išėjo. Ir net nieko dėl vaiko nepaaiškino. Paliko visiškoj nežinioj... Jokio bendravimo, jokios pagarbos gimdyvei ar jos vyrui..

2018-01-17, 12:52 | 2

Si daktare ateina ne galvu glostyti ar girti mamu, o atsakingai dirbti savo darba. Sakyciau specialiste auksto lygio, kritinese situacijose zaibiskai priimanti reikiamus sprendimus, kad isgelbetu ne tik kudikio, bet ir mamos givybe. Jei papuolete pas sia daktare nesitikekite, pagiru ar glostymu, bet galite tiketis geru rezultatu, tai ko ir atvykstate i gydymo istaiga. Aciu daktarei uz mano sveika kudiki. Sekmes stipriu, auksiniu ranku gydytojai!

2018-01-09, 19:23 | 1

Atvykus gimdyti ir suzinojus, jog gimdyma priims si gydytoja iskart puoliau googlinti ir skaityti komentarus, po kuriu tiesa sakant kiek susinervinau, nes nepasirode jie labai Teigiami. Taciau po visko labai didelis Aciu gydytojai ir jos komandai, tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos: instrukcijos aiskios, konkrecios, nekilo jokiu klausimu, ka ir kaip daryti, jauciau stipru palaikyma viso proceso metu!

2016-09-12, 16:01 | IP: 90.142.244.12

Gimdziau pas gydytoja 2015 balandi. Ta para gime 16 vaiku, jei neklystu, kas ju rodikliais yra labai daug. Ligonineje buvau nuo 3 ryto, o sia gydytoja pamaciau jau pasikeitus pamainai -7h.
Pradzioje pasirode gruboka, del epiduros nejauciau saremiu ir nezinojau kada reikes stumti, tai gydytoja paemusi vakuuma pradejo "grasinti" kad ji panaudos, man tada is tos baimes prasidejo atvirkstine reakcija, nieko nebegalejau daryt ir tiesiog ziurejau didelem issigandusiom akim. Tada ji pamate, kad mane galima uzmotyvuoti pagiriant, o ne gasdinant, tai pradejo girt uz visas smulkmenas, kurias padarydavau. Po gimdymo abu sakem, kad gydytoja yra saltu nervu, santuri, per daug nesnekanti, bet puikiai atlieka tai, ka jai reikia. Tai gal nestumo prieziurai tokios saltos gydytojos nenoreciau, bet gimdymui buvo idealu :) Ji padaro viska, ko is jos reikia.
Ir dar, vaikas pradejo dusti, tai sureagavo kosmiskai greitai ir isgelbejo jo gyvybe :) Aciu jai!

2016-06-01, 14:18 | IP: *.*.*.*
2016-01-30, 07:59 | IP: *.*.*.*