Pacientai, kurie rekomenduoja Romaldas Masalis, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-04-10, Nr. MPL-13482, Galiojanti

Masalis Romaldas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Masalis Romaldas?

1.7

2.3

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.8

1.6

2.1

Nesidomėjo

2019-07-08, 22:35 | 1

Gydytojas patyręs ir atrodo, kad domisi savo ligoniais. Nedaugžodžiauja ir neveidmainiauja. Gana paprastas, su jumoro jausmu.
Kol kas gydymas ne daug padeda, bet gydytojai ne stebūkladariai. Esu nuoširdžiai dėkinga už dedamas pastangas ir bandymą padėti.

2018-12-28, 21:15 | 1

"1996 m. apsigynė aukščiausią neurologo kategoriją. Per visą darbo praktiką yra Vilniaus krašto neurologų draugijos bei Insulto asociacijos narys. Kvalifikaciją tobulino Baltarusijoje, Vokietijoje, Rusijoje. Nuolat dalyvauja teoriniuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose neurologijos ir kitais medicinos klausimais." Savo profesijos visiškai neišmanantys gydytojas( jei galima jį taip vadinti). Greitoji atvežė su insulto požymiais mano vyrą į ligoninės priėmimo skyrių, apžiūrėjo ir nepaskyres net jokių tyrimų išleido mano vyrą namo išrašes B grupės vitaminų, kur svarbi yra kiekviena minutė. Ko pasekoje mano vyrą ištiko stiprus insultas (koma, paralyžius). Aš tikiu, kad lazda turi du galus. Už jo nekompetetingą darbą bus atlyginta su kaupu. Venkite šį neurologą.

2018-08-28, 10:05 | 1

gyd. Neurologas nežino diagnozės kodo pagal TLK-10-AM G60-9 rėkia pacientui į akis, kad tokios diagnozės visai nėra, nežinau ar Ji galima pavadinti kvalifikuotu gyditoju

2017-10-25, 00:26 | IP: *.*.*.*
2017-10-19, 14:28 | IP: *.*.*.*