Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Jurkonytė, %

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2008-12-05, Nr. MPL-11892, Galiojanti

Jurkonytė Rūta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jurkonytė Rūta?

2019-06-11, 11:47 | 1

Apgailėtina, dar tokios gydytojos nematęs. Ką rašo blogai viskas tiesa, bėkite nuo šitos moters, kaip įmanoma greičiau. Čia yra maišoma su vaikų dantiste, toji gal ir gera, bet fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja R. Jurkonytė kol kas yra prasčiausia gydytoja sutikta per visą gyvenimą. Net nebandykit įsitikinti patys. Net nepažiūrėjo į mane viso vizito metu, išrašė kažką, pamurmėjo ir išėjo. Apgailėtina.

2019-04-19, 11:37 | 1

Itin nemaloni gydytoja. Ligonio sveikata jai išvis nerūpi, rūpi tik formalumai, kurie tam tikrose situacijose yra absurdiški. Gydytoja menkina kitų gydytojų geranoriškumą ir norą padėti. Buvome nemaloniai nustebinti, nors šiaip Antakalnio poliklinikoje gydytojų darbu visada buvome patenkinti

2019-01-09, 14:37 | 2

šūdas, ne gydytoja ;)

2018-07-27, 10:29 | 3

Labai nemaloni gydytoja, kuri tik teršia gerų ir atsidavusių gydytojų vardą. Visiškai nesidomėjo, nesigilino ir nerodė jokio noro pagelbėti buvusioje situacijoje. Nesuprantu kodėl tokie žmonės išvis dirba tokį darbą....

2018-04-26, 13:55 | 2

Skire gydimą neapžiūrėjus mano kojos bei žiūrėdama tik i monitorių. Nemaloni, nieko gero negaliu apie ją pasakyti

2018-04-10, 09:44 | 1

Reikalavo mokėt už vizitaciją!! Nors buvo šeimos daktaro priskirta nemokamai, ji nesigilino į mano problemą, aiškino, kad jai tik 0.5eur moka už tokius vizitus ir kaip pas ją yra pilna klientu kurie moka už vizitus. Nesuprantu iš kur pas ją toks aukštas įvertinimo procentas, jei neigiamų komentarų pilna! Niekada nerašau komentarų, bet po šitokio vizito tiesiog negalėjau tylėt. BLOGESNĖS gydytojos nesu sutikęs per visą savo gyvenimą! Aiškino apie puikią santvarką Rusijoje, nesigilino į mano problemas, net šiknos nuo kėdės nepakėlė ir nesuprantamai kažką spaudinėjo kompiuteryje. Kadangi turiu supratimo kas yra kompiuteris ir mačiau ką ji daro ekrane, tai buvau šokiruotas, ji tiesiog ATIDARINĖJO IR UŽDARINĖJO langus, absoliučiai nieko nepadarydama!! Arba ji visiškai nesupranta kur ką reikia spausti arba jai tiesiog patinka spaudinėt pelyte ir vedžiot ją po ekraną. VISIŠKAI nesigilino į mano problemą ir po tokios vizitacijos PERSIRAŠIAU į kitą polikliniką, nes neduok viešpatie dar kada nors pakliūt pas tokio ŽEMO lygio ......, net neapsiverčia lėžuvis ją vadint specialiste...

2018-01-28, 19:52 | 1

Puikus savo amato meistras.Puikus specialistas su stažu.

2017-10-20, 17:46 | IP: *.*.*.*
2017-10-18, 20:49 | IP: 89.117.13.215

Labai maloni gydytoja. Šiandien kaip tik buvau. Maloni, rūpestinga, lengvai bendraujanti. Viskq paaiškino, kq reikėjo pasitikslino. Paaiškino, kq paskyrė ir kodėl. Norėjau kitos procedūros, bet gydytoja maloniai paaiškino, kad šiuo metu netinka (nors mano norima procedūra buvo mokama ir aš visada maniau, kad gydytojams yra svarbiausia, kad ligonis mokėtų pinigus. Pasirodo - ne, tikrai maloniai nustebino).
NORĖČIAU PADĖKOTI GYDYTOJAI UŽ RŪPESTĮ IR MALONŲ BENDRAVIMĄ BEI PAGALBĄ.
Gydausi pas šią gydytoją gana seniai - niekada nemačiau piktos - visada ramiai paaiškina, pataria (o juk streso tiek daug, aplink ligoniai, kurie taip dažnai savo problemas išlieja ant gydytojų (su kuriomis gydytojai net nieko bendro neturi)). Net baisu pagalvojus, kaip nelengva gydytojams su mumis. Gydytoja visada maloniai paaiškina, pataria. paklausinėja. Kiek esu gavusi patarimų dėl savo ligos, visi pasitvirtino. Gydytoja iš pašaukimo.
Beje, kaip ir dažnas, perskaičiau ankstesnius įvertinimus ir, tiesą sakant, labai nustebimo - akivaizdu, kad problema ne gydytoja, o patys komentatoriai - vertintojai.
Aš tikrai rekomenduoju ir laikau ją savo gydytoja. Gydytoja ne kartą padėjo ir man, ir mano vyrui, ir pažįstamiems.
Šiaip pagal savo gyvenimo patirtį galiu pasakyti, kad koks žmogus, toks ir komentaras. Labai daug kartų esu tuo įsitikinusi. O pats "pincetas" (perskaičius komentarus ir įvertinimus apie gydytojus) man labiau primena nemokamą psichoterapijos seansą ligoniams, nei į teisingą gydytojų vertinimą (nes tiesos čia neradau beveik nei apie vieną gydytoją pas kurį lankiausi). Dažniausiai šmeižtas, įžeidinėjimai, priekabiavimas ir t. t. - nemokamas "išsiliejimas" dėl savo problemų ant visai su tuo nesusijusių gydytojų. Tai baldai ne taip stovi, tai kabineto durys ne taip atsidarė, tai gydytoja ne iš tos pusės atsisuko, tai pats sergantysis pamiršo, kad reikia klausyti, kai gydytoja aiškina (ir žinoma, pusė informacijos praleido ir tik dėl savo kaltės nieko nesuprato, bet kalta vis tiek gydytoja), tai kaltinama mokamomis paslaugomis (kai gydytoja nieko su tuo bendro neturi) ir t. t. Tuoj turbūt bus kaltinami gydytojai, kad lietus lija, ar per stipriai saulė šildo.... Vienu žodžiu, daug kur rašoma apie tai, su kuo nieko bendro neturi nei gydytoja, nei pasveikimas, nei procedūros...
(Gaila, kad visiems Lietuvos gyventojams, kas nors tokio "pinceto" nesugalvoja - ot būtų daug kam įdomu pažįstamus ir nepažįstamus šmeižt. O gal būtų visai ir neblogai - sumažėtų agresijos gatvėse, gal pakaktų interneto? Nebloga idėja kam nors).
Perskaičiau visus neigiamus komentarus apie šią gydytoją ir labai įdomu, bet neradau nieko bendro su šia gydytoja. Gydytoja tikrai padaro viską, ką ir turėtų.... Tikrai nesuprantu, kokia nauda iš "pinceto", jeigu jame nėra tiesos... Esu lankiusis ir pas gydytojus kituose miestuose, Įdomiausia, kad jų pavardžių iš vis neradau "pincete".... gana keista. Ar komentarus ir vertinimus galima rašyti tik apie kai kuriuos? Ar jų pavardžių nėra, kad bijoma atsiliepimų? Keista.
AČIŪ GYDYTOJAI UŽ PAGALBĄ ....tikrai visada padedat....

2017-10-18, 15:03 | IP: *.*.*.*