Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Jurkonytė, %

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2008-12-05, Nr. MPL-11892, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Jurkonytė Rūta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Jurkonytė Rūta?

2021-08-30, 21:09 | Registruotas lankytojas 1

Įėjus į kabinetą pasiūlė prisėsti, po to kažką pildė kompiuteryje, tai truko ilgai gal net 10 min., nežinau gal pildė prieš tai buvusiu paciento duomenis... Jokios apžiūros neatliko, gal kartą, kitą pasuko galvą, kai užduodavo klausimą. Iš rentgeno padarytos nuotraukos pasakė, kad man osteochondrozė, kai paklausiau, kas tai yra (diagnozė man buvo pasakyta pirmą kartą, nieko nežinau apie ją) atsakė, kad tai druskos ir viskas, vienas žodis druskos ir viskas....
Bendravo labai labai nemaloniai. Prirašė kažkokių lapelių, bet juos pateikdama man taip nemaloniai aiškino (juose visos mokamos procedūros), kad aš atsistojau ir išėjau.
Atsidarius e. sveikatos portalą "gydytoja" buvo parašiusi, kad man reikia "Tęsti išmoktus KT pratimus namuose", apie jokius pratimus net neužsiminė, jokių patarimų nedavė.
Jei tik galite, tai rinkitės kokią nors kitą gydytoją, blogiausia gydytoja, tikrai neverta gydytojo vardo.

2020-08-26, 10:26 | Registruotas lankytojas 1

Nemandagi, izuliai meluojanti, neprofesionali gydytoja. Ne karta teko lankytis pas reabilitologus ir visos patirtys buvo geros, bet si pribloske. Jai rekomenduociau igyti bendravimo su pacientais psichologinius pagrindus. Karantino metu mano vizitas buvo atidetas, gydytoja paskambino telefonu ir pasiule online mankstas skype (vyko 2 uzsiemimai, kai vedantysis nemato kaip jas atlieka pacientai). Turedama toki itarima, kad mano vizitas gali buti uzskaitytas, kelis kartus perklausiau ar siulytos mankstos ir konsultacija telefonu nebus uzskaityta kaip isnaudotas apsilankymas. Gydytoja patikino, kad ne, kad tai tik papildoma priemone iki karantino pabaigos. Po karantino, vizito metu, (nors jau buvo pazymejusi mano siuntima, kaip isnaudota ir per vargus pavyko prisiregistruoti)pasake, kad mano siuntimas nebegalioja, o mankstas jau isnaudojau. Nepasaint to, siule likusias mokamas mankstas uz 80 eur. Apziuros metu, net nereikejo nusivilkti virsutiniu rubu, matyt, gydytoja mato kiaurai. Ironizuoju, bet tiesa ta, kad tikri specialistai tik taip ir vertindavo... Rekomenduoju vykti i Santariskes, ten visai kitas gydytoju profesionalumas, nemokamu proceduru pasiula ir pagarbus gydytoju tonas.

2020-01-26, 20:19 | Registruotas lankytojas 1

Visiškai sutinku su neigiamais komentarais apie šią gydytoją. Konsultacija truko iki 10 min. Lankiausi dėl nugaros skausmo, pirmą kartą dėl šios problemos, todėl nežinau, kaip turi atrodyti reabilitologo konsultacija. Per visą apsilankymo laiką gydytoja praktiškai nepasuko galvos nuo kompiuterio, tik klausinėjo apie problemą ir aplinkybes ir rašė į savo programą. Jokia fizinė apžiūra nebuvo atlikta. Standartiškai paskyrė kineziterapijos, elektros impulų kursą ir masažus.
Jau po vizito prisijungus prie esveikata portalo pamačiau, kad prie būklės įvertinimo skirsnio įrašyta: "Netaisyklinga laikysena. Palpuojant jautrūs juosmeninės dalies p/v taškai." Įdomu, kaip įvertino, neprisilietus ir jokios apžiūros neatlikus.
Nerekomenduoju šios "gydytojos".

2019-06-11, 08:47 | Registruotas lankytojas 1

Apgailėtina, dar tokios gydytojos nematęs. Ką rašo blogai viskas tiesa, bėkite nuo šitos moters, kaip įmanoma greičiau. Čia yra maišoma su vaikų dantiste, toji gal ir gera, bet fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja R. Jurkonytė kol kas yra prasčiausia gydytoja sutikta per visą gyvenimą. Net nebandykit įsitikinti patys. Net nepažiūrėjo į mane viso vizito metu, išrašė kažką, pamurmėjo ir išėjo. Apgailėtina.

2019-04-19, 08:37 | Registruotas lankytojas 1

Itin nemaloni gydytoja. Ligonio sveikata jai išvis nerūpi, rūpi tik formalumai, kurie tam tikrose situacijose yra absurdiški. Gydytoja menkina kitų gydytojų geranoriškumą ir norą padėti. Buvome nemaloniai nustebinti, nors šiaip Antakalnio poliklinikoje gydytojų darbu visada buvome patenkinti

2019-01-09, 12:37 | Registruotas lankytojas 2

šūdas, ne gydytoja ;)

2018-07-27, 07:29 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-04-26, 10:55 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-04-10, 06:44 | Registruotas lankytojas 1
2018-01-28, 17:52 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo amato meistras.Puikus specialistas su stažu.

2017-10-20, 14:46 | IP: *.*.*.*
2017-10-18, 17:49 | IP: 89.117.13.215

Labai maloni gydytoja. Šiandien kaip tik buvau. Maloni, rūpestinga, lengvai bendraujanti. Viskq paaiškino, kq reikėjo pasitikslino. Paaiškino, kq paskyrė ir kodėl. Norėjau kitos procedūros, bet gydytoja maloniai paaiškino, kad šiuo metu netinka (nors mano norima procedūra buvo mokama ir aš visada maniau, kad gydytojams yra svarbiausia, kad ligonis mokėtų pinigus. Pasirodo - ne, tikrai maloniai nustebino).
NORĖČIAU PADĖKOTI GYDYTOJAI UŽ RŪPESTĮ IR MALONŲ BENDRAVIMĄ BEI PAGALBĄ.
Gydausi pas šią gydytoją gana seniai - niekada nemačiau piktos - visada ramiai paaiškina, pataria (o juk streso tiek daug, aplink ligoniai, kurie taip dažnai savo problemas išlieja ant gydytojų (su kuriomis gydytojai net nieko bendro neturi)). Net baisu pagalvojus, kaip nelengva gydytojams su mumis. Gydytoja visada maloniai paaiškina, pataria. paklausinėja. Kiek esu gavusi patarimų dėl savo ligos, visi pasitvirtino. Gydytoja iš pašaukimo.
Beje, kaip ir dažnas, perskaičiau ankstesnius įvertinimus ir, tiesą sakant, labai nustebimo - akivaizdu, kad problema ne gydytoja, o patys komentatoriai - vertintojai.
Aš tikrai rekomenduoju ir laikau ją savo gydytoja. Gydytoja ne kartą padėjo ir man, ir mano vyrui, ir pažįstamiems.
Šiaip pagal savo gyvenimo patirtį galiu pasakyti, kad koks žmogus, toks ir komentaras. Labai daug kartų esu tuo įsitikinusi. O pats "pincetas" (perskaičius komentarus ir įvertinimus apie gydytojus) man labiau primena nemokamą psichoterapijos seansą ligoniams, nei į teisingą gydytojų vertinimą (nes tiesos čia neradau beveik nei apie vieną gydytoją pas kurį lankiausi). Dažniausiai šmeižtas, įžeidinėjimai, priekabiavimas ir t. t. - nemokamas "išsiliejimas" dėl savo problemų ant visai su tuo nesusijusių gydytojų. Tai baldai ne taip stovi, tai kabineto durys ne taip atsidarė, tai gydytoja ne iš tos pusės atsisuko, tai pats sergantysis pamiršo, kad reikia klausyti, kai gydytoja aiškina (ir žinoma, pusė informacijos praleido ir tik dėl savo kaltės nieko nesuprato, bet kalta vis tiek gydytoja), tai kaltinama mokamomis paslaugomis (kai gydytoja nieko su tuo bendro neturi) ir t. t. Tuoj turbūt bus kaltinami gydytojai, kad lietus lija, ar per stipriai saulė šildo.... Vienu žodžiu, daug kur rašoma apie tai, su kuo nieko bendro neturi nei gydytoja, nei pasveikimas, nei procedūros...
(Gaila, kad visiems Lietuvos gyventojams, kas nors tokio "pinceto" nesugalvoja - ot būtų daug kam įdomu pažįstamus ir nepažįstamus šmeižt. O gal būtų visai ir neblogai - sumažėtų agresijos gatvėse, gal pakaktų interneto? Nebloga idėja kam nors).
Perskaičiau visus neigiamus komentarus apie šią gydytoją ir labai įdomu, bet neradau nieko bendro su šia gydytoja. Gydytoja tikrai padaro viską, ką ir turėtų.... Tikrai nesuprantu, kokia nauda iš "pinceto", jeigu jame nėra tiesos... Esu lankiusis ir pas gydytojus kituose miestuose, Įdomiausia, kad jų pavardžių iš vis neradau "pincete".... gana keista. Ar komentarus ir vertinimus galima rašyti tik apie kai kuriuos? Ar jų pavardžių nėra, kad bijoma atsiliepimų? Keista.
AČIŪ GYDYTOJAI UŽ PAGALBĄ ....tikrai visada padedat....

2017-10-18, 12:03 | IP: *.*.*.*
2017-09-27, 23:59 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-07-19, 10:04 | IP: *.*.*.*
2017-04-28, 20:19 | IP: 188.69.198.23

Pries atvykdama pas sia gydytoja perskaiciau komentarus....nuejau nieko nesitikedamas. Keista, bet neigiami komentarai turbut rasyti labai jau pagiezingu zmoniu bandanciu dergti visus. Gydytoja pasirode labai miela ir rupestinga. Sekmes ir sveikatos jai. Seniai lankiausi pas tokius. Isklausinejo daugiau nei tikejausi, dave patarimu kaip tureciau elgtis veliau... Paskyre tiek priceduru kiek man ju ir reikejo. Zinoma, kad paklause ar sutinku atlikti ir mokamas....juk gydytoja uz mane nemokes.
Man sveikata brangiau uz viska, todel niekada nekaltinu gydytoju, jei jie ko nors man duoti nemokamai negali. Geriau jau sumoku jei reikia. Gal todel man ir gydytoja gera, nes gali israsyti ir patarti tai, ko is tikruju reikia. Man net labai padejo gydymas, apziura ir klausimai. Esu labai dekingas, del gydymo. Turejau labai rimta trauma. Galvojau kad pasveikti nepavyks. Pavyko. Labai didelis aciu. Sios gydytojos kompetencija tikrai neabejoju... Tikrai gera gydytoja.
(rasantiems neigiamus komentarus pasiulyciau gerai pagalvoti....galbut problema ne gydytojai, o jusu paciu arogancija ir nesugebejimas bendrauti?)
O gydytojai noreciau palinketi ir toliau taip rupintis mumis. ACIU. MUMS JUSU TIKRAI LABAI REIKIA....

2017-04-28, 09:17 | IP: *.*.*.*
2017-02-26, 22:12 | IP: *.*.*.*
2016-12-02, 09:48 | IP: *.*.*.*
2016-11-14, 19:01 | IP: *.*.*.*

2016-10-27, 18:56 | IP: 78.157.91.207

Dar nesilankiau pas šią gydytoją, komentarų labai daug neigiamų,lankysiuos lapkričio 3d , jeigu pasitvirtins neatidumas, nekompetencija, tiesiai kreipsiuos pas poliklinikos generalinį direktorių ir jums patariu, jau ne kartą kreipiausi dėl bendravimo kultūros , tikrai padėjo .......

2016-08-28, 20:45 | IP: 188.69.210.24

Maloni ir rūpestinga gydytoja. Mane visada labai maloniai priima dažnai dar ir anksčiau. Tik ką gydžiausi sulaužytą koją. Patiko. Iš klausinėjo mane daugiau nei aš norėjau pasakyti. Patikslino dėl nuotraukos aprašyme padarytos klaidos (buvo užrašyta, kad nuotrauka kitos kojos). Patarė, ką turėčiau daryti namie. Aptarėm procedūras. Nustebau perskaičiusi prieš tai komentarą....aš būčiau buvusi labai dėkinga, jeigu procedūras būčiau gavusi iš karto. Bet man savo procedūrų teko laukti kelias dienas. Gydytoja patarė, jeigu bus da negerai, dar užeiti....
Labai nustebino tai, kad gydytoja kaltinama dėl registratūroje dirbančių darbuotojų komentarų. Man kaip tik teko susidurti su tuo, kad ryte registratorių teko laukti ateinančių vėliau. Buvau paskirta pas gydytoją vakare, registratorėsmanęs ne užregistravo, nors dar turėjo dirbti, nes jos jau bėgo anksčiau namo.
Gydytoja esu labai patenkinta ir rekomenduoju ją kitiems.

2016-08-25, 14:48 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2016-06-01, 12:17 | IP: 188.69.197.213

Baigiau gydytis ambulatorinė jei reabilitacijos šiame skyriuje. Nugaros nebeskauda. Atvyksiu gydytis ir kitą kartą, jeigu tik priims. Ir kitiems rekomenduosiu gydytis būtent čia. Daug procedūrų. Geras aptarnavimas.Labai patiko ir gydytoja ir visas skyrius: malonūs, profesionalūs, nėra abejingi mano kaip ligonio skausmui. Maloni atmosfera, lengva bendrauti. Pas veikiau, nors to ir nesitikėjau.

2016-06-01, 09:42 | IP: *.*.*.*

2016-05-02, 05:48 | IP: 84.46.200.237

Man tikrai patiko.Man buvo gydoma ranka. Pasveikau greitai. Pataria, kaip geriau gydytis, kaip elgtis namie, kas bus ateity. Negaliu ir nemoku. Na ir kas. Man delto gydytoja netampa bloga, kad reikia moketi. Gydytoja pataria, kaip geriau, bet jeigu daug kas mokama. O gaila, kad tiek daug mokamu. Labai jau norisi gauti daugiau nemokamai. Ilgai lauki, kad papultum, ir beveik viskas mokama. O pati gydytoja tikrai patiko. Lankysiuos ir toliau. Maloni ir gera gydytoja. Patiko ir tai, kad nekomentuoja kitu gydytoju darbo. Pildo daug, bet visi gydytojai tiek pildo kompiuteryje. Gerai, kad pateikau pas ja.

2016-04-29, 12:09 | IP: *.*.*.*

2016-04-26, 12:55 | IP: 5.20.170.210

Puiki gydytoja, paskyrė reikiamas reabilitacijos procedūras, priėmė tada, kai kita daktarė nesugebėjo padėti. Atidi, dėmesinga, profesionali, kaip ir didelė dalis viso skyriaus darbuotojų. Tikrai nesigailiu nuėjusi pas ją, nors ir dvejojau dėl neigiamų komentarų perskaitytų čia.

2016-04-01, 11:00 | IP: *.*.*.*

2016-03-16, 10:32 | IP: 188.69.198.224

Maloni, rūpestinga gydytoja gerai
išmananti savo darbą. Malonu ne tik gydytis, bet ir bendrauti.

2015-09-01, 16:31 | IP: 188.69.210.63

Ačiū, kad taip maloniai ir greitai priėmė, kad nereikėjo laukti eilėje. Jau ne pirmą kartą lankausi pas šią gydytoją ir visuomet lieku maloniai nustebinta jos profesionalumu ir maloniu aptarnavimu. Paskirtas gydymas jau ne vieną kartą man yra padėjęs. Šį kartą teko gydyti skaudamą kelio sąnarį. Niekada
neklausinėja daugiau nei reikia. Malonu bendrauti su gydytoja, kuri gerai išmano savo darbą. Dar kartą ačiū.

2015-09-01, 12:37 | IP: *.*.*.*

2015-05-22, 07:48 | IP: 89.117.250.38

Maloni gydytoja, gera specialistė. Ir eilėse nereikia ilgai laukti. Priima kiek galima greičiau. Gydomės pas ją visa šeima ir jau gana seniai. Registruojamės susirgus, jeigu tik mūsų šeimos gydytoja siunčia. Gydėmės ir nugaros, ir sąnarių skausmus, bronchitą ir kitas ligas. Padėjo, tikrai nenuvylė.
Labai patiko gydytis šiame skyriuje - tiek daug visokių procedūrų galima pasirinkti ir personalas labai malonus, rūpestingas. Gaila, kad už daug ką tenka mokėti, bet paskirtas gydymas tikrai padeda. Nereikia ilgai laukti eilėse. Džiaugiuosi, kad netoli mūsų namų yra toks skyrius.
Dabar sirgau bronchitu - ačiū padėjo ir slaugytojos labai maloniai aptarnavo. Pasveikau tikrai labai greitai.
(Stebiuosi, kai apie gydytojus kai kurie rašo blogai, turbūt tai tie, kurie nusivylią dabartiniu gyvenimu.)

2015-05-07, 06:26 | IP: 82.140.180.244

Tikrai profesionali, kompetetinga gydytoja, gera specialistė. Maloniai ir greitai priėmė. Nereikėjo laukti valandą už durų kaip pas kitus ir viską greitai užpildė. Rūpestinga ir paslaugi, tikrai gerai išmano savo darbą. Labai džiaugiuosi, kad papuoliau būtent pas ją. Viską paaiškino aiškiai, paprastai ir suprantamai - be gydytojų terminų. Ir kaip nebūtų keista - tikrai nedaviau jokio kyšio. (Tuo tarpu, kai iš kai kurių kitų gydytojų žodžio neišklausi, kol neduosi). Sužinojau apie savo ligą tiek, kiek norėjau - ir tikrai nežadėjo, kad įvyks stebuklas, paaiškino taip, kaip yra iš tikrųjų. Dabar bent jau žinau, kaip man toliau gyventi su savo liga, ko tikėtis, o ko tikrai nebus. Man skaudėjo nugarą, dabar jau nebeskauda. Dabar jau žinau, kaip elgtis, kad neskaudėtų, ir ką daryti, jeigu vėl pradėtų skaudėt.
Tikrai verta kreiptis pas šią gydytoją. Ačiū, kad esat. (Ir labai gaila, kad tokių nedaug).
(Prieš tai gydžiausi privačioje klinikoje. Visi žadėjo, kad būsiu kaip naujas, kad reikia tik susimokėti ir stuburas bus kaip 18 metų. Daug pinigų išleidau, kol supratau, kad melavo. O stuburas koks buvo, toks ir liko. Nuo šiol nusprendžiau, kad geriau gydo poliklinikose.) Pabandžiau gydytis poliklinikoje ir tikrai buvau nustebintas labai gero ir greito aptarnavimo. O jeigu poliklinikoje ir tenka susimokėti už kokį tyrimą ar gydymą, tai tikrai mažiausiai kelis kartus mažiau nei privačiose.
Labai Ačiū. Sekantį kartą, iškilus bėdai, tikrai kreipsiuosi pas jus ir kitiems siūlau. Labai patiko.

2015-05-04, 20:13 | IP: *.*.*.*

2015-04-13, 06:31 | IP: 86.38.203.36

Seniai skaudėjo petį. Niekada negalvojau, kad reabilitacija gali padėti. Pasirodo, kad gali. Ačiū gydytojai už rūpestį.

2015-04-07, 05:02 | IP: *.*.*.*

2015-03-30, 07:45 | IP: 84.46.235.98

Ačiū už pagalbą ir patarimus. Gydžiausi ilgai ir niekas iš daktarų man nepasakė tiesos, kaip turėčiau elgtis lūžus rankai. Bijojau, kad ką nors nepadaryčiau blogai. Ačiū daktarei už patarimus. Išėjus iš jos kabineto, man iš karto pasidarė ramiau. dabar žinau, kad viskas bus gerai. Ačiū.

2015-03-12, 08:21 | IP: 89.116.199.114

Labai profesionali gydytoja, gerai išmananti savo darbą. Man labai padėjo esant stipriems nugaros skausmams. Smagu, kad greitai priima, ilgai nereikia laukti, kiek reikia, paaiškina. Niekada nekomentuoja kitų gydytojų darbo. Esu dėkinga.

2015-03-10, 21:08 | IP: *.*.*.*

2015-03-09, 08:00 | IP: 86.38.130.131

Tikrai rūpestinga daktarė. Atvykom ne veltui. Atveždavau gydytis savo mamą po insulto. Lankėmės ne kartą. Tikrai padėjo. Patarė kaip sau. Patarimai pasitvirtino. Vaikščiojom ne veltui. Malonu būtų, jeigu ir kiti daktarai taip dirbtų. Sekantį kartą vėl būtinai registruosiu pas ją. Ir noriu pasakyti labai Ačiū.

2015-02-23, 08:50 | IP: 89.116.116.45

Pas šią gydytoją gydausi jau dešimt metų. Maloni, rūpestinga, pataria. Gydausi dėl nugaros skausmų. Visada sužinau tai, ką noriu apie savo ligą. Nemeluoja, o tai ir yra svarbiausia. Ačiū.

2015-02-21, 12:05 | IP: *.*.*.*

2014-07-05, 10:56 | IP: 84.46.234.158

Labai puiki specialistė. Šiltas, malonus bendravimas. Taktiška ir maloni. Gydžiausi pas ją prieš pusę metų ir man labai patiko. AČIŪ.

2014-06-18, 11:36 | IP: 78.60.233.147

Asmeniškai man, gydytoja labai patiko, išsamiai viską paiškina kas,kaip ir kur,skiria daug proceduru, visiškai nelaukia kokio nors atlygio,kaip buvo rašoma komentaruose.Gerai,kad tokiu gydytoju dar turime.Gydytojai dar karta AČIŪ.

2014-06-17, 14:33 | IP: 86.38.235.58

Labai profesionali gydytoja. Maloni, rūpestinga, atsidavusi savo darbui. Visada supranta mano kaip ligonio bėdas. Dažnai pas ją lankausi ir jau ne vieni metai. Ačiū Jums.
Su pagarba Jūsų nuolatinis pacientas

2014-06-17, 06:53 | IP: *.*.*.*

2014-01-31, 06:53 | IP: 217.9.255.100

Gydžiausi, kai skaudėjo nugarą, kai buvau susilaužiusi ranką, kai skaudėjo kelį. Šiame skyriuje lankausi jau seniai. Procedūros man tikrai padeda, nežinau, ar pasveikčiau be jų. Patinka aptarnavimas - jokio streso, įtampos, geras aptarnavimas, daug procedūrų.

2014-01-25, 09:07 | IP: 88.119.128.220

Po gydymo peties neskauda jau penkeri. metai.

2014-01-17, 19:29 | IP: 86.38.158.67

Labai patiko bendravimas. Galėjau pasiklausti nuomonės. Atsakė į man rūpimus klausimus, patarė, kaip toliau egtis, jeigu skausmas nugaroje nepraeitų, kur kreiptis, kokius tyrimus atlikti. Būtent to aš pasigedau bendraujant su kitais gydytojais.