Pacientai, kurie rekomenduoja Artūras Kirijenko, %

Registracija čia ir dabar
ALTAMEDICA Šiaurės klinika

Išduota: 2005-09-16, Nr. MPL-07482, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kirijenko Artūras dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kirijenko Artūras?

Registracija čia ir dabar
ALTAMEDICA Šiaurės klinika
2022-12-12, 21:13 | Registruotas lankytojas 1

Visiškai nerekomenduoju šio gydytojo. Visą savo nėštumą ėjau būtent pas šį ginekologą. Iki 20 sav. priežiūra buvo patenkinama, tačiau vėliau bendravimas labai pasikeitė. Atėjus nėštumo pabaigoje sulaukiau nepagarbaus bendravimo, netgi buvau apkaltinta dėl nesirūpinimo savimi bei vaiku, kad vaiko svoris per mažas, jo pilvukas neatitinka savaičių. Viskas vyko itin nemaloniai, buvo prisikabinėjama prie kiekvieno pasisakymo, kabinete pas jį tiesiog sedejau ir verkiau, tą pamatęs nei kiek neaprimo, bendravimas nepagerėjo. Po to likusių vizitų nelaukiau ir labai nenorėjau. Taigi, A. Kirijenko pareiškė, kad mano vaikas nesieks arba vos vos pasieks 3kg. Taip pat, nustatė neteisingą termino dieną. Rezultatas toks, kad nuvykus gimdyti, man gimė 5kg. sūnus (Kirijenko teigė kad laukiuosi mergaitės) žinoma tokio didelio neišgimdžiau, prasikankinus ilgas valandas, buvo atliktas extra cp, vaikas buvo su žaliais vandenim, gimė pridusęs, teko gaivinti, sūnus gulėjo inkubatoriuje. Mane operavo gydytojas išgirdęs mano patirtį rekomendavo pas tokį gydytoją nebegrįžti. Taip pat, pasirodo, kad šiuo atveju turėjo būti suplanuotas cezaris, nes vaikas tiesiog fiziškai neturėjo jokios galimybės tilpti mano gimdymo takais. Patirtis tragiška, dar dabar neatsigaus nuo patirto streso bei tokio traumuojančio gimdymo. O to būtų buvę galima išvengti jei priežiūra būtų buvus kur kas geresnė.

2022-04-19, 16:04 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas! Išklausė nusiskundimus, atliko pilną patikrą, dar ir patarimų dėl žindymo gavau. Malonus, labai gera aura kabinete buvo, atsipalaidavau ir nebuvo jokio diskomforto per patikrą. Dar ir pajuokavom :) Ačiū!

2022-03-30, 23:59 | Registruotas lankytojas 455

Puikus specialistas ir zmogus. Labai rekomenduoju. Mano atveju rado problema, kurios kiti nesugebejo bei tinkamas buvo gydymas. Lankausi daug metu, niekada nenuvyle ir del smulkiu problemu ir kai turejau labai rimta beda

2022-03-03, 16:55 | Registruotas lankytojas 1

Pas šį ginekologą nuėjau, nes reikėjo nustatyti ar nesu nėščia. Atsakė, kad nesu. Ir apžiūrėjęs pasakė, kad turiu dvi cistas prie vienos kiaušidės ir kitos. Tuo pačiu pasakė, kad reik dar vieno tyrimo už kurį reiks susimokėt, nes įtaria kažką nelabai gerai...aišku išgąsdino, todėl sutikau tas tyrimas buvo gimdos kaklelio...aišku po jo pasakė reik jį gydyti, nes kažkada gali būti blogai ir bla bla bla paprašiau išeinant jo vizitinės galvojau pasiskaitinėsiu jei jau reik gydyti. Tai paskaičius supratau, kad tai žmogaus arkliukas ta sritis ir turbūt daugumau tą ir gydo. Po jo apžiūros nusprendžiau pasikonsultuot su kitu ginekologu. Nuėjus pas kitą tai tik prajuokinau, nes nerado nei cistų nei problemos su kakleliu sakė normaliai jis atrodo ir nieko daryt nereik...sudvejojau nuėjau pas trečia ginekologą kuris irgi nerado jokių cistų...tuomet man tikrai keista kiba cistos gali išnykti per mėnesį laiko iš abiejų pusių? Ar gali jų nematyti kiti ginekologai? Spręsti jums, bet aš labai abejoju šio specialisto sąžiningumu...

2022-01-19, 19:14 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, malonus, gerbia pacientus, žino puikiai savo darbą, ir puikiai juos atlieka.

2022-01-14, 21:26 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju, nes ne viena mergina tarp ju ir mane gasdino gimdos kaklelio veziu, pasidarius tyrima jis neigiamas, tada gasdino zpv, padariau testa - neigiamas. Tada galiausiai sake, kad mano ektopija reikia gydyti ir siule ateiti pas ji i kita, privacia klinika ir ten atlikti brangų mikroskopinį lasteliu tyrima mano turimai ektopijai. Paklausus apie gydyma niekada nesulaukiau atsakymo tik kad reikia darytis tyrimus, o tada matysim. Visi tyrimai buvo mokami. Del neatskleidziamo gydymo ir beperstojo brukamu tyrimu, nepasitikejau ir nejau toliau darytis. Nuejus po metu laiko pas kita ginekologe ji mane isgyre kiek tyrimu padaryta ir buvo nustebusi, kad tokiam jaunam amziuje tiek ju yra, tuomet papasakojus savo istorija pasake, kad jau yra tai girdejus ir jog ektopija pas mane tokia, kurios gydyti nereikia. Svarbiausia tikrosios bedos nepastebejo.

2022-01-14, 21:26 | Registruotas lankytojas 3

2021-10-24, 17:09 | Registruotas lankytojas 10

Laukėm, kad gims mergaitė, bet gimė berniukas... Aišku tai nėra jau taip svarbu, svarbu sveikas vaikutis. Bet vistiek šitaip apsirikti... Buvo ir kitų apsirikimų, bet dabar jau nesvarbu. Labai savimi pasitikintis,arogantiškas... Labai nemalonus kvapas iš burnos... Nerekomenduoju lankytis nėštumo metu. Daugiau neisiu niekada.

2021-09-26, 09:27 | Registruotas lankytojas 2

Būsimos mamytės,nuoširdžiai rekomenduoju kreiptis pas kitą gydytoją abra bent išklausyti kito gydytojo nuomonės! Šis gydytojas ne tik nematė apsigimimo,širdutės ydos,bet ir net lytį nustatė priešingai!
Gerai kol viskas gerai...moka tik gražiai pakalbėt,deja..

2021-08-12, 18:54 | Registruotas lankytojas 1

Šį nuostabų gydytoją atradau po daugumos nesėkmingų apsilankymų kitų ginekologų kabinetuose. Apie liaudiškai vadinamą gimdos kaklelio "žaizdelę" buvau informuota dar ankstesnių gydytojų, kurie patikslindavo, jog reikia stebėti ir tiek. Stebėjimas tęsėsi metų metus, per kuriuos lydėdavo nuolatiniai skausmai, atsinaujinantys uždegimai bei diskomfortas. Nesitikėdama nieko naujo užsiregistravau "dar vienai nuomonei". Apsilankymo metu gydytojas buvo malonus ir etiškas su žiupsneliu humoro, kuris panaikina tą nemalonią įtampą apžiūros metu. Buvau nuodugniai apklausta iki menkiausių smulkmenų bei supažindinta su savo esama situacija. Atlikus visus reikiamus tyrimus priėmiau sprendimą gydyti gimdos kaklelio "žaizdelę". Gydymas buvo sklandus, su nuolatine priežiūra ir rūpesčiu. Praėjus keliems metams mano gimdos kaklelis vis dar be pakitimų, dingo visi uždegimai, kurie reguliariai kartodavosi kas 3 mėnesius,skausmai lytinių santykių metu taip pat. Esu labai nuoširdžiai dėkinga šiam gydytojui, kuris padėjo atgauti moterišką savivertę, konsultavo visais rūpimais klausimais, nuoširdžiai domėjosi kaip jaučiuosi bei padėjo atsikratyti atsikartojančių uždegimų ir diskomforto. Vis dar lankausi pas jį periodiškiems pasitikrinimams ir kiekvienas vizitas būna aukščiausio lygio, visada pasiteiraujama kaip jaučiuosi, visuomet patariama ir profilaktiniais klausimais. Mielos moterys, būkite atviros su gydytoju, nevenkite kalbėtis taip kaip yra iš tikrųjų, tik nuoširdus pokalbis atves jus į gerą rezultatą. Nuoširdi rekomendacija kreiptis į šį gydytoją dėl jo profesionalumo. O gyd. A. Kirijenko - didžiausios sėkmės! Dėka Jūsų moterys gali džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu.

2021-08-04, 01:22 | Registruotas lankytojas 3

Labai gailiuosi, kad praėjau tą siūlomą gydymą. Kainavo labai daug pinigų, bet problemos neišsprendė, dėl skausmo lyt. santykių metu ir labai pavojingos žaizdos dėl kurios man bus sunkiau gimdyti ir pan. Supanikavau, perėjau tą gydymą ir iki dabar labai gailiuosi, nes pinigai mušami buvo ne į kasą. Vėliau nuėjau pas kitą gydytoją antros nuomonės ir ji man paaiškino, kad nėra jokios problemos dėl gimdymo, žaizdų ir per kokias 4-6 savaites išsisprendė kitos mano problemos. Suabejojau ir nuėjau pas trečią gydytoją ir ji patvirtino, kad tas gydymas man nebuvo reikalingas. Kaip jis man galėjo būti reikalingas jei po jo niekas nepasikeitė į gerą? Kita priežastis dėl ko vertinu apsilankymus neigiamai yra, kad visada man buvo siūlomi būtent tam tikros firmos papildai ir priemonės ir net primygtinai siūloma pirkti konkrečioje vaistinėje. Pas bet kokį gydytoją ir net vaistininką gaunu bendrinį pavadinimą, paaiškinimą, galimybę rinktis. Dar vienas nusiskundimas, kad gydytojas tirština spalvas ir gasdina, kalba emocijomis ir visada bijai, kad jei nenusipirksi tų papildų bus kažkas blogai, nors konkrečios diagnozės ir priežasties nepaaiškina. Vis dėlto, labiausiai gailiuosi to "gydymo". Ir to, kad nusileidau tam psichologiniam spaudimui, kad mokėti tiesiai, be čekio ir ne kasoj.

2021-05-07, 11:04 | Registruotas lankytojas 1

Atėjau parašyti, kokia dėkinga esu šiam gydytojui, ir koks jis yra šaunuolis. O čia iš kelių neigiamų komentarų susidariau nuomonę, kad kažkam klavišus sėdinčios ir maigančios "zanūdos" geriau nei humoro nestokojantis gydytojas... Liūdna...Merginos netikėkite tais komentarais, visiškas šmeižtas... Gal tiesiog pasakysiu taip, jei jums kažko nerado, kažko nemato....1. Tai gal šiek tiek pačios kaltos, pvz. įsižeidžiat dėl humoro (čia iš vis nesuprantu, kaip galima tai net paminėti, juk gydytojai žmonės, nu žodžiu, tiesiog tikriausiai nesat atviros, o intymus humoras TABU). 2. susikausčiusios nepasakot kas yra, ką skauda gal, o norit kuo pigiau, žinoma ir gaunasi užburtas ratas, mažai tyrimų, per mažai žinių... Nes juk viskas mokama, ir tada gydytojas blogas?
Nes žinokit kai aš išdėsčiau viską ant lėkštutės taip kaip tik savo vyrui galėčiau pagal kai kurias, tikrino viską ko norėjau, o tai ką radom, išgydėm su visom įsisenėjusiom ligom kurių kiti specialistai nerado, o vargino laaaabai ilgą laiką. O kad gydytojas natūralistas pasidžiaukit, nes vienur siūlo chemiją - negerai, kitur natūraliau - negerai. Tai čia panašu, kad visiems neįtiksi, priemonės man pasiteisino, kurias siülė ir pakartosiu dariausi ir kaklelio gydymą, ir atsakymas, taip, man padėjo, ir taip, nebeskauda visur ir visaip vyrą džiuginti :) o kainos jei Jums kandžiojasi, tada eikite ne pas privatų gydytoją su siuntimu ir nesikandžios. P.s. tikrai kabinete nereikia susimokėt pačiam gydytojui, viskas registratūroje, o visos kainos būna pristatytos ir niekas nedaro procedūrų be sutikimo. Čia irgi šmeižtas.

O geriausia nueikit apžiūrai ir žinosit pačios kaip yra :)

2021-03-02, 21:02 | Registruotas lankytojas 2

Labai norėčiau palinkėti, kad nepasiduotumėt kažkokiam keistam ir brangiam jo siūlomam gydymui. Taip bendrauti kalbėti jis moka puikiai, tikrai buvo daug jaukiau nei pas moterį ginekologe, tačiau džiaugiuosi, kad su kaklelio pakitimais nusprendžiau kreiptis dar vienos nuomonės... Neskaitant to, kad nežinau kieno kaklelio nuotrauką man parodė, bet gydymą siūlė nuo pirmos minutės. Nuėjus pas kitą specialistą paaiškėjo, kad pakitimai yra daug rimtesni, kurie pagal citoginį iš cin1 po biopsijos deja parodė žnyples. Šis daktaras nelaukdamas dar vieno citologinio skystoje terpėje kurį atliko bruko kažkokį gydymą kiek įmanydamas. Pakitimai kuriuos nustatė kitas specialistas buvo dviejuose vietose, nieko panašaus ką rodė A. Kirijenko neva tai mano kaklelio nuotraukoje... Laukia operacija ir džiaugiuosi, kad aklai nepasidaviau pasakomis, tik klausimas ar po tokio gydymo nebūtų per vėlu jau ir operuoti...

2021-02-24, 16:08 | Registruotas lankytojas 3

Pas šį gydytoją lankiausi vos ne 10 metų, nuo to laiko kai sėkmingai pagydė kiaušintakių uždegimą. Vėliau lankydavausi patikroms, vienu laikotarpiu įtarinėjo gimdos kaklelio žaizdelę ir pasiūlė tuomet dar litais apie 500litų kainavusį gydymą už kurį tekdavo mokėti pas jį kabinete, o ne registratūroje. Kartais sulaukdavau keistų replikų ir pamokymų apie intymios vietos ,,šukuosenas,, pasak gydytojo geriau ten auginti kasas ,kas pasirodė keista, nes nemanau kad gydytojas turi teisę reikšti savo nuomonę šiuo klausimu. Buvo nejauku,bet priėmiau už humorą.O kad gydytojas natūralistas jau buvo galima spęsti kai atsiradus simptomams siūlydavo homeopatinius vaistus. Bet didžiausias nusiskundimas yra tas, kad eidama į reguliarias patikras ( nes metus laiko nepastojau ir tas kėlė nerimą) ,kurių metu būdavo atliekamos apžiūros ir echoskopijos už kurias būdavo mokami nemaži pinigai – MAN NEBUVO RASTOS MIOMOS ,kai vienos dydis buvo toks,kad galėjau jau pati apčiuoti pilvo sienoje . Vienu metu dėl pilvo skausmų man buvo taikomas gydymas ,kuris pasak kitų gydytojų nuomonės galimai net padėjo augti atsiradusiai didelei miomai .Mano paskutinio vizito pas šį gydytoją metu buvo pasakyta : ,,Jūs esate visiškai sveika moteris,jums šiandien yra vaisingos dienos, ką jūs pas mane veikiate? Kodėl jūs ir jūsų vyras dabar ne lovoj, ar jūs lovos neturite? Tai gal eikite pas kaimyną? (chacha,humoristas) Ir tuomet aš nuėjau ne pas kaimyną, o pas kitą kompetetingą gydytoją ,kuri mano laimei diagnozavo man gerybinius auglius, to pasekoje dabar turiu cezario pjūvio randą pilve. Jeigu
gydytojas Kirijenko butų diagnozavęs (visgi lankydavausi į metus po kelis syk) tai tikėtina, jog būtų užtekę laparoskopijos ,embolizacijos ar gydymo vaistais. Kadangi turėjau kelias apžiūras pas skirtingus ginekologus tai visų nuostaba buvo labai didelė kaip toks didelis darinys nebuvo pastebėtas. Ar tai skubėjimas ? Ar tai nekompetencija? Siūlyčiau visoms moterims visada apsilankyti pas specialistą antrai nuomonei.

2020-12-01, 15:07 | Registruotas lankytojas 17

Nuostabesnio daktaro per 17 metų nesu sutikusi. Visoms būsimoms mamytėms rekomenduoju pas jį pasirodyti. Esu labai laiminga, kad jį radau.

2020-11-15, 21:32 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes man buvo atliktos procedūros, apie kurias nepranešta (atėjus tik reguliarios apžiūros) ir vėliau reikėjo susimokėti, taip pat gydytojas suteikia vienpusišką informaciją apie gimdos kaklelio "žaizdelių" gydymo reikalingumą ir galimybes, nes specializuojasi kitokiuose gydymo būduose nei kiti specialistais, siūlo brangius metodus net kai nėra būtinybės (kaip buvo mano atveju), todėl siūlau susidūrus su mano paminėtomis temomis pas šį gydytoją pirma pasikalbėti su kitais specialistais apie savo problemas, ar tikrai verta kažką daryti ir daug daug pasiskaityti ne tik lietuvių bet ir anglų kalbomis, kad susidarytumėte vaizdą, kaip gimdos kaklelių "žaizdeles" vertina šiuolaikinis mokslas ir kodėl nėra nieko blogo tiesiog jas pastebėti, jei nejaučiate neigiamų simptomų ir nėra nustatytos jų priežastys. Nebūtina pirkti brangiausių gydymų. Taip pat gydytojas bendravo labai reikšdamas savo kategorišką nuomonę, mažai atsižvelgdamas į mano kaip klientės pageidavimus, buvo labai nemalonu.

2020-06-10, 18:44 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas labai dėmesingas, iš išvardintų simptomų nustatė diegnozę, o tolesniais tyrimais ją patvirtino. Paskyrė gydymą ir jis buvo sėkmingas. Labai rekomenduoju šį gydytoją.

2020-01-03, 20:57 | Registruotas lankytojas 3

Tokio gero specialisto dar neteko sutikti. Labai zmogiskas, labai issamiai viska paaiskina, papasakoja, i viska ziuri rimtai ir atsakingai. Visiem rekomenduoju be isimciu, jau geriau susimoketi pinigus, bet 100procentu gauti atgalini rysi. Geresnio, ruperstingesnio, kantresnio zmogaus nesu sutikusi. Labai labai rekomenduoju

2019-10-29, 15:18 | Registruotas lankytojas 1

Labai konkrečiai ir aiškiai papasakoja viską ką reikėtų žinoti ir kas domina. Dažnai į klausimus, kurių galbūt būtų nepatogu klausti atsako net nepaklaustas ir be jokių užuolankų. Dėmesys, rūpestis tiek kiek reikia, nei per daug, bet tikrai užtektinai. Viską aiškina kaip galima suprantamiau ir tol kol pasidaro aišku, tiek kiek reikia kartų.

2019-04-23, 16:38 | Registruotas lankytojas 2

Suprantantis sabo darbą, puikus žmogus ir nuostabus gydytojas

2019-04-23, 16:38 | Registruotas lankytojas 2

Suprantantis sabo darbą, puikus žmogus ir nuostabus gydytojas

2019-02-12, 09:24 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas. Specialistas, kuris tikrai išmano savo profesiją. Iki apsilankymo pas šį ginekologą nei vienas ginekologas, iki šio,nieko man nepasakojo apie gimdos kaklelį, tik paklausdavo ar saugausi lytinių santykių metu ir išeidavau su išrašytu kontraceptikų lapeliu. 2 metus ieškojau atsakymų, nes visi vizitai nedavė jokių rezultatų. Šis gydytojas buvo pirmasis, kuriam saugojimasis lytinių santykių metu nebuvo pagrindinis aspektas dėl mane kamuojančio skausmo, užtad išgirdęs apie kamuojančią problemą iškart pradėjo klausti ką teko girdėti apie gimdos kaklelį. Ir nieko negalėjau jam tais klausimais atsakyti. Paskirtas gydymas buvo labai veiksmingas. Ir rezultatas nepaprastai džiugino. Norėjosi net apsiverkti, kad pagaliau, po 2 metų, lydimų skausmingų sueičių, atradau specialistą kuris nustatė tikslią problemą, iškart paskyrė veiksmingą gydimą, o ne išleido su dar vienu kontraceptinių tablečių lapuku. Ačiū labai! Ir tikrai labai rekomenduoju!

2018-12-27, 15:47 | Registruotas lankytojas 3

Tobulas moterų gydytojas.

2018-09-20, 11:10 | Registruotas lankytojas 1

Tai gydytojas, kurį galima drasiai rekomenduoti visoms!
Šiuo metu šis gydytojas prižiūri mano neštuma, yra labai rūpestingas, švelnus ir konkretus. Į visus klausimus atsako kantriai, džiaugiuosi, jog nepalieka vietos savoms interpretacijoms. Net mano vyrui viska paaiškina taip aiškiai, kad net vaikas suprastu :) Vienintelis dalykas dėl ko labai gaila, kad šis gydytojas nepriima gimdymo, nes tikrai norėčiau, kad lėliukas gimtu prie šio nuostabaus žmogaus!
Lankiausi pas jį ir prieš neštuma, visiems mano nusiskundimams rado viso to priežastį ir pilnai išgydė.
Savo srities profesionalas!

Sandra M.

2018-07-02, 12:11 | Registruotas lankytojas 1

Tai pats geriausias GYDYTOJAS. Visada malonus, su šypsena. Gydytojas prižiūrėjo mano nėštumą, šiuo metu rūpinasi gimdos kakleliu, po gimdymo. Visada pataria, kaip elgtis, atsako į visus rūpimus klausimus. Gydytojas savo iniciatyva paskambina pasiteirauti apie mano būklę. Rekomenduoju visoms!! Taip pat lankėme kartu su vyru nėščiųjų kursus pas šį ginekologą, tai buvo geriausias sprendimas. Kursai padėjo visapusiškai.

2017-08-29, 23:04 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dekinga gydytojui ,jis savo srities ekspertas ,profesionalas , demesingas ir svelnus , tik pas ji zadu ir toliau lankytis.

2017-06-18, 18:34 | Registruotas lankytojas 4

Puikus savo srities specialistas

2017-06-09, 00:39 | IP: 90.149.82.17

Daug metu lankausi pas gydytoja ir esu labai patenkinta. Spesialistas savo srities, ypač gimdos kaklelio. Labai didelis aciu !!!

2017-04-25, 20:44 | IP: 84.15.178.62

Patikimas specialistas, gera pas tokius medikus lankytis.

2017-04-15, 18:15 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas mylintis savo darbą! Rekomenduoju tik šį gydytoją, išsamiai viską paaiškino, kad būtų suprantama ir man, diagnozavo ligą kai to nesugebėjo kiti daktarai virš metų laiko, ir kas svarbiausia išgydė kai jau galvojau, kad per vėlu. Labai džiaugiuosi atradusi tokį gydytoją.

2017-03-21, 14:01 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas! Šiuo metu jis prižiūri mano nėštumo eigą, o kadangi lankausi nuolat, tai tikrai esu susidariusi apie šį žmogų tvirtą nuomonę. Jei ne jis, gali būti, kad nėštumas būtų buvęs komplikuotas, arba dar blogiau, jo išvis nebebūtų. Laiku pakeičiau ginekologą, ir nors visą laiką atrodė, jog tokiems reikalams pas moterį ginekologę eiti geriau, dabar nekeisčiau jo į nieką kitą. Laukiu kiekvieno apsilankymo, nes Artūras išsamiai papasakojo, supažindina, parodo, atsako į visus rūpimus klausimus ir panaikina visas blogas mintis bei baimes. Labai švelnus, su humoro jausmu, kas labai prideda jaukumo. Išeinu visada su šypsena ir neapsakoma ramybe, todėl iš mano pusės labai didelė rekomendacija.

2016-09-13, 11:53 | IP: 78.63.243.174

Saunus gydytojas, issamiai bei ramiai atsako i klausimus na ir nepavercia jaustis lyg kokia neismanele, jog pati atsakymo nezinai. Nesneka apie tai, apie ka nereikia. Nesiule jokiu brangiu vaistu kaip kad kitur esu skaiciusi, bei pastebejo tai, ko kita daktare nerado. Lankiausi jau keleta kartu, tikrai lankysiuos ir toliau, gera daktara rasti sunku.

2016-06-07, 17:37 | IP: 88.222.171.67

Labai džiaugiuosi, kad atradau šį gydytoją. Tai gydytojas iš didžiosios raidės.
Jo profesionalumas, žinios ir darbo įgūdžiai vėl leidžia man džiaugtis gyvenimu. Tik jo dėka vėl turiu sveikas kiaušides ir gimdos kaklelį! Gydytojas puikiai išmano savo darbą, viską paaiškina kaip yra, pasiūlo geriausius ir naujausius gydymo metodus ko iš kitų ginekologų niekada neteko sulaukti.
Nors ginekologas ir vyras bet pas jį vienas malonumas eiti, nes visad pasitinka su šypsena, begalo švelnus, duoda praktiškų gyvenimo patarimų.
O moteriškė, kuri skundėsi, jog gydytojas uždarbiauja, noriu pasakyti, kad tik Jūsų pasirinkimas kiek jums brangi jūsų sveikata. Gydytojas per prievartą niekam nesiūlo gydytis, o jus galėjote ir nesutikti ir laukti kol išsivystys piktybinė liga.
Reikia tik džiaugtis kad yra toks gydytojas,kuris turi patirties ir sugeba išgydyti tai ko kiti ginekologai net nepastebi arba liepia laukti.

2016-05-13, 12:32 | IP: 94.244.95.76

KAd gydytojas profesionalas tai galiu pasakyti dviprasmiškai, pirmiausia, tikrai išmano darbą, antra, kad išmano ir kaip iš to sukti biznį. Tik dabar supratau, kad mane visiškai apkvailino, pradėjau aiškintis tik tada, kai paskaičiau apie šį gydytoją atsiliepimus. Taip, jis nelegaliai už gimdos kaklelio gydyma ima pinigus, viena procedūra - 60e jam į kišenę, o 25e į kasą. IR tuos 60q liepia visada jam grynais duoti, jokių čekių. Tipo už vaistus, paklausus administracijoj, ar tie įkainiai, kurie nurodyti mokamų paslaugų kataloge yra tikslūs, ar tai kaina su procedūra ir vaistais, atsakę TAIP ir jokių kitų mokesčių negli būti, nebent reiktų papildomos apžiūros ir pan, ir tai viskas būtų pagal įkainius ir čekutis išduodamas. Moterys, mus durina kaip reikiant. Biznį darosi, aš nesuprantu, negi tiek metų jis taip daro valdžia nežino? ar valdžia iš vien?

2016-02-25, 17:09 | IP: 87.247.84.41

Profesionalus gydytojas, savo srities specialistas. Šiltai bendraujantis, puikiai patariantis, konsultacija likau labai patenkinta. Rekomenduoju.

2014-10-31, 09:53 | IP: 178.32.189.255

Su vyru lankėme gydytojo vedamus nėščiųjų kursus. Žiauriai geri :) gavom daug praktinių patarimų, po kursų vyras tvirtai apsisprendė dalyvauti gimdyme ir tikrai labai padėjo man. Ačiū už naudingą informaciją!

2013-10-15, 20:55 | IP: *.*.*.*

2013-10-15, 19:39 | IP: 78.57.222.91

Džiaugiuosi, kad sužinojau apie šį gydytoją, jo gydymo metodą. Ir kad laiku sulaukiau pagalbos. Nes mūsų sveikatos apsaugos sistema turėtų vadintis sveikatos gadinimo ir ligų skatinimo sistema. laukti gimdos kaklelio pakitimų ir operuotis, kai yra vaistai, tik kažkodėl mūsų šalyje neregistruoti...juk gyvenam XXI amžiuje!!!Dėkoju iš širdies gydytojui Artūrui už profesionalias konsultacijas, malonų bendrsvimą ir svarbiausia-galimybę džiaugtis gyvenimu toliau:)

2013-04-20, 07:13 | IP: 88.119.128.219

Man šis gydytojas buvo didžiulis atradimas. pirmiausiai todėl, kad GYDO gimdos kaklelį, turi drąsos dirbti kitaip nei visi. tai puikus specialistas, o kartu labai šiltas ir nuoširdus žmogus. Dabar jau praėjo daugiau nei metai nuo gydymo pabaigos, buvau pasitikrinti -kaklelis sveikas, savijauta puiki. jausmas nerealus, nes situacija iki gydymo buvo tikrai prasta, o dabar vel jauciuosi gerai !

2013-01-11, 20:32 | IP: 178.16.39.221

Puikus, profesionalus gydytojas, issamiai paaiskinantis diagnoze, pasiulantis alternatyvius gydymo budus, saunu, kad tokiu gydytoju dar yra!

2012-08-26, 14:41 | IP: 87.247.109.78

Puikus gydytojas

2012-03-30, 07:48 | IP: 81.7.65.182

Pirmasis gydytojas, kuris išsamiai atsako į visus rūpimus klausimus, puikiai paaiškina situaciją, labai rūpestingas. Tikrai rekomenduoju.

2011-10-08, 17:35 | IP: 78.62.73.110

Labai aukštos kvalifikacijos specialistas,kuris yra atsidavęs savo darbui.Tiesiog žinai,kad gali juo pasitikėti.

2011-02-02, 14:14 | IP: 195.14.161.11

Buvau atvykusi pas šį gydytoją pasitikrinti gimdos kaklelio, labai aiškiai viską paaiškino, sužinojau labai daug naudingos informacijos. Labai kompetentingas ir malonus žmogus. Super!