Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Donata Rusteikienė, %

Licencijos

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02823, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

78.3% Complete
3.9

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

85.6% Complete
4.3

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

84.4% Complete
4.2

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

83.1% Complete
4.2

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

78% Complete
3.9

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

50% Complete
2.5

Nesidomėjo

Kaip vertinate paslaugų kainas?

79.1% Complete
4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-08-14, 11:02 | 8

Gydytoja buvo labai maloni ir draugiška, atsakė į visus klausimus, apžiūra nebuvo baisi ar skausminga.

2019-07-22, 11:31 | 1

Mano mergina apsilanke pas sia gydytoja del geru atsiliepimu, taciau tie geri atsiliepimai pasirodo arba neadekvaciu zmoniu, arba is zmoniu, kuriem tamsta daktare ta diena sugalvojo pabuti mandagi, nes patirtis buvo tragiska. Daktare visiskai nekompetetinga, vos tik iejus iskart matesi, kad nori kuo greiciau atsikratyti paciente, elgesi agresyviai, pasaipiai. Pasakojimu apie sveikatos problema neklause, pertraukinejo, lyg "nieko tau cia nera, bet pasvaistysim mano laika". Pradejus patikros procedura elgesi itin grubiai, sukele daug skausmo ir merginai sukrutejus is skausmo PRADEJO REKTI ANT JOS... Tada nusieme pirstine, viska mete ir nuejo pabaigdama fraze "skauda jai". :) Na nezinau ar sitai senatvines krizes kamuojamai daktarei viskas gerai su galva, bet is elgesio speciau i blogaja puse. Gal kavos ryte dar nebuvo isgerus :) VISISKAI NEREKOMENDUOJU SIOS SENUTES, neapsigaukit su tais gerais atsiliepimais zmones

2019-07-22, 09:46 | 1

Vizitas pas gydytoją buvo bene baisiausias, kokį teko turėti. Paskaičius komentarus nusiteikiau, jog susimokėjusi už paslaugą apsilankysiu pas kvalifikuotą gydytoją. Deja, tai nebuvo tiesa. Visų pirma gydytoja vos atėjusi klausė ar aš pati atėjau ar man čia kažkas kažką pasakė(?) Ir vėliau sekė klausimas: na tai ką susigalvojote,pasakokit(?), nors apsilankiau po 2 mėnesių kankinimosi. Pasakojant situaciją gydytoja absoliučiai nerodė susidomėjimo ir stengėsi kuo greičiau užbaigti kalbą. Perėjus į procedūrinį viskas vyko neįtikėtinai grubiai ir galiausiai užejus nežmoniškam skausmui ir pasijudinus, buvau aprėkta šios gydytojos. Baigė procedūrą ir pasipiktinus išėjo su žodžiais: skauda gi jai. Neturiu žodžių šiam 'profesionalumo' lygiui ir gydytojai patarčiau mokytis iš naujo bendrauti su pacientais.

2019-06-05, 16:32 | 6

Gydytoja tikra profesonalė. Esu patenkinta jos bendravimu ir apžiūra. Tikrai rekomenduoju ją kaip didelę specialistę. Po operacijos parašysiu kaip sekės toliau. Sėkmės gydytojai.

2018-12-22, 17:40 | 5

Nuostabi gydytoja, supratinga, pakanti, rūpestinga, maloni. Pilnai išgydė mano problemą. Esu jai be galo dėkinga. Jei tektų vėl kreiptis į šios srities specialistą tai tik į ją.