Pacientai, kurie rekomenduoja Donata Rusteikienė, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02823, Galiojanti

Nesidomėjo

2019-08-14, 11:02 | 4

Gydytoja buvo labai maloni ir draugiška, atsakė į visus klausimus, apžiūra nebuvo baisi ar skausminga.

2019-07-22, 11:31 | 1

Mano mergina apsilanke pas sia gydytoja del geru atsiliepimu, taciau tie geri atsiliepimai pasirodo arba neadekvaciu zmoniu, arba is zmoniu, kuriem tamsta daktare ta diena sugalvojo pabuti mandagi, nes patirtis buvo tragiska. Daktare visiskai nekompetetinga, vos tik iejus iskart matesi, kad nori kuo greiciau atsikratyti paciente, elgesi agresyviai, pasaipiai. Pasakojimu apie sveikatos problema neklause, pertraukinejo, lyg "nieko tau cia nera, bet pasvaistysim mano laika". Pradejus patikros procedura elgesi itin grubiai, sukele daug skausmo ir merginai sukrutejus is skausmo PRADEJO REKTI ANT JOS... Tada nusieme pirstine, viska mete ir nuejo pabaigdama fraze "skauda jai". :) Na nezinau ar sitai senatvines krizes kamuojamai daktarei viskas gerai su galva, bet is elgesio speciau i blogaja puse. Gal kavos ryte dar nebuvo isgerus :) VISISKAI NEREKOMENDUOJU SIOS SENUTES, neapsigaukit su tais gerais atsiliepimais zmones

2019-07-22, 09:46 | 1

Vizitas pas gydytoją buvo bene baisiausias, kokį teko turėti. Paskaičius komentarus nusiteikiau, jog susimokėjusi už paslaugą apsilankysiu pas kvalifikuotą gydytoją. Deja, tai nebuvo tiesa. Visų pirma gydytoja vos atėjusi klausė ar aš pati atėjau ar man čia kažkas kažką pasakė(?) Ir vėliau sekė klausimas: na tai ką susigalvojote,pasakokit(?), nors apsilankiau po 2 mėnesių kankinimosi. Pasakojant situaciją gydytoja absoliučiai nerodė susidomėjimo ir stengėsi kuo greičiau užbaigti kalbą. Perėjus į procedūrinį viskas vyko neįtikėtinai grubiai ir galiausiai užejus nežmoniškam skausmui ir pasijudinus, buvau aprėkta šios gydytojos. Baigė procedūrą ir pasipiktinus išėjo su žodžiais: skauda gi jai. Neturiu žodžių šiam 'profesionalumo' lygiui ir gydytojai patarčiau mokytis iš naujo bendrauti su pacientais.

2019-06-05, 16:32 | 5

Gydytoja tikra profesonalė. Esu patenkinta jos bendravimu ir apžiūra. Tikrai rekomenduoju ją kaip didelę specialistę. Po operacijos parašysiu kaip sekės toliau. Sėkmės gydytojai.

2018-12-22, 17:40 | 5

Nuostabi gydytoja, supratinga, pakanti, rūpestinga, maloni. Pilnai išgydė mano problemą. Esu jai be galo dėkinga. Jei tektų vėl kreiptis į šios srities specialistą tai tik į ją.

2018-12-15, 20:33 | 1

Puiki, demesinga, maloni gydytoja. Tikrai rekomenduoju!

2018-08-30, 09:05 | 1

Tokios geros ir malonios gydytojos dar nesu sutikusi. Ji ne tik labai svelni ir pagarbi, bet ir savo srities puiki specialiste. Viska issamiai paaiskino, patare. Apziura nors ir ne pacios smagiausios vietos, bet nebuvo nejauku. Jei tik visi gydytojai butu tokie, kaip gerb.Rusteikiene...

2018-03-07, 07:25 | 4

Kai 2012 metais lankiausi pas šitą gydytoją privačioje klinikoje, tai galvojau, kad geresnių gydytojų už ją nėra. Bet po vakar dienos vizito išėjau lengvam šoke (lankiausi Antakalnio poliklinikoje, konsultacija buvo nemokama). Gydytoja susierzindavo po kiekvieno klausimo, kėlė balsą ir visai nenorėjo bendrauti.
Linkiu šitai poniai išmokti vienodai maloniai bendrauti su pacientais nepriklausomai nuo to sumokėjo jie ar ne.

2016-11-10, 17:43 | 1

Vakar lankiausi pas sia gydytoja. Aisku, baimes pilnos kelnes, nes problema tokia...Ka galiu pasakyti- nuostabi, puiki, maloni, tikrai rimtai ziurinti i savo darba gydytoja. Labai svelni, atidi. Nuramino, profesionaliai patare. Aciu jums GYDYTOJA :)Virginija

2016-06-15, 09:39 | IP: 78.56.77.200

Tik geriausi atsiliepimai! - 10 balų. Ačiū.